Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 6. 12. 2017 at 8:39, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ale všiml jsem si jedné pozitivní věci na ru.Až na jednu bitvu se už nejezdily rushe jednou stranou.Nevím jestli to je náhoda nebo eu hráči pomalu ovlivňují styl hraní rusů

Ano, rushe už na RU nejsou tak ostré, možná proto, že když se teď stokilometrovou rychlostí dostanu během pár sekund na pozici a mám od začátku hry plně nabité Centauro 120 tak neprojde ani myška, dneska jsem takhle odchytil několik RWSek, IBOSSů a FOXíků a v dalších bitvách už byli opatrnější, Centauro 120 s průběžným nabíjením je teď velký zlo, opravdu velký, rychlost zůstala, precizní dělo, s maskovačkou ve křáku na distanc tě nespotne nic, miluju ho :t48126:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Amina-opice napsal:

Ano, rushe už na RU nejsou tak ostré, možná proto, že když se teď stokilometrovou rychlostí dostanu během pár sekund na pozici a mám od začátku hry plně nabité Centauro 120 tak neprojde ani myška, dneska jsem takhle odchytil několik RWSek, IBOSSů a FOXíků a v dalších bitvách už byli opatrnější, Centauro 120 s průběžným nabíjením je teď velký zlo, opravdu velký, rychlost zůstala, precizní dělo, s maskovačkou ve křáku na distanc tě nespotne nic, miluju ho :t48126:

No já se na ru vyloženě trápím.Samé prohry,hraju to jak idiot a moji spoluhráči mi zdatně sekundují :laugh: samozřejmě že problém je ve mě.Dlouho jsem to nehrál a nemůžu se do toho dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

No já se na ru vyloženě trápím.Samé prohry,hraju to jak idiot a moji spoluhráči mi zdatně sekundují :laugh: samozřejmě že problém je ve mě.Dlouho jsem to nehrál a nemůžu se do toho dostat.

Podobne,ale tiež viním seba,proste nadšenie-PVP malo čakania a hneď sa teším na ďalšiu hru a baaac schytam to a poviem si ..kľud je tu dosť hráčov zahraš si čo hrdlo ráči,,a fungu je to ver mi.

Ešte otázka na Ru servery si tak ako tu Lukaso_von_Teschen ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, peterramis napsal:

Podobne,ale tiež viním seba,proste nadšenie-PVP malo čakania a hneď sa teším na ďalšiu hru a baaac schytam to a poviem si ..kľud je tu dosť hráčov zahraš si čo hrdlo ráči,,a fungu je to ver mi.

Ešte otázka na Ru servery si tak ako tu Lukaso_von_Teschen ?

Mě sere,že to lamím.Přece jen je člověk radši,když něco uhraje než,když je ze totálního debila :laugh:na ru jsem LukasovonTesche.N se mi tam už nevešlo :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Amina-opice napsal:

Tejden sem nehrál, ale když vemu výcuc, tak každá pátá s Wolfíkem nad 10k..WR 70%, takže já jsem spokojen ;-) Našel jsem vozidlo co mě neskutečně baví, než ho ***** :smiley-tongue:

1.png

2.png

3.png

4.png

Mě se podařilo s cent 120 dostat do skirmiše na eu a je to opravdu dobytek stroj :-) sice tvojich výkonů nedosahuju, ale to je tím, že ty jsi mimozemšťan :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních pár večerů je PvP celkem hratelné, je celkem dost bitev 15 vs. 15. Jasně, převážně sedmá úroveň, ale i tak je to celkem úspěch po delší době...je možné že za tím stojí i nováčci ze Steamu, kteří expí tanky a postupně se dostávají nahoru. Pořád to ale není ono a obávám se jak s tím zamíchá E5. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ashadak napsal:

Posledních pár večerů je PvP celkem hratelné, je celkem dost bitev 15 vs. 15. Jasně, převážně sedmá úroveň, ale i tak je to celkem úspěch po delší době...je možné že za tím stojí i nováčci ze Steamu, kteří expí tanky a postupně se dostávají nahoru. Pořád to ale není ono a obávám se jak s tím zamíchá E5. 

No pokud budou neustále protěžovány pve a glops, tak pvp bude pořád k pláči a jestli to je majitelům v Rusku jedno, že celý EU server nemá dost hráčů a tím myslím ve všech třech módech tak my s tím nic neuděláme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ashadak napsal:

Posledních pár večerů je PvP celkem hratelné, je celkem dost bitev 15 vs. 15. Jasně, převážně sedmá úroveň, ale i tak je to celkem úspěch po delší době...je možné že za tím stojí i nováčci ze Steamu, kteří expí tanky a postupně se dostávají nahoru. Pořád to ale není ono a obávám se jak s tím zamíchá E5. 

Každá ta eventová vlna přitáhla hráče, byl bych optimistický :-) Jen nevím, kdy dají vyhodnocení Bonus objective E4, abych věděl, na co se mám těšit v E5. Jestli teda bude ten T7 tank za odměnu :-) Teda k té T10, co slibují :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, arnost905 napsal:

Každá ta eventová vlna přitáhla hráče, byl bych optimistický :-) Jen nevím, kdy dají vyhodnocení Bonus objective E4, abych věděl, na co se mám těšit v E5. Jestli teda bude ten T7 tank za odměnu :-) Teda k té T10, co slibují :-)

Taky se moc těším na amerického Terminatora. Obavám se, že E5 bude až koncem tohoto měsíce. Snad už do té doby budu mít zpět svůj účet :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, arnost905 napsal:

Už jsem se smířil s tím, že T10, krom Armaty, jsou scifi tanky :-D Ale kdo ví, kdy nakonec i ta Armata bude hlavním bojovým tankem rusů. Nejvíc se mi líbí ta dřevěná polská PL-01 :-)

Njn je to bohužel, takový trend dávat do hry prototypy nebo jen neuskutečněné projekty. WoT jich má hromadu, WT taky, tak proč ne AW.

 

Na toho Abramse jsem fakt zvědavý, protože by to mohla být odpověď na ruskou T-15. Jinak když už jsem u těch rusáků, tak těm budu docela závidět toho Black Eagle. Pokud ho dostanou jako odměnu za budoucí kampaň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...