Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Ashadaku kamaráde ahooooj, mám velkou radost že jsi tady :)

 

Arnošte , nechci kecat ale tuším byly nějaké tanky kdysi zadarmo teď už dlouho ne e.

V mordoru jsou jiné akce. Už jen za přihlášení do hry získáš tank "tuším za 120x" za jízdy v četách i za počet přátel ve friend listu...

Teď je tam takový kolo štestí, kde si kupuješ bedny a s nich ti padají tanky a goldy. Z goldové ti může padnout za 14 kaček až 250 000 goldu ... nebo jen 25 :D V těch s tankama cokoliv od těch nejmenších po ty devátej tír, mně padl taifun II, na cca 120 kaček tuším vyjde ta bedna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se tam podívám stažením hry, bo účet mám. Vysloveně mě ale bere "nabušený" EU účet.

Tak jsem neodolal a koupil v mordoru těch beden 5ks a vypadly mi 2x T6 a 2x T4 a jeden duplicitnitní, který jsem si tupě zaktivoval. Tak uvidím co s tím udělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to popravdě nevím napíšu Květuli.

Jinak nevím ale přijde mi že ti rusáci jsou tupci, ty hry s něma mi přijdou jako křeč... samy nic moc neudělají samej kemper nikdo ti nepomůže, nebo jedou lemming train. Ale možná je to jen pocit u prvních tíru i když Ujos říkal že se to nezmění ani víš ale on je prostě nemá rád:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasné jak facka, elita je vždy jen minimální obsah v množství :-D Takže pokud se tam stěhuje elita od nás, tak chvilku potrvá, než na sebe ty elity narazí :-D Pokud mám rank 151000 tak je rozhodně rozdíl oproti EU.

Mě tam spíš vadí, že moje město je Praha, ačkoliv z Prahé nésu, že. A podobně, že si to třeba nepřeložím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to popravdě nevím napíšu Květuli.

Jinak nevím ale přijde mi že ti rusáci jsou tupci, ty hry s něma mi přijdou jako křeč... samy nic moc neudělají samej kemper nikdo ti nepomůže, nebo jedou lemming train. Ale možná je to jen pocit u prvních tíru i když Ujos říkal že se to nezmění ani víš ale on je prostě nemá rád:D

Tak počkaj, počkaj.... mne sa nepodarilo vložiť ani banner z EU AW. Ako si ho tu vložil ty? Tiež mi dalo hlášku o veľkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nyní je nastavena maximální velikost obrázku do podpisu 700 x 200 px... Takže už by vám ty bannery měly jít do podpisů vkládat... ;-)

 

Prezdradíš nám prečo to Vydre šlo? Nejaká protekcia?

 

Každopádne veľká vďaka... každý teraz uvidí tú moju hanbu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...