Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 6 minutami, Romario napsal:

Ahoj Pánové. Věřím, že nikdo nic nebude dělat. Když někdo v RU šikovně vysvětlí, že na EU nejsou hráči na PVP (v podstatě je to pravda) a tamní hráči upřednostňují PVE nebo GLOPS.  Zbývající hráče PVP necháme přejít na RU server (nebudeme je blokovat) a tam můžou opět utrácet svoje peníze (a hlavně nebudou do ničeho kecat).  Všichni budou spokojení. 

To by byla blbost, protože přece jen kupní síla a ceny na eu jsou někde jinde, takže jen hlupák by nechal ladem potencionálně výdělečný server. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle varianta se řešila už x krát. Na tohle oni nepřistoupí nikdy ... nevím zda je to technicky možné ,v podstatě je to jiný klient a pro ně jiná hra ...

Musíme si uvědomit že pve na eu zatím jede a je to nejpopulárnější  mód ,a očividně i vydělává protože pvp to nad vodou nedrží už dlouhodobě jak víme. Takže jak psal SS teď v lednu si sednou a dozvíme se co bude dál s pvp a v podstatě to bude znamenat co se s touhle hrou bude dál dít na eu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, MegaVydra napsal:

Tahle varianta se řešila už x krát. Na tohle oni nepřistoupí nikdy ... nevím zda je to technicky možné ,v podstatě je to jiný klient a pro ně jiná hra ...

Musíme si uvědomit že pve na eu zatím jede a je to nejpopulárnější  mód ,a očividně i vydělává protože pvp to nad vodou nedrží už dlouhodobě jak víme. Takže jak psal SS teď v lednu si sednou a dozvíme se co bude dál s pvp a v podstatě to bude znamenat co se s touhle hrou bude dál dít na eu ...

Ahoj já jsem neřekl nic o spojení EU a RU serveru (i když bych za to klidně zaplatil). Myslel jsem, že nechají hráče přejít a založit účty na druhém serveru a nebudou je blokovat. O kupní sile EU nepochybuji. Oni potřebují nové hráče a ne ty co mají prakticky všechno v této hře koupený.  Bohužel nový hráči zřejmě nehrají na EU PVP.  Ale v podstatě je pravda, že jsme utráceli a utrácíme dvakrát. Jak na EU, tak na RU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaaa tak to sorry. Ale ta možnost tam přece je. Nikdo tě neblokuje v ničem. Já přešel na ru a hraju tam jako x desítek dalších lidí co tam jsou už půl roku a chtějí hrát pvp. Akorát jedeš od nuly no :D 

p.s. na eu už nehraju nebo jen okrajově, spíš testuju protože tu mám víc techniky ale platím už jen na ru, a tam je to o třetinu levnější :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, MegaVydra napsal:

Ahaaa tak to sorry. Ale ta možnost tam přece je. Nikdo tě neblokuje v ničem. Já přešel na ru a hraju tam jako x desítek dalších lidí co tam jsou už půl roku a chtějí hrát pvp. Akorát jedeš od nuly no :D 

To máš pravdu, ale ze začátku když začali hráči přecházet z EU na RU padli výhrůžky o blokování podle IP adres. To bylo na oficiálním v té době fóru častým tématem. A to nemluvím o nevraživosti některých hráčů, klanů EU k těm, kteří přecházeli nebo přinášeli informace o RU serveru. Jediná povolená výjimka bylo PTS. Když jsi v té době chtěl naštvat SS do běla, stačilo se na ofi. fóru zeptat na něco z RU serveru. SS za to dokonce rozdával bany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly výhružky protože byl oprávněný strach že všichni prchnou. Stalo se přesně to, plus ještě spousta hráčů odešla úplně, buď ze strachu že dostanou ban když přejdou, nebo protože všichni odešli a není s kým hrát. Výsledek vidíme všichni a netřeba to rozebírat.

Takže si tak ani tak nepomohli ničím ... Mohli to celé vyřešit ale neudělali NIC. Co bude dál.... jsem opravdu zvědavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, MegaVydra napsal:

Byly výhružky protože byl oprávněný strach že všichni prchnou. Stalo se přesně to, plus ještě spousta hráčů odešla úplně, buď ze strachu že dostanou ban když přejdou, nebo protože všichni odešli a není s kým hrát. Výsledek vidíme všichni a netřeba to rozebírat.

Takže si tak ani tak nepomohli ničím ... Mohli to celé vyřešit ale neudělali NIC. Co bude dál.... jsem opravdu zvědavej...

Máš pravdu. Nejsmutnější je na tom to, že většina odešla hrát něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MegaVydra napsal:

Jak píšeš :/ promarněný potenciál skvělé hry s dobrou komunitou. Tohle už nenahodí, nevěřím tomu když nepomohl ani steam :/ 

A co čekali od steamu, když přístup k hráčům na eu je na bodu mrazu. Když jsem mluvil o zásahu rusů do EU vedení hry, tak jsem nemyslel sloučení serveru, ale výměnu my.comu za někoho jiného nebo aby si to vzali pod palec sami i když zřejmě tomu aby se o EU starali sami brání ty nesmyslné sankce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sankce asi dělají svoje, ale co nechápu že prostě nevidí jak to tady jde do kopru. To je pve komunita tak silná a tak moc platí? Protože jinak jim kdo co dá? A to oni nevidí že prostě nevydělávají? Přece mají nějaký produkt který je něco stojí a očekává se něco z5 a když ne tak je asi něco špatně a řěším to. A podle vyjádření ss je situace lepší, tak já fakt nevím jestli hrajeme stejnou hru... Rozdíl mezi ru a eu je propastný, pokud to porovnávají jako že určitě jo, nejsou přece blbci takže opět nechápu. Loni bylo všechno v pohodě o vánocích se hrálo jak o život a letos? Nejsou lidi... Takže management jsou buď děcka, nebo je eu prostě nezajímá a my si naivně myslíme že jo. Netrpělivě čekám na to vyjádření od ss, fakt jo ;)

 

p.s. tady jsem našel hlasování o popularitě módu. je to podle očekávání i ss miluje pve.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?159498-New-year-poll-What-s-your-Favourite-Mode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

A co čekali od steamu, když přístup k hráčům na eu je na bodu mrazu. Když jsem mluvil o zásahu rusů do EU vedení hry, tak jsem nemyslel sloučení serveru, ale výměnu my.comu za někoho jiného nebo aby si to vzali pod palec sami i když zřejmě tomu aby se o EU starali sami brání ty nesmyslné sankce. 

Ty sankce nejsou nesmyslné, jen mají malou účinnost pro slabou podporu ve světě. Základem je nepodílet se na jejich vyzbrojování (napůl proti nám a číně) a nedat jim vydělat na nás i na to vyzbrojování jako takové. Což nefunguje, protože na ropu a zejména plyn mají v Evropě rusové monopol. Číňani kvůli tomu stornovali mega plynovod z ruska, kvůli možné závislosti na rusákách. Proto se sankce neuvalují na producenty ropy :-D Jen tak mezi námi, kdo si myslí, že byl současný patový stav na okupované Ukrajině bez sankcí na rusko? Rusové díky sankcím nemají tolik ďéněg na vedení této války. To je to kouzlo této diplomacie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

Sankce asi dělají svoje, ale co nechápu že prostě nevidí jak to tady jde do kopru. To je pve komunita tak silná a tak moc platí? Protože jinak jim kdo co dá? A to oni nevidí že prostě nevydělávají? Přece mají nějaký produkt který je něco stojí a očekává se něco z5 a když ne tak je asi něco špatně a řěším to. A podle vyjádření ss je situace lepší, tak já fakt nevím jestli hrajeme stejnou hru... Rozdíl mezi ru a eu je propastný, pokud to porovnávají jako že určitě jo, nejsou přece blbci takže opět nechápu. Loni bylo všechno v pohodě o vánocích se hrálo jak o život a letos? Nejsou lidi... Takže management jsou buď děcka, nebo je eu prostě nezajímá a my si naivně myslíme že jo. Netrpělivě čekám na to vyjádření od ss, fakt jo ;)

 

p.s. tady jsem našel hlasování o popularitě módu. je to podle očekávání i ss miluje pve.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?159498-New-year-poll-What-s-your-Favourite-Mode

No rusové mají prostě jiný přístup k věcem.Dlouho nic neřeší a pak se dějou věci.Jen mi příjde,že to neřeší až moc dlouho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Amina-opice napsal:

Patrně je tu dobře, asi myslí pátou etapu EU kampaně...pokud ano, na dmg je top T-15 pochopitelně :)

výborně to chápeš  :-)  Tu T-15 ti věřím a trochu závidím. Nějak nejsem schopen se k ní prokopat. Já to mastím v abramsovi. Je to bída, ale asi u mne nejvíc damage za nejmíň trápení. Viděl jsem slušný výsledek s čelendžrem, to upřímně nechápu. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Happy Mower napsal:

výborně to chápeš  :-)  Tu T-15 ti věřím a trochu závidím. Nějak nejsem schopen se k ní prokopat. Já to mastím v abramsovi. Je to bída, ale asi u mne nejvíc damage za nejmíň trápení. Viděl jsem slušný výsledek s čelendžrem, to upřímně nechápu. :-) 

po novom update mám v Glops max 35fps takže to postavím s Wilkom úplne dozadu a som rád, že dám aspoň 8k dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...