Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

37 minutes ago, Aorus_AIR said:

 

Až tak moc :D SS přeci psal že tu hru hraje 40k lidí :D Akorát zapomněl dodat že těch 40k jsou jen lidi co si tu hru přidali do knihovny aniž by jí vůbec stáhli :D To hodnocení 60% tomu taky pomáhá :D :D Ale tak dalo se to čekat že když vydají zabugovanou s****u na steam že se to z pozitivním ohlasem nesetká :D Ale na RU nám hráči přibývají takže v pohodě.

Fakt pribúdajú? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Aorus_AIR napsal:

 

Až tak moc :D SS přeci psal že tu hru hraje 40k lidí :D Akorát zapomněl dodat že těch 40k jsou jen lidi co si tu hru přidali do knihovny aniž by jí vůbec stáhli :D To hodnocení 60% tomu taky pomáhá :D :D Ale tak dalo se to čekat že když vydají zabugovanou s****u na steam že se to z pozitivním ohlasem nesetká :D Ale na RU nám hráči přibývají takže v pohodě.

Jestli to nebude tím, že silent umí jenom lhát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, Ashadak said:

Njn hry jsou jako ženy, je jich tolik krásných, ale finančně a hlavně časově se jich moc zvládat nedá...po tvrdé redukci mi na ploše zůstalo pět titulů a marně přemýšlím jak si na ně, na všechny najít dost času...nemáte někdo nějaký recept?

 

4 hours ago, Badysak said:

Co se financí týče tak kupuji pouze ve slevách 50 - 90 procent co jsou na 2 - 3 za rok to znamená, že jsou už většinou opravené největší bugy. A čas? Hraju pro radost né, protože musím plnit herní povinosti.:laugh:

Už mám také zistenie, po rokoch nakupovania, že mám kopec hier na Steame a ďalších klientoch, ktoré sú síce zaujímavé, ale už teraz viem, že sa ku ich hraniu nikdy nedostanem. Teraz už nakupujem len hry, ktoré skutočne chcem a budem hrať. 

 

Radšej zainvestovať 2-4 krát do roka do nejakej pecky ako každú chvíľu, kúpiť niečo čo bolo síce v zľave, ale nebudem to hrať, alebo sypať peniaze do "Free to Play" multiplayer hier, ktoré ma akurát tak frustrujú. Hlavne keď má človek menej času. Tak ako sme sa bavili o Dawn of war. Nie je to moc nadlho, a možno to nie je ani úplná pecka, ale je to zmena. Bola to zábava a už sa teším na niečo ďalšie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RoboZilina napsal:

 Tak ako sme sa bavili o Dawn of war. Nie je to moc nadlho, a možno to nie je ani úplná pecka, ale je to zmena. Bola to zábava a už sa teším na niečo ďalšie. 

Máš na mysli DOW 3? O té uvažuji dvojku jsem hltal, ale tady se bojím co jsem viděl tak docela chaos na place.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Badysak said:

Máš na mysli DOW 3? O té uvažuji dvojku jsem hltal, ale tady se bojím co jsem viděl tak docela chaos na place.

 

jj... budovanie základne je tam len aby sa nepovedalo. Pár budov. Často sa vylodíš už aj s nejakou skupinkou ale ťahať sa to dá aj hrdinami, ktorých máš k dispozícii. Keď umrú tak sa oživia po nejakom čase. A majú parádne schopnosti.

Ash. je fanúšik, tak to možno popíše lepšie. Napríklad schopnosti bežných jednotiek, ktoré sa získavajú výskumom som ja ani nepoužíval. Nebol čas sa tým zdržiavať. Niektoré mapy som ale prehral možno aj 15 krát. Síce som napríklad splnil ciel, ale nedožil som sa evakuácie. Alebo som nedokázal prežiť dosť dlho aby moje jednotky oživili nejakého padlého rytiera. Žiadna stratégia, nič, len boj o holý život.

 

PS: mám tu ešte jeden kód na Steam čo mi ostal nepoužitý z Humble Bundle. Môžem predať za symbolickú cenu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Badysak napsal:

V čem? Jak to hraju průběžně tak jsem nezaznamenal větší změnu gameplaye od tzv v. 2.0.

Dneska jsem to hrál poprvé od posledního patche a zdá se mi to otřesné.Přesnost mbt ještě horší než před patchem,armor mbt ještě větší papír,td k hovnu ještě víc,velitelé k ničemu,když nemáš expy na perky,hoření skoro každou bitvu a ty ammoracky to je ketegorie sama o sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Dneska jsem to hrál poprvé od posledního patche a zdá se mi to otřesné.Přesnost mbt ještě horší než před patchem,armor mbt ještě větší papír,td k hovnu ještě víc,velitelé k ničemu,když nemáš expy na perky,hoření skoro každou bitvu a ty ammoracky to je ketegorie sama o sobě

Presnost stejná - armor chally tvrdy, abrams tvrdý zvláště pod uhlem rusáci podvozek a na blízko pod věž - TD samodoplňování munice fajn přesnost v pohodě kolové TD odost lepší ovládání, Velitelé v pohodě více méně používam ty co předtím Miramon přesné MBT, Holzklau MBT s pomalím doměřováním + muničák, TD+skouti Sana, Raketáci Rashid a na velmi pohyblivé flankery uvažuju o Kathrin.

Zkušenosti? Za 4400 bitev jsem měl 16 mega free expů a to jsem nejel artyny.

Hoření jo párkrát jsem hořel, ale proti Wotku nemám potřebu vozit hasičák, munice mi zatím bouhla 3x, ale na to jsou retrofity nic co by mě sralo oproti předešlému nastavení amoracku kdy tank bouchl insta je to lépe nastavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, akymcz76 napsal:

Přesně tak, ještě přidám, když člověk neumí, nebo nezná, stejně mu nic nepomůže.

Nono. Že bych úplně neuměl se říct nedá, ale po těch dvou měsících mi to přijde nějaké divné. Samozřejmě nepopírám, že první tři bitvy jsem totálně zabil než jsem se rozkoukal, ale hořel jsem snad 6x z osmi bitev a 4x ammorack. Tak nevím. Nejhorší je, že na tom ru serveru mám nějakých 700 bitev a nemůžu ani přeexpit tanky kvůli retrofitům, takže až na jeden mám všechny jen základní a třeba na kamo a dohled je to dost znát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luky na tebe sem to nemyslel, znám tě ještě z působení v CZP.

 

Myslím tím, co je platné mít tank plně vyexpený i s posádkou a velitelem, když je to stejně na hráči, co provede a kolikrát jak se rozhodne.

Kdy je třeba ustoupit a využít lepší pozice na mapě, nebo naopak zatlačit. Kdy přejet jinam a podržet část mapy, která je v tu chvíli důležitá. Podobných momentů je ve hře mnoho.

A proto mě to také baví. Samozřejmě s vyexpeným tankem i posádkou se hraje lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Luky na tebe sem to nemyslel, znám tě ještě z působení v CZP.

 

Myslím tím, co je platné mít tank plně vyexpený i s posádkou a velitelem, když je to stejně na hráči, co provede a kolikrát jak se rozhodne.

Kdy je třeba ustoupit a využít lepší pozice na mapě, nebo naopak zatlačit. Kdy přejet jinam a podržet část mapy, která je v tu chvíli důležitá. Podobných momentů je ve hře mnoho.

A proto mě to také baví. Samozřejmě s vyexpeným tankem i posádkou se hraje lépe.

Ale všiml jsem si jedné pozitivní věci na ru.Až na jednu bitvu se už nejezdily rushe jednou stranou.Nevím jestli to je náhoda nebo eu hráči pomalu ovlivňují styl hraní rusů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ale všiml jsem si jedné pozitivní věci na ru.Až na jednu bitvu se už nejezdily rushe jednou stranou.Nevím jestli to je náhoda nebo eu hráči pomalu ovlivňují styl hraní rusů

možno dôsledok nových veci ako horenie a podobne zrejme si už ľudia premyslia ako to budu pushovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ale všiml jsem si jedné pozitivní věci na ru.Až na jednu bitvu se už nejezdily rushe jednou stranou.Nevím jestli to je náhoda nebo eu hráči pomalu ovlivňují styl hraní rusů

Tak táto pozitivna vec tam funguje už dosď dlho a tiež nesúdim pre dve tri hry,z dvaciatich možno try štyry idú všetci po jednej strane ako teľata,ale keď ich upozorniš tak sa to snažia napraviť....

Myslím si,že tieto ,,návyky,,nemajú od eu ľudi čo tam hrajú,bolo by to najivne pri takomto počte hráčov,tým myslím eu hráčov a dôležité kto to hra ak sú to detváky tak sa netreba čudovať...:smileys-afraid-815429:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, akymcz76 napsal:

Luky když narazíš na četu RWS, nebo FOX a jsou proti tobě, to máš prohru téměř jistou.

 

Kolikrát jsem bitvu dokoukal a musel uznat, jak hru dobře (úžasně) takticky zahráli. Neříkám, že je to pravidlem, ale je radost na ně koukat.

Se mi zdá,že v četě se toho dá  dost ovlivnit.Solo to je trápení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba pokud hraji TD a tým nezahraje, většinou hru neovlivním. Pokud hraješ LT, MBT, máš větší šanci. Tak nějak určuješ směr a když hraješ v četě, dají

se výhry i opakovat. No anebo si alespoň společně zanadáváme.

 

Podstatné je, že se člověk baví. Je to přeci jen hra a zábava a když to nejde, tak se to vypne.To není život, v něm jde o život. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...