Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 hodinami, MegaVydra napsal:

Na ofiku je rozsáhlý článek o dělech ráže 152mm. Uvidím co přeložím je fakt dlouhej :D 

 

Do hry budou přidané dvě vozidla s touto ráží:

 

T-14 Armata.  

V budoucnu se Armata s 152mm dělem dostane jako samostatné vozidlo.

Mohla by být premiová :woot:

 

Objekt 195 MBT se objeví až  budoucnosti (i když ne v brzké době podle všeho).

Větší dělo je vždycky lepší takže za mně + ;)

 

Ten Objekt 195 byl připravovaný ještě Obsidianem. Tady je jeho tehdejší podoba.

 

objekt 195.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, arnost905 napsal:

Někde v nějakém vláknu asi Lukaso_von_Teschen psal, že že si změny AW vynutili podprůměrní hráči, argument beru. O to více by mě zajímalo, kolik těchto "bekotů" hraje ještě nyní :-D

 

pochopiteľne nikto :D ako sa ľudia sťažovali na verziu 0,18 a pixelhunting a pritom to bola najlepšia doba v AW... pár malých fliačikov na tanku kde prebiješ... a dnes? tanky celé zelené a ******** na spôsob Pele munície

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Romario napsal:

Pánové není zač. :smile: Další kód!! Pokud na EU serveru aktivujete tento kód -JINGLESJAN2018- po aktivaci získáte LAV-150 90 Merc (nebo 925 zlatých), 3 zlaté přepravky a 3 dny prémiového účtu. Kód je pro vice hráčů. Nevím jak dlouho bude funkční.

Tak jednou už jsem to z toho videa podle MegaVydry zadával a nic a napodruhé to vyšlo :-D Díky, rozhýbal si to :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, arnost905 napsal:

Tak jednou už jsem to z toho videa podle MegaVydry zadával a nic a napodruhé to vyšlo :-D Díky, rozhýbal si to :-D

Ahoj Arnošte. Ani nevím, že je nějaké video od  MegaVydry. Pokud udělal nějaký návod jak aktivovat kód tak super. :-) . Každý návod jak něco udělat v této hře je super a je jedno jestli na RU nebo EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, arnost905 napsal:

Ne ne, to video bylo od my.com a ten kód v něm a MegaVydra odkazoval na něj.

Aha tak jsem tomu nerozuměl. Pokud můžeš tak na ty stávající  kódy upozorni další hráče EU. Je dost možný, že zítra může být ještě jeden kód. ;-) . Ale neber to jako tutovku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

Mno takže o Cortezovi asi můžu nechat zdát, za hodinu 10 bodů to je o ničem ... poslední dny nemám štěstí na teamy samé prohry .. :/

To přičítání bodů po té úpravě je teď katastrofa defakto se mi to nehýbe :/ 

Tak Cortez uz je v kasárnách. Je to neskutečný mazec. Dokáže skoro každou ranou dávat full damage. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MegaVydra napsal:

Mno takže o Cortezovi asi můžu nechat zdát, za hodinu 10 bodů to je o ničem ... poslední dny nemám štěstí na teamy samé prohry .. :/

To přičítání bodů po té úpravě je teď katastrofa defakto se mi to nehýbe :/ 

Zkus hrát s něčím co ti více jde. Já to třeba jezdím s LT. 

 

Ono těch AFK hráčů bylo moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechápu, s Chall 1 jsem na eu byl v pohodě a tady s ním a Arietou je to pro mně utrpení, ne že bych hrál vyloženě blbě ale mám totální smůlu na teamy a většinou diky tomu moc nezahraju.

Oproti tomu s rusákama a řadou na Armatu to jde o poznání líp... netuším proč.. asi upravený mm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...