Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 39 minutami, MegaVydra napsal:

No nechápu, s Chall 1 jsem na eu byl v pohodě a tady s ním a Arietou je to pro mně utrpení, ne že bych hrál vyloženě blbě ale mám totální smůlu na teamy a většinou diky tomu moc nezahraju.

Oproti tomu s rusákama a řadou na Armatu to jde o poznání líp... netuším proč.. asi upravený mm :D

Já na ru do mbt už ani nevlezu.Nikdy mi to s nima nešlo na ru to je extra vidět.Takže lt a td.Včera jsem si proti veškeré logice koupil draco na devátém tieru a je to velmi vtipný stroj :-D A mm chodí v kruhu :-D Od dnů kdy vyhráváš aniž bys jednou vystřeli po dny kdy můžeš nastřílet kupu dmg a x killů a nevyhraješ i kdyby ses po.kvrnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, MegaVydra napsal:

No nechápu, s Chall 1 jsem na eu byl v pohodě a tady s ním a Arietou je to pro mně utrpení, ne že bych hrál vyloženě blbě ale mám totální smůlu na teamy a většinou diky tomu moc nezahraju.

Oproti tomu s rusákama a řadou na Armatu to jde o poznání líp... netuším proč.. asi upravený mm :D

Tak se někdy ukaž, zahrajeme četu. A půjde to třeba nahoru.

 

MBT jsou bohužel pasé, dost mě to mrzí, byla to moje oblíbená třída. Teď je prostřelí cokoliv, kamkoliv.

Proto hraji LT.

 

Nejvíc mám problém probít Merkavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Já na ru do mbt už ani nevlezu.Nikdy mi to s nima nešlo na ru to je extra vidět.Takže lt a td.Včera jsem si proti veškeré logice koupil draco na devátém tieru a je to velmi vtipný stroj :-D A mm chodí v kruhu :-D Od dnů kdy vyhráváš aniž bys jednou vystřeli po dny kdy můžeš nastřílet kupu dmg a x killů a nevyhraješ i kdyby ses po.kvrnil

Drako je vlastne strieľajúci autobus,mám ho na eu ser. a kedysi to bol pán zabijak,dnes je to pán autobus,všetci ho vidia a vedia kde je:wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Tak se někdy ukaž, zahrajeme četu. A půjde to třeba nahoru.

 

MBT jsou bohužel pasé, dost mě to mrzí, byla to moje oblíbená třída. Teď je prostřelí cokoliv, kamkoliv.

Proto hraji LT.

 

Nejvíc mám problém probít Merkavu.

Markevu z predu neprebiješ,je tam pancie+motor,boky je klasika však vieš,ja rád hrám MBT,ale na Ru serveru je to problem,ako tu bolo spomínane:cold:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mekava je zpředu papírová na čelním plátu.

 

Asi jsem divnej já nebo to PvP 15x15. Nebavímš a nerozumím mu. Jsem z toho zmatenej. Nevím o čem to je.

PvE je o tom, kdo dá větší dmg.

GLOPS má dané úkoly.

Skrimiš o tom přelstít a přehrát pár hráčů sopeře.

O čem je PvP 15x15?

 

Od čtvrtka a přes víkend jsem i těch 15x15 hrál dost. Dokáže se to složit. Občas v garáži hned na začátku, ale mám i pár dobrejch výsledků, za které jsem dostal bedny a Gold Medal.

Kupříkladu následující scren. Já jsem z té bitvy zmatenej a to bych asi měl jásat nad výsledkem. Přitom jsem bůhví co nehrál. Jen byl tam kde jsem měl asi být a spotoval, občas opatrně vystělil a snažil se přežít.. Tak vlastně pořádně nevím o co šlo. Před tím 4 hry jsem měl  bednu taky (3 scren), i s metálem. 80% doby jsem přitom pasivně spotoval a střílel u středu mapy a 20% doby dobíjel soupeře. Nudilo mě to.

 

 

 

 

ScreenShot0346.jpg

ScreenShot0347.jpg

ScreenShot0345.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

15 na 15 je o tom samém co skirmiš.

Mě přijde že ne. Skrimiš mě baví, pokud pominu ty tři stále se opakující mapy.

Ve WoT se těch 15x15 rozpadlo na 3 skrimiše na jedný mapě. Tady mě to přijde dohromady. A tak se převážnou část hrací doby kempí. Ve snaze dosáhnout převahu  pak už je to jen vraždění neviňátek.

A nechci prudit. Jen mě to samotnýho překvapilo.

 

PS: Možná jsem přehranej, odehrál jsem toho poslední měsíc moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Iosifek napsal:

Mě přijde že ne. Skrimiš mě baví, pokud pominu ty tři stále se opakující mapy.

Ve WoT se těch 15x15 rozpadlo na 3 skrimiše na jedný mapě. Tady mě to přijde dohromady. A tak se převážnou část hrací doby kempí. Ve snaze dosáhnout převahu  pak už je to jen vraždění neviňátek.

A nechci prudit. Jen mě to samotnýho překvapilo.

 

PS: Možná jsem přehranej, odehrál jsem toho poslední měsíc moc.

Za kempení poděkuj balancu 2.0 neviditelným op vblkům a jim podobným kryplům a neschopnosti vývoje hru vyladit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Za kempení poděkuj balancu 2.0 neviditelným op vblkům a jim podobným kryplům a neschopnosti vývoje hru vyladit

To je ale ve skrimiši taky. Tam máš ovšem možnost to nějak takticky vymanévrovat. V 15x15 ne.

Tak jsou asi ty mapy stavěné na jinou hru, než co z toho udělali. A pokud si vezmu ty nejnovější mapy, tak ty jsou na kempení ještě horší než ty staré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Iosifek napsal:

To je ale ve skrimiši taky. Tam máš ovšem možnost to nějak takticky vymanévrovat. V 15x15 ne.

Tak jsou asi ty mapy stavěné na jinou hru, než co z toho udělali. A pokud si vezmu ty nejnovější mapy, tak ty jsou na kempení ještě horší než ty staré.

Taky to jde, ale chce to aby tam spolupracoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což je na ru prostě dost těžké...

Já tady zažívám věci které na se mi eu prostě nestávali... kolotoče, totální ztráta přemýšlení a taktiky funguje styl hrr na ně ale bez mozku jak za války.... střílím omylem dost do vlastních protože jsem akční a vepředu, oni se rozjedou až pak někdy potom a většinou přede mně těsně k tanku který stejně neprostřelí ale blojují aby urvali kill pro který nic neudělali a ve full zoomu to schytají...

Taky jsem nezažil že by se na eu sz tak střílelo do smouků bez evidentního kontaktu, nebo do místa kde spadl třeba strom... zvlášť v té nové mapě je to masakr. Mimochodem ta mapa je katastrofa, ráj pro kempaře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...