Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V Glops jsou mizerné výdělky pokud není akce na xp nebo credity vs PVP. Za dobu jedné glops je možno odjet 2-3 PVP a vydělát si nejméně dvounásobek xp/creditů. To že je teď Glops výhodnější je pouze z důvodu čekaček v PVP. Pokud zruší PVP a Glops budou okupovat hrači co neumí číst pokyny při náčítání mapy tak hodně omezím počet her a tedu potřebu utrácet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, arnost905 said:

Pro mně je konzole jen krabička bez možnosti UPG a opravy s kostičkama na TV, rozhodně pro mně bude zajímavé to srovnání třeba AW na PS4 a na PC. Ty kostičky právě z xbox360 a ps3 se mi hluboce vryly do paměti :-D

O kostickach nič neviem :) hry išli normálne 30 FPS 720p . A napríklad wotko v tomto čase bolo určite krajšie na xbox360 ako na Pc. Je tam počasie, pohyblivé časti tankov a podobne. Xbox one, PS4 a ďalšie ich verzie sú už zas o kus v predu. Dobrý počítač je samozrejme výkonnejší, ale za 3nasobnu cenu a ja teda rozdiel v grafike hľadám len ťažko. 

Konzolu už skoro dva roky nemám ale silno rozmýšľam že sa ku tomu vrátim. Xbox ma teraz aj nové služby, ktoré vtedy ešte neboli. Napríklad že je možné zdieľať hry medzi Xbox a Pc, ale aj Xbox gold alebo ako sa to teraz vola ten prístup ku knižnici 200 hier za paušálnu poplatok. Predtým bol len Xbox live.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 minutes ago, arnost905 said:

Zajímavé, toto jsem neviděl. Ale mně nenahlodáš :-D Když je v mašině tolik nasypáno, tak ji konzolou zálohovat určitě nebudu :-D

No však ja ani nie som obchodný zástupca  :laugh:  Začal som nad tým rozmýšľať teraz keď som staval PC pre manželku. Je to tu aj v inom vlákne. Za 400 € som dal dokopy holý základ G4560/8GB/1050 +monitor a to ešte bazarové kusy a výkon to je ktorý budem musieť do dvoch rokov upgradovať. Naproti tomu :

 

xboxone.thumb.png.ef1d85671d79f651f5e2568b6f335383.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, variola napsal:

AW teda nehraju, ale XBOX ONE S chci před vánocemi koupit taky. Soused má nějaký PS a to "gaučové" hraní je prostě mazec :-)  Za tu cenu to je, myslím, celkem dobrý kauf.

a nebolo by lepšie kúpiť už nový XBOX ONE X? podporuje 4K a HDR.

 

mne osobne by tiež počítač stačil no rád by som si zahral NHL a tá na pc už nieje, posledná bola NHL09, preto rozmýšľam nad kúpou konzoly 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konzola vs pc..... ťažko povedať, to je skôr otázka aké hry chcete hrať (čiže sa bavíme o hernom využití žiadne pracovne veci narátame)... chceš hrať hru ako Horizon Zero Dawn... proste exkluzivka na PS4 tak tú konzolu musíš mať.. koľko stojí PS4? 400-500? ak by tá hra bola na PC a chcel by som to hrať v čo najlepšej kvalite treba ti PC minimálne za 1200€... ale AW hrať na konzole si vážne predstaviť neviem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem hlavně online hráč, tak jediné co připadá v úvahu je PC. Zkoušel jsem u kamaráda hrát na PS4, ale není to zkrátka ono. Nedokážu si zvyknout na ovladač. Jeden čas mě konzole lákala kvůli pohybovým ovladačům, abych u her jen pasivně neseděl, ale nakonec jsem po úvaze zůstal u PC. Co si ale budeme povídat, konzolové WoT vypadá mnohem lépe než to na PC, ale abych kvůli pár exkluzivním hrám kupoval konzolu, na to nejsem tak bohatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zrovna by som to nebral tak, že na konzolu musíš byť bohatý... keď niekto vyhodí za PC aj 1000+ tak to máš pri konzole ktorá stojí max 500€ (v tej cene už je nejaká tá hra) kopec peňazí na kupovanie hier až dosiahneš peňažnú rovnováhu pc/konzola... je to fakt len o tom aké hry človek chce hráť... ja som vyrastal na CS-ku takže inklinujem skôr k PC ale BF som hral aj na pc aj na konzole a nevidím v tom rozdiel čo sa hrania týka akurát, že na konzole mam za menej peňazí peknú grafiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Patricino said:

konzola vs pc..... ťažko povedať, to je skôr otázka aké hry chcete hrať (čiže sa bavíme o hernom využití žiadne pracovne veci narátame)... chceš hrať hru ako Horizon Zero Dawn... proste exkluzivka na PS4 tak tú konzolu musíš mať.. koľko stojí PS4? 400-500? ak by tá hra bola na PC a chcel by som to hrať v čo najlepšej kvalite treba ti PC minimálne za 1200€... ale AW hrať na konzole si vážne predstaviť neviem... 

Akože ps4 začína niekde na 260€ https://herne-konzoly.heureka.sk/sony-playstation-4-slim-500gb/#o=2

 

Ja mám teraz doma 3 hráčov a rastie mi štvrtý.  Počítače schopné hrania aktuálnych noviniek mám 2. No ale aj to je už pre mňa príliš nákladné a aj tak je o tie počítače v sobotu večer bitka. Poslednú sobotu sme mali pred polnocou hádku, lebo som sedel v synovej izbe a mastil Dawn of War 3 a on nemohol spať  a furt mal potrebu komentovať.

 

Pravda je, že hľadať nejaké weakspoty na joysticku je nepredstaviteľné. To aj pri bežných FPS som klikal aim assist, inak by som netrafil nič. Najlepšie sú RPG :yes_yes:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patricino napsal:

tak zrovna by som to nebral tak, že na konzolu musíš byť bohatý... keď niekto vyhodí za PC aj 1000+ tak to máš pri konzole ktorá stojí max 500€ (v tej cene už je nejaká tá hra) kopec peňazí na kupovanie hier až dosiahneš peňažnú rovnováhu pc/konzola... je to fakt len o tom aké hry človek chce hráť... ja som vyrastal na CS-ku takže inklinujem skôr k PC ale BF som hral aj na pc aj na konzole a nevidím v tom rozdiel čo sa hrania týka akurát, že na konzole mam za menej peňazí peknú grafiku

Tak ne že by konzole byla nějak moc drahá, ale spíš jde o to, že nejsem momentálně v situaci kdy si můžu dovolit hýřit, počítám každou korunu a dám raději přednost investici do něčeho děsivějšího(vánoční dárky pro mé blízké). Pokud mi ale na nový rok něco zůstane, mám v plánu rozmazlit svého plechového miláčka něčím novým(nové GPU se vždycky hodí) a udělat tak dodatečně Vánoce i sobě. Sice pořád nevím jak to obhájím, ale snad si nějak poradím. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Ashadak napsal:

Tak ne že by konzole byla nějak moc drahá, ale spíš jde o to, že nejsem momentálně v situaci kdy si můžu dovolit hýřit, počítám každou korunu a dám raději přednost investici do něčeho děsivějšího(vánoční dárky pro mé blízké). Pokud mi ale na nový rok něco zůstane, mám v plánu rozmazlit svého plechového miláčka něčím novým(nové GPU se vždycky hodí) a udělat tak dodatečně Vánoce i sobě. Sice pořád nevím jak to obhájím, ale snad si nějak poradím. :laugh:

ja teraz bežím na celerone takže v najbližšej dobe kúpim nejakú i3 ... pc mam čisto na net a na AW a BF4 mi postačí aj daná i3... ak budú peniažky tak by som šiel do konzoly ale tá je na 2-3 roky potom musíš kúpiť novú generáciu a to sa mi nechce ale zase nacpať veľké peniaze do PC sa mi tiež nechce... neviem čo budem robiť :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 minutes ago, Patricino said:

ja teraz bežím na celerone takže v najbližšej dobe kúpim nejakú i3 ... pc mam čisto na net a na AW a BF4 mi postačí aj daná i3... ak budú peniažky tak by som šiel do konzoly ale tá je na 2-3 roky potom musíš kúpiť novú generáciu a to sa mi nechce ale zase nacpať veľké peniaze do PC sa mi tiež nechce... neviem čo budem robiť :D 

Popravde až teraz pri poslednej generácii museli pristúpiť ku upgradu po troch rokoch, ale xbox 360 sa predával hádam 8 rokov a stále na neho vychádzali aj najnovšie hry. Asi až Zaklínač 3 bola prvá hra čo vyšla až na XBOX one a nevyšla na 360ku. (nepamätám presne)

PC je na tom podstatne horšie. Vedľa vo vlákne rieši kolega, že mu na novom PC ide Wotko na 40fps a určite každý z nás pozná laborovanie s nastaveniami pri niektorých hrách. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, RoboZilina napsal:

Popravde až teraz pri poslednej generácii museli pristúpiť ku upgradu po troch rokoch, ale xbox 360 sa predával hádam 8 rokov a stále na neho vychádzali aj najnovšie hry. Asi až Zaklínač 3 bola prvá hra čo vyšla až na XBOX one a nevyšla na 360ku. (nepamätám presne)

PC je na tom podstatne horšie. Vedľa vo vlákne rieši kolega, že mu na novom PC ide Wotko na 40fps a určite každý z nás pozná laborovanie s nastaveniami pri niektorých hrách. 

 

 

jop čítal som to a čo tak sledujem tak čim lepší PC tým viac problémov ale zase poznám ľudí čo majú nadupané mašiny a problémy nemajú žiadne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...