Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Psal jsem Tekzbymu jestli mi ty překlady nepustí ... takhle to nestačím ani kopírovat sem :/ 

Pokud máš Grade nějaké překlady a další věci o hře, uvítal bych je i tady jestli ti to nevadí :p

Díky moc.

 

p.s. jo on smazal ten Ashadakuv topic, no to je masakr...

 

 Hele já bych s tím zásadní problém neměl.

Už jsem tu pod Květulí chvíli pracoval (ve vší počestnosti vy čuňata  :laugh:  )

https://www.worldofwars.cz/topic/59-vk4502-p-ausf-a-viii-tier-heavy-germany-tank/page-1

https://www.worldofwars.cz/topic/3090-dicker-max-vi-tier-german-td-premium/page-1

jenže kolega Golas se rozjel jako vlak, tak jsem musel ubrat, abychom se nedublovali a pak mě WoTko časem navíc přestávalo bavit.

 

Jenže, před pár dny jsme se s Garrthem, zatím jen tak, domluvili, že co přeložím nebo hodím na jeho fórum jako zajímavost, může on dát na Excalibur.

Pokud s tím nebude mít on problém, tak u mě problém není. Smlouvu žádnou nemáme, je to spolupráce "baj huba".

Přímý kontakt na něho nemám, zkus se ho nějak zeptat jestli by byl z jeho stany nějaký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže super, Grad nám dohodl spolupráci s Garrthem takže mužeme postovat věci s jeho fora a Excaliburu. 

A hlavně mít přeložené věci od Grada :) Spasíba :p

S tím že samozřejmně budou oba dva zmínění ať se ví :)

Tím pádem budeme informovaní o hře a hlavně o ru serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi všetko normálne funguje. :wallbash:

 

Dík za opýtanie. 

 

Inak včera som trochu testoval na rusoch  ten nový patch a chcem povedať, že sa mi hralo vcelku dobre. Prevetral som viaceré vozítka, hlavne teda Bglt, terminátora a M1134. Raketami to stále moc nešlo, ale z času na čas som predsa len voľačo trafil a občas som tam  MBTečkam prikuroval. Ani sa mi tak nezdalo, že by tie moje vozítka boli lepšie, ale ostatní boli nejaký spomalení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe :)

Tak já včera taky ru server a musím říct že to je prostě jiná liga.

Čekání v rámci sekund max do minuty a to na prvním druhém tíru, to na eu nehrozí a jste odkázáni na pve... de facto až do pětky. Ale demence hráčů ale wot je stejná všude :D

Výhoda je i levnější pú a prem tanky, plus ty akce co tady prostě nejsou.

Koupil jsem tu gold bednu tuším za 100,- a byl tam Taifun II td... vyplatili se i ty bedny na goldy vypadlo mi s toho o dost víc než je kupovat sólo...

Tak uvidíme po tom devatenáctém jak to bude na eu.Expit to všechno znova bude masakr :D

P.s. mám tam stejnej nick tak si mně přidejte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tam preto chýbajú velitelia. Prakticky nič som nevyskúmal. Väčšinu tankov mám prémiákov. Ale aj tak je to väčšia zábava ako momentálne na EU. Včera som prepol z RU na EU, lebo som dostal chuť na Fox-a a do bitky som sa nedostal. Poobede okolo jednej. Tak som zapol zase rusov. 

Na ôsmom tiery som stretol čatu 9TD ako tam robia poriadky. Ako doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ono, žádnej velitel, žádný retrofity všechno expit znovu napříč dealerama :/

Já jsem dost vydělal na tom resetu že jsem přeskočil to co jsem nechtěl a jel zo co chtěl.Teď mně berou mrákoty při představě 3x chieftain než se dostanu na miláčka challa.Ale co aspoň je co hrát a dá se to hrát.Nemyslim že se eu server vůbec vzpamatuje.

Jakej tam máš nick Robo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tam preto chýbajú velitelia. Prakticky nič som nevyskúmal. Väčšinu tankov mám prémiákov. Ale aj tak je to väčšia zábava ako momentálne na EU. Včera som prepol z RU na EU, lebo som dostal chuť na Fox-a a do bitky som sa nedostal. Poobede okolo jednej. Tak som zapol zase rusov. 

Na ôsmom tiery som stretol čatu 9TD ako tam robia poriadky. Ako doma...

Možná mám ještě kód na velitele na RU serveru. Chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...