Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, Patricino napsal:

 

neraz sa stalo, že sme na Frontline na EU (kde sa tiež jazdí kruhovka) vybrali brániť cap solo jedna četa (tier10). bolo na nás asi tak 10 tankov vpredu.. čo to kempilo v pozadí nespotnuté a asi tak 2-3 tanky bránili ich cap....  ako to skončilo? našich 12 tankov B lajnu neprebilo, skapali a ostali sme v obkľúčení tankov, ktoré sme pri obrane nedokázali už zabiť keďže už sa na nás niektorí jedinci valili od B lajny

 

ak sa rozhodneme ísť B lajnu aby sme to rýchlo obkrúžili a dostali sa im na zadok tak to nestíhaš lebo enemy tím to dávno capne

 

 

Já se bavím o rusech.Nechcu se tu dohadovat z českýma hráči,ale to že to rusové hrajou jako pitomci není jen můj názor.Každý kdo ru hraje  tak na jejich styl nadává.Akorát pár eu jedinců přijalo jejich yolo kampers rushe za své a vyhovuje jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak zaprvé nejel jsem tam sám a kdyby se vaše četa posunula víc doprava mohli jste mě pokrýt,ale to by odporovalo vašemu ruskému stylu hraní.Ano nastřílel jsi o 1000 víc než já.A ano kritizuju.Jenže ty jsi ruským hraním tak ovlivněný,že podle tebe každý kdo to nehraje jako rus je blbec.

Málo sleduješ mapu. Úplně vpravo stála již jiná skupinka. Čili jednak by tam už nebylo místo a jednak by to byly zahozené tanky. My tři TD jsme si tedy našli jiné pozice, ze kterých šlo střílet částečně na pravou část ostrova, na celý jeho střed a levo a zároveň celý prostor na naší straně města. Jinak na ten ostrov jste původně jeli dva. Ten druhý to záhy vzdal a ty jsi měl tendence ho proti násobné přesile vybojovat sám pro sebe. Jak to dopadlo víš sám. Takže tady nejde o styl hraní, RU ne EU, ale o něco úplně jiného, že ?

 

Jinak už to tu bylo, než začnete psát o RU hráčích jako o blbcích, podívejte se na jejich statistiky. Jsou veřejné na stránkách AW. A podmínky náborů do předních RU klanů. Mnozí z vás snadno zjistí, že pravda je úplně někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak zaprvé nejel jsem tam sám a kdyby se vaše četa posunula víc doprava mohli jste mě pokrýt,ale to by odporovalo vašemu ruskému stylu hraní.Ano nastřílel jsi o 1000 víc než já.A ano kritizuju.Jenže ty jsi ruským hraním tak ovlivněný,že podle tebe každý kdo to nehraje jako rus je blbec.

Málo sleduješ mapu. Úplně vpravo stála již jiná skupinka. Čili jednak by tam už nebylo místo a jednak by to byly zahozené tanky. My tři TD jsme si tedy našli jiné pozice, ze kterých šlo střílet částečně na pravou část ostrova, na celý jeho střed a levo a zároveň celý prostor na naší straně města. Jinak na ten ostrov jste původně jeli dva. Ten druhý to záhy vzdal a ty jsi měl tendence ho proti násobné přesile vybojovat sám pro sebe. Jak to dopadlo víš sám. Takže tady nejde o styl hraní, RU ne EU, ale o něco úplně jiného, že ?

 

Jinak už to tu bylo, než začnete psát o RU hráčích jako o blbcích, podívejte se na jejich statistiky. Jsou veřejné na stránkách AW. A podmínky náborů do předních RU klanů. Mnozí z vás snadno zjistí, že pravda je úplně někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou ty doby, co se psalo, že AW rozdrtí WOTko...že bude odliv hráčů směrem tam a ono nic.

No sice jsem si to nemyslel nikdy, že by AW přehrálo WOTko, ale .... kvůli AW jsem vlastně prodal účet ve WOTku a zkusil jsem si to, vydrželo mi to asi 6 měsíce (koupil 5000goldů, amx, Leoše, VFM) a od dubna 2016, jsem to už nepustil nebylo vůbec nic, co by mě drželo u toho zůstat a když jsem dostal od kolegy účet na WOTku, že mu leží účet už rok ladem, tak bylo opět rozhodnuto. Jenom podmínka byla, kdybych dostal opět obchodnické nadání, tak že bude chtít 50%. To jsem mu řekl, že účet už do světa nepůjde, protože v jednoduchosti je síla a to bohužel WOTko má.

No a koukám, že je to horší a horší a.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, TimYork napsal:

Málo sleduješ mapu. Úplně vpravo stála již jiná skupinka. Čili jednak by tam už nebylo místo a jednak by to byly zahozené tanky. My tři TD jsme si tedy našli jiné pozice, ze kterých šlo střílet částečně na pravou část ostrova, na celý jeho střed a levo a zároveň celý prostor na naší straně města. Jinak na ten ostrov jste původně jeli dva. Ten druhý to záhy vzdal a ty jsi měl tendence ho proti násobné přesile vybojovat sám pro sebe. Jak to dopadlo víš sám. Takže tady nejde o styl hraní, RU ne EU, ale o něco úplně jiného, že ?

 

Jinak už to tu bylo, než začnete psát o RU hráčích jako o blbcích, podívejte se na jejich statistiky. Jsou veřejné na stránkách AW. A podmínky náborů do předních RU klanů. Mnozí z vás snadno zjistí, že pravda je úplně někde jinde.

Napiš to ještě potřetí.Já se o statistiky nezajímám to přenechám jiným.Mapu sleduju dost na rozdíl od jiných kterým jde jen o staty dmg a killy.A řekl bych že rusům se ty staty honí lépe,když hrajou proti takovým tupcům kterých je na ru většina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Napiš to ještě potřetí.Já se o statistiky nezajímám to přenechám jiným.Mapu sleduju dost na rozdíl od jiných kterým jde jen o staty dmg a killy.A řekl bych že rusům se ty staty honí lépe,když hrajou proti takovým tupcům kterých je na ru většina.

To  o těch statech to píšu pro vás, kteří je máte všechny za blbce. Protože prostě všichni blbci nejsou. Rozložení dobří vs. špatní je dle mě stejné jako na EU a koneckonců i v jiných hrách ať už se hrají kdekoliv po světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, TimYork napsal:

To  o těch statech to píšu pro vás, kteří je máte všechny za blbce. Protože prostě všichni blbci nejsou. Rozložení dobří vs. špatní je dle mě stejné jako na EU a koneckonců i v jiných hrách ať už se hrají kdekoliv po světě.

 

hmmm myslím, že sa to už niekde riešilo ale na RU sa dal urobiť s balancom aj reset dosieru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přispěji trochou "rozumů" do pranice. :laugh: Nemůžete porovnávat skladbu hráčů na EU a RU. Situaci na EU teď nebudu rozebírat,ale dejme tomu 1/2 roku nazpět, až na pár notorických lam (který stejně každej znal ;-)) typu attacke48,Luna999 atd. na EU hráli převážně průměrní a nadprůměrní hráči, většina se znala a věděla co od druhých očekávat, takže se často i taktizovalo(rozumněj nikdo nešel do zbytečných přestřelu se silnějším hráčem). Skladba na RU serveru více odpovídá realitě. tzn. bez urážky 9 z 10 hráčů jsou lemplové nebo totální lemplové, v bitvě potkáš na každé straně tak 1-2 průměrné až nadprůměrné hráče, pokud je tam silná četa, tak věř, že výsledek ovlivní narozdíl od EU daleko více. Pár týdnů nazpět jsme hráli na EU odpočty a nestačili jsme se divit, kdysi spíše "průměrní" hráči hráli na opravdu dobré úrovni, což by odpovídalo tomu, že většina hráčů jde nahoru s úrovní ostatních a zlepšuje se a naopak třeba já se hraním na RU serveru zhoršuju a mířím do kdysi neprobádaných vod průměrnosti :goodnight:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, John_ice napsal:

Kde jsou ty doby, co se psalo, že AW rozdrtí WOTko...že bude odliv hráčů směrem tam a ono nic.

No sice jsem si to nemyslel nikdy, že by AW přehrálo WOTko, ale .... kvůli AW jsem vlastně prodal účet ve WOTku a zkusil jsem si to, vydrželo mi to asi 6 měsíce (koupil 5000goldů, amx, Leoše, VFM) a od dubna 2016, jsem to už nepustil nebylo vůbec nic, co by mě drželo u toho zůstat a když jsem dostal od kolegy účet na WOTku, že mu leží účet už rok ladem, tak bylo opět rozhodnuto. Jenom podmínka byla, kdybych dostal opět obchodnické nadání, tak že bude chtít 50%. To jsem mu řekl, že účet už do světa nepůjde, protože v jednoduchosti je síla a to bohužel WOTko má.

No a koukám, že je to horší a horší a.....

Jasne,Ty si Wotko predal a ja som ho daroval a nechápem prečo plačeš?Bol si si vedomi ,že Wotko bude vždy lepšie!S toho mi vychádza ,že si s prepačením DEBIL,prepač za výraz,ale keď si to vedel,prečo si ho predal:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, peterramis napsal:

Jasne,Ty si Wotko predal a ja som ho daroval a nechápem prečo plačeš?Bol si si vedomi ,že Wotko bude vždy lepšie!S toho mi vychádza ,že si s prepačením DEBIL,prepač za výraz,ale keď si to vedel,prečo si ho predal:ermm:

největší srážka je stážka s volem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuší prosím Vás někdo přesnější popis tohoto urychlení "Dealer Prerequisite Progress" v bůstu Platinum AW Boost?

Ten 0.22 už začali hodně připomínat, snad to nebude jak s 0.20-1 :-D

 

Jinak mě dostali tím, že jsem zatím nedostal ten decal po 3 epizodě, a přitom jsem prvních 40 bitev Bonus Objective podle zapsaných hvězdiček určitě v hard PvE vyhrál v požadovaném vozidle. Aby to nakonec nebylo tím, že ty Bonus Objective bitvy se měly odjet po těch celkových 120 hard PvE.

 

Navíc jsem si všiml že po posledním update updatu je kredit zase v hrubém, v čistém jsem to měl raději.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...