Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

22 minutes ago, Lukaso_von_Teschen said:

No nebyl jsem sprostý.

To je vyvolávanie nepokojov Lukaso. Keby si videl aj tu na fóre, alebo na ktoromkoľvek moderovanom fóre za čo všetko sa banuje, varuje a maže, tak by si sa možno tomu banu nečudoval. Mali sme tam príliš veľkú slobodu. Tak to nejde. Však sa pozri čo sa deje u Garrtha na fóre teraz. Na uľavenie je to možno dobré, ale ak by tam zablúdil nejaký trošku kultivovanejší človek, tak sa len zhrozí a ide o dom ďalej. 

Ešte taká otázka. Nebolo tak predtým tých jazykových sekcií viac? Ja si pamätám Balkánsku. Ale možno sa pletiem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá že třetí epizoda bude aspoň částečně zaměřena na pvp. Počítám ale že PvE tam tak i tak bude.

Short News: 


Third episode will focus on PvP?
Hi,

It looks like third episode of the storyline campaign will focus on PvP mode this time, or at least there are romours about it. Here’s what AW Community Manager MaciekM4a4 posted:

PvP doesn’t exist at this moment, it’s more profitable to play Glops, but third episode will come and situation will turn around.

When third episode will start? Probably at the end of current month, or at beginning of the next one.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Badysak said:

Pokud má EU vetší zisky než celý RU tak je roaming sprosté slovo. Protože pokud umožní hrát na EU/RU tak lidi budou chtít RU ceny a můžou to zabalit.

Ale roaming není spojení serverů,ale propojení.Tzn že platíš na eu,ale při nedostatku hráčů tě to hodí ve hře na ru.Mě nevadí platit eu ceny,když nebudu muset trčet 15 minut ve frontě a pak mě to hodí do skirmiše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, RoboZilina said:

To je vyvolávanie nepokojov Lukaso. Keby si videl aj tu na fóre, alebo na ktoromkoľvek moderovanom fóre za čo všetko sa banuje, varuje a maže, tak by si sa možno tomu banu nečudoval. Mali sme tam príliš veľkú slobodu. Tak to nejde. Však sa pozri čo sa deje u Garrtha na fóre teraz. Na uľavenie je to možno dobré, ale ak by tam zablúdil nejaký trošku kultivovanejší človek, tak sa len zhrozí a ide o dom ďalej. 

Ešte taká otázka. Nebolo tak predtým tých jazykových sekcií viac? Ja si pamätám Balkánsku. Ale možno sa pletiem.

Poláci se bavili na foru o tom roamingu a líbilo by se jim to a na to konto jsem napsal,že jestli to někdo může prosadit tak jejich komunita.A roaming není převedení účtu na ru server,ale v případě nedostatku hráčů tě to hodí k rusům do bitvy.Jinak si jedeš eventy a platíš ceny podle eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Lukaso_von_Teschen said:

Ale roaming není spojení serverů,ale propojení.Tzn že platíš na eu,ale při nedostatku hráčů tě to hodí ve hře na ru.Mě nevadí platit eu ceny,když nebudu muset trčet 15 minut ve frontě a pak mě to hodí do skirmiše

Vysvětli lidem proč by měli platit EU ceny, když hrají proti RU, kteří to mají za pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, MegaVydra said:

No tak dnes hrůza.zkoušel jsem sedmej a pátej tír a za hodinku akorát  2x skyrmiš, ani v globsu mně to nevzalo jezdilo se víš. Mohl jsem jet ale zkoušel jsem co to udělá a vono nic chjo  :D 

Ahoj, hrál jsem včera kolem18:00 a pak pár bitev po20:00 a zahrál jsem si. Večer I pár bitev 15vs15. Čekačka pár minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 minutes ago, arnost905 said:

A prosím Tě co to má jako znamenat ten odkaz? To bude odměna za něco?

"Fear not – you will have a chance to catch up in Episode 3, coming in September 2017 – but be warned, the objective will be quite difficult. "

Aha, stejně bude jen pro někoho.

To bude odměna jestliže splníš všechny 3 kampaně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás o překlad, v těch úkolech na den se objevuje toto: get 24 asists while on the move.  Kdo má být v pohybu během poškozování? Já? On? Oba?

Gůgl mi to přeložil takto: Získejte 24 asistencí na cestách, což mi teda moc nepomáhá s pochopením úkolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, arnost905 napsal:

Prosím Vás o překlad, v těch úkolech na den se objevuje toto: get 24 asists while on the move.  Kdo má být v pohybu během poškozování? Já? On? Oba?

Gůgl mi to přeložil takto: Získejte 24 asistencí na cestách, což mi teda moc nepomáhá s pochopením úkolu.

Ty musíš byt v pohybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...