Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

1 hour ago, Lukaso_von_Teschen said:

Aspoň jedna chamtivá firma narazila u spotřebitelů

No to je už teraz tak. Zábavné hry pokazené chybným manažmentom prípadne  marketingom. A ako vravíš jednoducho snahou vyžmýkať čo možno najviac.

 

Pritom sa to dá aj jednoducho. Ako napríklad Overwatch, ktorý keď raz kúpiš, tak máš všetok obsah odomknutý. Všetci hrdinovia, všetky mapy, všetko. Neexistuje ani žiadny ďalší výskum, proste nič. Hra je zábavná bez toho aby sa do toho niekto montoval a tak to krásne funguje. 

Dokúpiť sa dajú iba skiny, oblečenie a tak podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to zapnul po roce a půl a  co pak se to stalo, úplně jiné rozhraní a k tomu i horší grafika (SD nevím proč bych to měl dělat na HD)..než jsme se něčím proklikal, tak na mě vyskočily nějaké bedny, které jsem rozklikal a bum a měl jsem 15 000 mil. Tak jsme si prošel výzkumem a řve to na mě,že mohu otevřít X.

Co mám dát i když to teda hrát nebudu, chinu tank,nebo TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, John_ice said:

Tak jsem si to zapnul po roce a půl a  co pak se to stalo, úplně jiné rozhraní a k tomu i horší grafika (SD nevím proč bych to měl dělat na HD)..než jsme se něčím proklikal, tak na mě vyskočily nějaké bedny, které jsem rozklikal a bum a měl jsem 15 000 mil. Tak jsme si prošel výzkumem a řve to na mě,že mohu otevřít X.

Co mám dát i když to teda hrát nebudu, chinu tank,nebo TD

Nuž ide asi o to čo ťa baví hrať :D

 

Za mňa T10 jedine Sphinx, alebo teraz ešte OP T-15 HIFV. Ale to hovorím preto lebo ľutujem, že som ich nekúpil :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, John_ice napsal:

tak tam je jen T99a2 a nebo TD WILK xc-8

Wilk byl dobrý před aktualizací.Teď nevím jak na tom je.Mám ho na eu,ale tam se nedá hrát pvp tak se trápím na ru a čím dál tím víc nabývám jistoty,že vývojáři neví co chcou a tím pádem je hra o ničem,protože každý patch rozjebe to co bylo před tím a musíš zase zkoušet co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Wilk byl dobrý před aktualizací.Teď nevím jak na tom je.Mám ho na eu,ale tam se nedá hrát pvp tak se trápím na ru a čím dál tím víc nabývám jistoty,že vývojáři neví co chcou a tím pádem je hra o ničem,protože každý patch rozjebe to co bylo před tím a musíš zase zkoušet co a jak.

máš oprášit wotko. 

Ok kliknu na TD a zase to vypínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...