Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 minutami, arnost905 napsal:

Jak se furt omílá katastrofální skíl PvE hráčů, tak toto je jeden ze zásadních důvodů. Poloviční dohled v PvE, jako poloviční vzdálenost spotu oproti PvP.

Aha. To jsem ani nevěděl, já tam jenom řval a řval, že nic nevidim a proto to vlastně ani nehraju :laugh: Je pravda, že je to vlastně logický, když některý mapy jsou tam poměrně malý. Teď vlastně můžeš říct, co se ty PvPéčkaři štelujou rozumama do PvE, když vlastně ani nevědí jak to tam funguje?  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teda zkusmo jedno PvE odjel, na začátku jsem přes barák blbě nakouknul a musel se obnovit a pak logicky došla munice a prohráli jsme, je pravda, že ti boti mě viděli tak na 50m a já je tak na 200m :laugh: Hlavně jsem si spletl mapu s Phalanxem(byl tam z něj obrázek) a vzal do města Sphinxe :cheerleader: Výsledek -20k opravdu potěší ;-)

ScreenShot0015.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, arnost905 napsal:

Jak se furt omílá katastrofální skíl PvE hráčů, tak toto je jeden ze zásadních důvodů. Poloviční dohled v PvE, jako poloviční vzdálenost spotu oproti PvP.

Já bych řekl,že zásadní problém je,že pvečkaři čekají že i na pvp se jim budou hráči točit bokem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Amina-opice napsal:

Tak jsem teda zkusmo jedno PvE odjel, na začátku jsem přes barák blbě nakouknul a musel se obnovit a pak logicky došla munice a prohráli jsme, je pravda, že ti boti mě viděli tak na 50m a já je tak na 200m :laugh: Hlavně jsem si spletl mapu s Phalanxem(byl tam z něj obrázek) a vzal do města Sphinxe :cheerleader: Výsledek -20k opravdu potěší ;-)

ScreenShot0015.jpg

Tato mapa se v LV jezdí zásadně objížděním dokola zástavby a využívá se spotu tanků a naivků v LV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

No každopádně čím déle hraju a ru serveru tím víc nesnáším my.comáky protože takovou koncentraci tuposti jako je na ru hned tak neuvidíš.Na ně nemají ani kozini

Ruku na srdce, neřekl bych, že tvůj styl hraní se od ostatních na RU nějak hodně liší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Patricino napsal:

ruku na srdce čo som ťa mal Tim česť stretnúť na EU patríš hlboko k podpriemeru :)

Nepamatuji se, že bych tě vůbec kdy potkal. V každém případě nejde o to jak je kdo dobrý, ale jak se liší od ostatních hráčů okolo, aby je hodnotil jako tupouny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TimYork napsal:

Ruku na srdce, neřekl bych, že tvůj styl hraní se od ostatních na RU nějak hodně liší.

Jistě.Potkal jsem tě 2x a pokaždé jsi toho moc nepředvedl.A jestli ti můj styl přijde stejný jako od Rusů tak to je tvůj problém.Rozhodně se nesnažím kempit nebo jezdit ve stádu jako ovce.Bohužel,když chcu něco zahrát nemůžu jet někam úplně sám.Ale tobě něco vysvětlovat nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 To by mě fakt zajímalo, jak velký průser chystají ... posledních pár týdnů se toho i na RU webu moc nepíše/neděje, spíš jen takový ten balast o ničem, jaký je na EU webu neustále.

.... jako ticho před bouří ... a když vidím co provedli s výdělkama a jak postupně to hráče už nebaví/nudí a odcházejí ... včera jsem nastoupil až okolo jedenácté a připadal jsem si skoro jako na EU ... lidi skoro už fuč,

až jsem se bál skirmiše (ten by mě akorát nas*al) ... a šel jsem radši taky.

Měli by s tím pohnout a hlavně poštelovat ty výdělky a rozdíly PVP/GLOPS, ta kreditová demotivace odrazuje od hraní .... silně. (a to nemluvím o lidech bez PÚ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Jistě.Potkal jsem tě 2x a pokaždé jsi toho moc nepředvedl.A jestli ti můj styl přijde stejný jako od Rusů tak to je tvůj problém.Rozhodně se nesnažím kempit nebo jezdit ve stádu jako ovce.Bohužel,když chcu něco zahrát nemůžu jet někam úplně sám.Ale tobě něco vysvětlovat nemá cenu.

Nevím, kdy jsme se kdy potkali v minulosti, ale zrovínka včera jsi jel úplně sám, stranou od ostatních, umřel tam jako lama a nastřílel třetinu toho co já. Koukali jsme na tebe a říkali si, co tam s tímhle stylem chceš jako dosáhnout. A jak to pomůže výsledku bitvy. Osobně je mi úplně jedno, jak kdo hraje. Statistiky nesleduji. Podstata je v zábavě. Ale, zopakuji se, nemám rád, když kdokoli, kritizuje a přitom není lepší než ti, na které nadává. A to se netýká jen tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru ovlivňuje všech 30 hráčů.

 

Můžeš hrát odzadu, máš nastříleno, ale k výhře nepomůžeš.

Můžeš tlačit, ovlivníš děj bitvy, ale když ti nepomůže zbytek, máš/nemáš nastříleno a brzo končíš v garáži.

 

O kruhovce se bavit nebudeme. Mapu kolikrát objedeš i dvakrát dokola. Proti tomu nic nemám, když pak tým zareaguje správně a jede kam má.

 

Bohužel se dost často stává, že MBT nevyjedou vůbec, nebo někam dojedou a tam snajpí. LT jsou na tom podobně.

 

Osobně bych MBT a LT snížil dohled a na větší vzdálenost omezil přesnost, případně průpal. . To by byla priorita TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TimYork napsal:

Nevím, kdy jsme se kdy potkali v minulosti, ale zrovínka včera jsi jel úplně sám, stranou od ostatních, umřel tam jako lama a nastřílel třetinu toho co já. Koukali jsme na tebe a říkali si, co tam s tímhle stylem chceš jako dosáhnout. A jak to pomůže výsledku bitvy. Osobně je mi úplně jedno, jak kdo hraje. Statistiky nesleduji. Podstata je v zábavě. Ale, zopakuji se, nemám rád, když kdokoli, kritizuje a přitom není lepší než ti, na které nadává. A to se netýká jen tebe.

Tak zaprvé nejel jsem tam sám a kdyby se vaše četa posunula víc doprava mohli jste mě pokrýt,ale to by odporovalo vašemu ruskému stylu hraní.Ano nastřílel jsi o 1000 víc než já.A ano kritizuju.Jenže ty jsi ruským hraním tak ovlivněný,že podle tebe každý kdo to nehraje jako rus je blbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak zaprvé nejel jsem tam sám a kdyby se vaše četa posunula víc doprava mohli jste mě pokrýt,ale to by odporovalo vašemu ruskému stylu hraní.Ano nastřílel jsi o 1000 víc než já.A ano kritizuju.Jenže ty jsi ruským hraním tak ovlivněný,že podle tebe každý kdo to nehraje jako rus je blbec.

 

neraz sa stalo, že sme na Frontline na EU (kde sa tiež jazdí kruhovka) vybrali brániť cap solo jedna četa (tier10). bolo na nás asi tak 10 tankov vpredu.. čo to kempilo v pozadí nespotnuté a asi tak 2-3 tanky bránili ich cap....  ako to skončilo? našich 12 tankov B lajnu neprebilo, skapali a ostali sme v obkľúčení tankov, ktoré sme pri obrane nedokázali už zabiť keďže už sa na nás niektorí jedinci valili od B lajny

 

ak sa rozhodneme ísť B lajnu aby sme to rýchlo obkrúžili a dostali sa im na zadok tak to nestíhaš lebo enemy tím to dávno capne

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem se znovu podíval do moskvy a zjitil, že COLLECTOR'S EDITION nebídku měli se slevou 20%. To tady na EU ještě za ten rok a půl, co tu plevelím, ještě neměli. Nebo jsem to přehlédl. Co bych ale rád nepřehlédl, tak T-55M1 ve kterém kdysi jezdil strýc.

 

A ty hraješ na RU, že nemáš T-55M1? Já jen, že tu snad má každý, pokud byl v uazvřené betě. Původně to byl Objekt 155, než z něj udělali T-55M1. Docela fajn tančík, můj oblíbený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...