Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 56 minutami, ujos napsal:

Miku, já se před 3 rokama dostal na jeden den na výcvikový trenažér Grippenu v Pardubicích, dali nám k dispozici i pozemního navigátora a simuloval se skutečný boj. Do smrti na to nezapomenu, když poprvé spustily ten simulátor v té 3D kouli, tak se mi zatočila hlava a snídaně chtěla ven :-) Vmáčkli nás mezi piloty z Jižní Ameriky a z Pákistánu :-) A v těch simulátorech byly opravdové ovladače z Grippena :-) A na taktické obrazovce to vše šlo sledovat, nejhorší byla orientace podle příkazů do sluchátek, pamatovat si všechna ta data a který stroj jsem vlastně já :-)

 

To zatočení hlavy je úplně přesný, člověk se musel pořádně usadit, aby z těch schodů nespadl. Na Sliači mají komplet kokpit z MIGu. Chtěl bych to ještě zažít, ale dostat se na tyhle armádní simulátory je hrozně těžký. Už tehdy to bylo z protekce a jako protislužba kamarádovi, který jim dělal kartografické mapy v šibeničním termínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem včera navštívil ty CS odpočty, pak jsem potom "přešel" za některými hráči do ještě full glopsu. No, a po odprásknutí jsem se odlogoval z bitvy, že se s jiným tankem přihlásím do další :-) Úplně jsem zapoměl na to nelogické oživování :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 9. 2017 at 8:51, kvetule napsal:

Tak super, já jen doufám, že nebude chtít řešit i to omezení návštěvníků. V telce právě ještě říkal, že chtějí omezit kapacitu návštěvníků :-(

Pokiaľ budem živý a zdravý,tak sa tam dostaneš a aj viac priateľov:-D.

Trenažer som  sľúbil aj Robovi ,dúfam,že potom povie aj dojmi,pre mńa trenažer MiGu,je dobrý iba ak ho nakrmíte údajmi,ktoré boli príčinou pádu,proste to skúsiť dostať do vzduchu,pristatie je v celku super a o hodne ľahšie ako na 21čke,proste sadať v rýchlosti okolo 270km/h a 320km/h,je pekný rozdiel na prahu dráhy:smileys-afraid-815429:,sorr.som sa rozpísal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskam do obeda som si chcel dať zopár bitiek lebo poobede idem do práce a v PVP sme čakali 3 vo fronte:smileys-gaming-278245: a dva účty si platiť nemienim:smileys-devil-785870:

Keď už som to nejaké euro na EU investoval tak si chcem zahrať každú hodinu:-Da keď to nejde tak nech to spoja z RU:smileys-happy-427623:

Aj tak to budu musieť raz spraviť :smiley-tongue::smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Sorrines napsal:

proc to hraje tak malo lidi?

No to je kombinácia viacerých faktorov. Hra je momentálne podľa mňa v hrateľnom stave, ale vydavateľ vyhnal ľudí viacerými nevhodnými rozhodnutiami. A teraz sa väčšine nechce vracať.

 

Tak tu máme začarovaný kruh. Kým nebudú ľudia, tak žiadny ľudia neprídu, ale tí neprídu, lebo v hre nie sú ľudia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2017 at 16:05, kvetule napsal:

Všem těm co jsou kolem toho závidím,  že tam můžou být u toho :smileys-devil-785870::-D a ten zvuk, to je prostě nádhera :wub::smiley-love:

Tento prvok letu je prezívany aj -,,kobra",využíva sa aj v bojovom prvku prepadových stihačov,jednoducho povedané-na určitý vyznamny čas zmyzne z dohľadu,ďalší prvok je ako keby salto a ten je nazívany v ..preklade"habrakadabra a to je pecka a videl som ho v VB v roku 2001 a skoro mi padla sanka,proste naplno využitý vektorovania motorov a avionyky lietadla:thumbsup:

Osobne sa poznam aj s Anataliom Kôčurom a ten ako prvý skúšal ,,kobru" na MiG -29,ale pri stupavom lete asi 45 stupňov a bolo to supér,ale nebolo to doporučene pre tento typ ako ukážka let.prvku,samozrejme Slovenské letectvo ho použivalo vďaka skusenosti zo skvlym pilotom Vaškom z Česka,ktorý skončil  na 29 v roku 1992 a lietal to Dunaj-Pejo a najčastejšie Ivan Hulek,ktorý vyhral 2 krát krat kral. trof. VB a to je veľká úcta CS letectva,nik ju nevyhral 2 krát...

zase som rozpísal-sorr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2017 at 19:43, RoboZilina napsal:

No to je kombinácia viacerých faktorov. Hra je momentálne podľa mňa v hrateľnom stave, ale vydavateľ vyhnal ľudí viacerými nevhodnými rozhodnutiami. A teraz sa väčšine nechce vracať.

 

Tak tu máme začarovaný kruh. Kým nebudú ľudia, tak žiadny ľudia neprídu, ale tí neprídu, lebo v hre nie sú ľudia. 

Presne si to dal...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Silentstalker otevřel zajímavý příspěvek na oficiálním fóru. Ve své podstatě se jedná o anglickou verzi původního tématu v CZ/SK  sekci Ptejte se, odpovím. Pokud Vám tedy nevadí anglický jazyk.

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?128926-Q-amp-A-Ask-a-CM

 

P.S. Ze stávající diskuze se toho člověk také dost dozví. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, garrth napsal:

spis by se to melo jmenovat - zeptejte se a ja vymyslim uplnou kravinu, protoze mi nikdo nic nerika

Tú diskusiu som si prečítal a myslím, že veľa otázok je k veci a odpovedá uspokojivo. Popravde, myslím si, že aj keby išlo len o jeho názor, tak ľudí to zaujíma.

odpovede.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...