Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Nejnovější technické problémy - havárie (padáni hry), klávesnice a myši. 
V poslední době se objevilo mnoho stížností, o různých technických problémech - od havárie až po nereagující klávesnici nebo myš. Zatím se stále čeká na opravu. Co můžeme dělat, když se setkáme s výše uvedenou situací? V případě posledních dvou musíme hru restartovat. Pokud jde o havárie, je tu jeden trik, který může pomoci. Několik hráčů hlásilo, že odstraněním souboru intro , hra přestala padat. Možná to není odpověď ve vašem případě, ale přinejmenším to můžete zkusit. Chcete-li odebrat intro(úvod), musíme otevřít složku AW, pak pokračovat do adresáře gamesdk , poté movies a odebrat nebo přesunout soubor intromovie.bk2 . Jestli nechcete nic smazat, přesuňte soubor na jiné místo. Pokud nic jiného tak se Vám alespoň nebude spouštět úvod o karibské krizi.

 

intro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 13 hodinami, Happy Mower napsal:

tomu rozumím. Já mám max 26 a jsem rád, že jsem rád. I7,  gr. karta, 8 Ram... U mne se to trošku zvýšilo. Předtím i 18.

 

co tam mas za graf kartu? ja mam firemni HP s grafikou na CADy  quadro M1000M (2GB) a jedu na lock 60fps na stredni detaily.

 

btw. uz chapu tvuj gameplay (kempeni vzadu, a vysledkove spodek tabulky) - ja bych to pod 30fps ani nehral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na oficiálních stránkách my.com se objevil NEWS DEVELOPER DIARY: DOSSIER https://aw.my.com/gb/news/general/developer-diary-dossier. Tentokrát se zaměřuje na dokumentaci a změny, které byly v ní provedeny. Když si přečtete článek, věnujte pozornost screenshotům. Zobrazuje prémiový tank Leopard 2AV v novém speciálním vydání "Čínský nový rok". Původně byl určen jen pro Čínský trh.

 

leo1.jpg

leo2.jpg

leo3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, reditelvesmiru napsal:

 

co tam mas za graf kartu? ja mam firemni HP s grafikou na CADy  quadro M1000M (2GB) a jedu na lock 60fps na stredni detaily.

 

btw. uz chapu tvuj gameplay (kempeni vzadu, a vysledkove spodek tabulky) - ja bych to pod 30fps ani nehral

NVIDIA GEFORCE  GTX 745. Jo, je to forma očistce. Mám pár vyexpených desítek a sfinks, teoreticky topovej stroj, stojí nedodělanej v garage, bo kuwa nato nemam nervy. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 minutami, MegaVydra napsal:

Dost často mně zapalujou. Je to jen municí nebo má nějakej velitel skill piroman? :D 

 

voz automaticky hasicak

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, MegaVydra napsal:

Dost často mně zapalujou. Je to jen municí nebo má nějakej velitel skill piroman? :D 

Je to i skillem velitele i v patchi něco měnili.Já jsem s mbt hořel furt,ale co jsem začal jeszdit td a lt kdy to mydlím zezadu nebo spotím tak klid,protože se nedostávám do takové palby.A když se do palby dotanu tak mrknu a je po mě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Který pablb se hrabal v nastavení botů v PVE co má rakety střílí jen a pouze rakety a to zásadne na kanon 25 krát za jedinnou hru jsem měl KO zbraň to si dělají ***** né. 3 terminátoři a dva pl01 24 raket najednou to je fakt zábava stát a čekat až se opraví zbraň, abych zase začal opravovat. Jo a ta caribska krize se nepočítá do eventu lol pouze regulerní PVE mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofiku je rozsáhlý článek o dělech ráže 152mm. Uvidím co přeložím je fakt dlouhej :D 

 

Do hry budou přidané dvě vozidla s touto ráží:

 

T-14 Armata.  

V budoucnu se Armata s 152mm dělem dostane jako samostatné vozidlo.

Mohla by být premiová :woot:

 

Objekt 195 MBT se objeví až  budoucnosti (i když ne v brzké době podle všeho).

Větší dělo je vždycky lepší takže za mně + ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mně ta armata pobavila :-D

Nyní trochu spekulování. Dámy a pánové, slovutní skíleří a ostatní fandové myslím si, že sloučení provozu na EU a RU serveru nic, opravdu NIC nebrání. Protože si vemte steamové hráče, hrají sice na EU a NA serveru, ale mají vlastní registrační server! Usuzuji podle výrazně menších reakčních dob herního klienta. Takže nacvičené to mají už se slučováním provozu NA A EU serveru. Nevěřím tvrzením, že to NEJDE! Blbost. Není žádná překážka v tom, abysme utráceli ojra nebo jinou tvrdou měnu na našich upadajících serverech a hráli v pohodě s mužikama. Technologie už je ověřena steamem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Taky mně ta armata pobavila :-D

Nyní trochu spekulování. Dámy a pánové, slovutní skíleří a ostatní fandové myslím si, že sloučení provozu na EU a RU serveru nic, opravdu NIC nebrání. Protože si vemte steamové hráče, hrají sice na EU a NA serveru, ale mají vlastní registrační server! Usuzuji podle výrazně menších reakčních dob herního klienta. Takže nacvičené to mají už se slučováním provozu NA A EU serveru. Nevěřím tvrzením, že to NEJDE! Blbost. Není žádná překážka v tom, abysme utráceli ojra nebo jinou tvrdou měnu na našich upadajících serverech a hráli v pohodě s mužikama. Technologie už je ověřena steamem...

 

samozrejme, že je to možné jedná sa len o prenos dát z jednoho serveru na druhý nič viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...