Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Nevím jak na EU PTS ale na RU PTSku bylo tak málo lidí, že to nemělo cenu ani zapínat ... a teď koukám, že si EU vymohlo přednostní start s patchem ... a, no zase smích. :laugh: 

"Radioaktivnyj, radiopasyvnyj." :-D 

 

kQ_MlmEZvLI.jpg

 

1TSw06l-Ijk.jpg

 

 Já to snad večer fakt zapnu. :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
51 minutes ago, drotar said:

Neviem ci to spravne chapem. Za kazdu jednu vyjazdenu osmicku si mozem odomknut iba jednu dalsiu deviatku a tento princip plati aj pre desiatky ?

A to desiatku len u toho Dealera u ktorého si si tú deviatku vyjazdil. Ako som s nasraním zistil. Ak to teda nezmenili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, PanJelen napsal:

Koukám že už ti ani nemá kdo odpovědět:laugh: Díky skvěle propracovanému eventu jsem to ani nezkoušel zítra končí takže kdo ví:smileys-devil-785870:

V době 8 TB HDD  bych se neptal a spustil. Jsou tam zahraju nejsou jdu jinam. Ale souhlasím taky by se mi líbilo pokud bych mohl ty epizody plnit pouze v PVP, GO nebo PVE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Badysak napsal:

V době 8 TB HDD  bych se neptal a spustil. Jsou tam zahraju nejsou jdu jinam. Ale souhlasím taky by se mi líbilo pokud bych mohl ty epizody plnit pouze v PVP, GO nebo PVE.

Nemám kam.Nic jiného mě nebaví.Kdysi mě bavilo wot naž ho skurvili a s aw to je stejné.Nejsem žádný multiplayer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn hry jsou jako ženy, je jich tolik krásných, ale finančně a hlavně časově se jich moc zvládat nedá...po tvrdé redukci mi na ploše zůstalo pět titulů a marně přemýšlím jak si na ně, na všechny najít dost času...nemáte někdo nějaký recept?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ashadak napsal:

Njn hry jsou jako ženy, je jich tolik krásných, ale finančně a hlavně časově se jich moc zvládat nedá...po tvrdé redukci mi na ploše zůstalo pět titulů a marně přemýšlím jak si na ně, na všechny najít dost času...nemáte někdo nějaký recept?

Já to dělám jako v životě.Jsem věrný jen jedné ženě takže  vždy hraju jen jednu hru :angel_girl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Čikino napsal:

5a256f394fd43_Snmkaobrazovky(2).thumb.png.a764c810f3eef67c0a0ca27cfee3505c.png

To je hráčov Steam pomohol :ermm::ermm:

 

Až tak moc :D SS přeci psal že tu hru hraje 40k lidí :D Akorát zapomněl dodat že těch 40k jsou jen lidi co si tu hru přidali do knihovny aniž by jí vůbec stáhli :D To hodnocení 60% tomu taky pomáhá :D :D Ale tak dalo se to čekat že když vydají zabugovanou s****u na steam že se to s pozitivním ohlasem nesetká :D Ale na RU nám hráči přibývají takže v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...