Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Tak dneska mě skončil na RU prémiový účet, kreditů mám dost,tak jsem ho nezapínal :goodnight:... cca 30 PvP her na 10.tieru...70%+ WR, průměrně 7-8k na bitvu, 3x přes 10k, celkově v bratru vyděláno asi 500k kreditů, v bitvě kde mi o chlup uteklo vítězství 59k...přátelé to je výsměch :smiley-tongue: V současnosti má i WoT vyšší výdělky :smileys-afraid-815429: 

ScreenShot0043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se nechci dotknout nějakého zarputilého hráče PvE, ale při čtení tohoto topicu jsem se bavil jako nikdy...https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?134679-Celebrating-the-Second-Anniversary

 

To opravdu některým lidem chybí soudnost, že brečí jak je na ho...si vyjezdit prémiák v PvP a ne v PvE? Nebo ještě lepší borci, co tvrdí, že je PvP jednoduché, nepotřebuješ nic umět a na PvE hard potřebuješ strašně moc skillu, aby si to udělal? WTF? Kam ten svět spěje...:smileys-coffee-532684:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TimYork napsal:

Vážení, nevím co řešíte. Ano, ekonomika se změnila. Je více závislá na stylu hry. Co se týče mě, jsem neustále hodně v plusu.

P.S. koukám, že za poslední dva večery jsem s obyčejným prémiovým účtem najezdil 8 milionů. 

Tak to zřejmě hraju špatnym stylem :boxingsmiley:Koukal jsem na ty víkendový výsledky na RU PvP bez PÚ...v bitvách kde byla porážka a nastřílel jsem méně než 8k dmg jsem šel do mínusu, lehce v plusu, cca 50-60k kreditů byly bitvy 13-14k dmg. U vítězných bitev stačila 1/2 damage, tzn. za těch průměrnejch 8k se těch 50k dalo vydělat. Jestli tohle někdo dokáže nazvat lehkou změnou ekonomiky, je zřejmě zralej na ústavní léčbu :wave_smiley9: Jasně, když zapnu PÚ a nahodím boosty, dostanu 6x tolik...ale o tom diskuze není, je to již čistě pay to win hra a to odradí x potenciálních nováčků. Mimochodem, jistě jste si všimli, že žádné 12h boosty na zkušenosti a kredity nedostanete, musíte si je opět koupit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Amina-opice napsal:

Tak to zřejmě hraju špatnym stylem :boxingsmiley:Koukal jsem na ty víkendový výsledky na RU PvP bez PÚ...v bitvách kde byla porážka a nastřílel jsem méně než 8k dmg jsem šel do mínusu, lehce v plusu, cca 50-60k kreditů byly bitvy 13-14k dmg. U vítězných bitev stačila 1/2 damage, tzn. za těch průměrnejch 8k se těch 50k dalo vydělat. Jestli tohle někdo dokáže nazvat lehkou změnou ekonomiky, je zřejmě zralej na ústavní léčbu :wave_smiley9: Jasně, když zapnu PÚ a nahodím boosty, dostanu 6x tolik...ale o tom diskuze není, je to již čistě pay to win hra a to odradí x potenciálních nováčků. Mimochodem, jistě jste si všimli, že žádné 12h boosty na zkušenosti a kredity nedostanete, musíte si je opět koupit ;-)

Asi ano, dneska za večer mám další dvě mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...