Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 4 hodinami, kvetule napsal:

Mimo jste teď bohužel vy.

Jeho náplň nebyla CZ/SK sekce, ale hlavně AJ.  Snažil se maximálně pomáhat, dělal co bylo v jeho silách, a vlastně ani nemusel.

A přijde mi naprosto zbytečné ho urážet :ermm:

 

nechtel jsem nikoho urazet, nenarazel jsem na jeho praci spis na jeho misty az naivni nazory a predstavy ohledne mycomu  a az prilis okatemu pritakavani  panu tichemusmirakovi - ale zname to "koho chleba jis, toho ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kvetule napsal:

Tezkbymu sakra křivdíš a pokud vím, je už delší dobu mimo dění.

Květuš dal jsem tam schválně vysmátého smajlíka asi to bylo málo Tekzby mi hodněkrát pomohl, ale výš jak do něj někteří jeli, že je to co jsem napsal. Byla to reakce, že nemá cenu něco hlásit, jestly Tekzby už neděla na fóru tak není komu v češtině něco hlasit to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Badysak napsal:

Květuš dal jsem tam schválně vysmátého smajlíka asi to bylo málo Tekzby mi hodněkrát pomohl, ale výš jak do něj někteří jeli, že je to co jsem napsal. Byla to reakce, že nemá cenu něco hlásit, jestly Tekzby už neděla na fóru tak není komu v češtině něco hlasit to je pravda.

Koukám, že když tobě někdo dá vysmátého smajlíka tak je to problém. Mám dojem , že jsi to před nedávnem řešil ty v rámci informací. :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kvetule napsal:

Mimo jste teď bohužel vy.

Jeho náplň nebyla CZ/SK sekce, ale hlavně AJ.  Snažil se maximálně pomáhat, dělal co bylo v jeho silách, a vlastně ani nemusel.

A přijde mi naprosto zbytečné ho urážet :ermm:

Aj mne a nechápem aj to ,prečo si chce každý kopnuť do človeka,ktorý to určite nemyslel zle.

Takže Ti,ktorim sa to nepáči ma môžte..,som dosť starý na to aby som to chlapsky zniesol at Ti čo to chápu tak som iba rád za vas aj za seba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě, ale opravdu štve je stav současného oficiálního fóra, které je doslova ovládnuté PvEčkaři a Globsáky...fakt mi je jedno, kdo co hraje a brojit proti nikomu nehodlám, ale jelikož to tam nyní moderuje člověk(nemyslím Silenta), který nemá rád PvP, tak to i podle toho vypadá. 

 

Sakra My.come prober se! Solo obsahem peníze nevyděláš a umlčováním posledních věrných PvP je cestou do pekla!

 

Hold si budeme muset počkat na někoho jiného, kdo moderní techniku uchopí lépe. Přitom hra je tak dobrá a je jí škoda.

 

:smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ashadak napsal:

Co mě, ale opravdu štve je stav současného oficiálního fóra, které je doslova ovládnuté PvEčkaři a Globsáky...fakt mi je jedno, kdo co hraje a brojit proti nikomu nehodlám, ale jelikož to tam nyní moderuje člověk(nemyslím Silenta), který nemá rád PvP, tak to i podle toho vypadá. 

 

Sakra My.come prober se! Solo obsahem peníze nevyděláš a umlčováním posledních věrných PvP je cestou do pekla!

 

Hold si budeme muset počkat na někoho jiného, kdo moderní techniku uchopí lépe. Přitom hra je tak dobrá a je jí škoda.

 

:smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245:

 

ale to jde preci ruku v ruce s jejich plany  zbavit se remcajicich PVP hracu - minmalne posledni rok a pul - takze ten moderator vlastne dela svou praci vyborne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Martin.CZ napsal:

Koukám, že když tobě někdo dá vysmátého smajlíka tak je to problém. Mám dojem , že jsi to před nedávnem řešil ty v rámci informací. :smiley-tongue:

Narozdíl od tvojich blbých keců ja jsem Květuli slušně odpověděl jak to bylo myšleno tak se hoď do klidu pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ashadak napsal:

Co mě, ale opravdu štve je stav současného oficiálního fóra, které je doslova ovládnuté PvEčkaři a Globsáky...fakt mi je jedno, kdo co hraje a brojit proti nikomu nehodlám, ale jelikož to tam nyní moderuje člověk(nemyslím Silenta), který nemá rád PvP, tak to i podle toho vypadá. 

 

Sakra My.come prober se! Solo obsahem peníze nevyděláš a umlčováním posledních věrných PvP je cestou do pekla!

 

Hold si budeme muset počkat na někoho jiného, kdo moderní techniku uchopí lépe. Přitom hra je tak dobrá a je jí škoda.

 

:smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245: :smileys-gaming-278245:

No ashi takhle jsme křičeli už před rokem a k čemu to bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja třeba osobně s klukama z LCP jezdíme jen a jen pouze PVE, protože PVP stojí za lejno a myslím, že na tom se nic měnit nebude, to samé by dopadlo, kdyby do WoT přibylo PVE, myslím, že polovina hráčů by taky začala hrát PVE, protože je prostě zábavnější si nastřílet +- 20K dmg než se trápit 4 vs 4 ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...