Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Plány byly ještě ráno velké, ale cca před hodinou byla cz/sk sekce kompletně smazána... takže čerpání informací z již přeložených věcí jsou pryč.

Psal jsem SS ale zatím bez odpovědi.

Pokud nebude sekce obnovená bude vytvoření náhrady zde trvat, protože se bude muset vše vytvořit a přeložit znova.

Kompletní technika mapy... jen tohle byly tři plné stránky.

Můj dotaz na ss:

 

Zdravím tě.

Rád bych se zeptal na cz/sk sekci.

Je její uzavření a následné smazání definitivní nebo proběhne čistka a sekce bude vrácena?

Jsme druhá největší komunita zde a přístup my.com k nám je opravdu tristní. Pořádané vysvětlení co bude není a ani nebylo, vzhledem k tomu že moderátoři se nabízeli.

Musí vám být jasné že tohle není ku prospěchu hry a vaše vizitka jako taková tím značně utrpěla.

Spousta lidí do toho dala hromadu času a energie, hlavně do překladů a tvorby sekce jako takové.

Jaký bude tedy další postup a bude případné nějaké oficiální vyjádření ?

 

Odpověď:

 

oficiální prohlášení neplánujeme, ale pokud jsi sekci navštěvoval pravidelně, musí ti být jasné proč byla uzavřena. Co se moderátorů týče, nejde pouze o to se nabídnout ale i o vhodnost takového kandidáta pro moderátorskou pozici.

 

Uzavření sekce nebylo jednoduché rozhodnutí ale pro českou a slovenskou komunitu jako takovou (tedy i tu většinu českých a slovenských hráčů co na forum nechodí popřípadě budoucí české a slovenské hráče) nejde nezbytně o negativní krok, jelikož nebudou ovlivněni skupinou notorických nadávačů a hru posoudí dle vlastního uvážení.

 

Sekce naštěstí smazána není,je jen nepřístupná takže se z ní dá čerpat takže ještě že tak

https://aw.my.com/en/forum/forumdisplay.php?27-Obecn%C3%A1-diskuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude ofiko czsk fórum vyplé dlouho, na to stačí i 3 měsíce, tak své někdejší popularity asi nedosáhne u někdejšího uživatelstva. Snad jen u té "záplavy" nových hráčů, kteří se jen hrnou s každým dalším patchem patche překvapujících updatů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

takže my mu pravidelne dávame feedback o hre a on chumaj napíše toto? "jelikož nebudou ovlivněni skupinou notorických nadávačů a hru posoudí dle vlastního uvážení."

 

ten chlap by sa mal už konečne zbaliť...

 

EDIT MEGAVYDRA piš slušně bez vulgarit a napadání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné že je to čerstvé a spousta lidí je naštvaná nebo je to mrzí ale doufám že to tu nebudeme řešit měsíce.

Byl bych rád kdyby se tu neopakoval flame,toxicita,nadávky a vulgarita jako na oficiálním fóru.

Jinak se to bude mazat případně dál řešit, pravidla tu jsou dané dodržujte je.

Vysvětlení od SS máme, a řešit to furt dokola nemá cenu,nikam to nevede a nic to nezmění...

Názor na to všechno si udělá každým sám. Hlavně máme fórum kde můžeme pokračovat a bavit se dál o naší doufám ještě oblíbené hře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak jsem psal, nedovolím aby se opakovalo to co na ofiku, i kritika se dá psát s rozumem. Buď to budete brát a budete součástí komunity, nebo tu poneseze nasledky...

Nevyhrožuj tady mému first class debuty comanderovi :D Sem mu celou noc připravoval timeplan toxicity a flame :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom prípade sa majte :D ak niekomu vadi slovo s dvoma K a dvoma O a jedným T nie je to tu pre mňa

Nechápu, proč to musíš tak hrotit ...  To se neobejdeš bez toho, aby si psal bez vulgarit?   Tady nejsme ve chlívě, aby se lidi chovali jak dobytek, všechno má své určité meze ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem Tekzbymu jestli mi ty překlady nepustí ... takhle to nestačím ani kopírovat sem :/ 

Pokud máš Grade nějaké překlady a další věci o hře, uvítal bych je i tady jestli ti to nevadí :p

Díky moc.

 

p.s. jo on smazal ten Ashadakuv topic, no to je masakr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám problém vyjít klukům vstříc. Jak sem psala jinde, to místo tady je. Pokud bude Ashadak chtít, tak mu dáme funkci tady.  :-) Já se ničemu nebráním( jen v souvislosti s fórem).

Napadlo mě, že sem mohla napsat i Silentovi, aby ty lidi sem odkázal, ale to bych byla asi moc drzá.

A ještě bys mohla dostat ban  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem Tekzbymu jestli mi ty překlady nepustí ... takhle to nestačím ani kopírovat sem :/ 

Pokud máš Grade nějaké překlady a další věci o hře, uvítal bych je i tady jestli ti to nevadí :p

Díky moc.

 

p.s. jo on smazal ten Ashadakuv topic, no to je masakr...

A mě dal za dva dny dva perma bany  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!POZOR! Všetkým majiteľom notebookov

Upozornenie všetkým majiteľom laptopov s externou grafickou kartou

 

Všimol som si, že veľké množstvo ľudí hrajúcich na notebooku s externou grafickou kartou, ktorý aj keď spĺňajú požiadavky, sa tu sťažuje, že majú stále nízke FPS (10-15)

Rád by som vás upozornil, že hra vďaka slabej optimalizácii sa nespustí na externej grafickej karte, ale na integrovanejgrafickej karte!

 

Riešenie pre Nvidiu:

-kliknite pravým tlačítkom na pracovnú plochu a z kontextovej ponuky vyberte možnosť "ovládací panel nvidia"

-V ponuke "nastavenia 3D" otvorte okno "Spravovanie nastavení 3D"

-Zmeňte preferovaný grafický procesor- z "integrovaná grafika" zmeňte na "vysokovýkonný procesor nvidia"

-Prípadne keď budete spúšťať hru cez súbor .exe tak kliknite naň pravým a dajte spustiť s grafickým adaptérom nvidia. (možnosť treba najskôr povoliť v nastaveniach ovládacieho panela nvidia -karta "pracovná plocha")

 

Řešení pro AMD:

-Klikneme na plochu pravým tlačítkem, a z menu vybereme - Konfigurovat přepínatelnou grafiku.

-Otevře se AMD Catalyst Control Center.

-V poli "Naposledy použité aplikace" najdeme armoredwarfare.exe a přiřadíme "Vysoký výkon".

-Kdyby nebyla tato aplikace v poli "Naposledy použité aplikace" tak níže je možnost manuálně nastavit cestu k tomuto souboru.

-Po jeho nalezení a výběru zase vybrat možnost "Vysoký výkon"

-Soubor je k nalezení ve složce kde je hra nainstalovaná. 

I\SSD\AW EA\ArmoredWarfare\ a dále je to v 64 nebo 32 bit. (toto je má cesta k tomuto souboru.)

Dole klepnout na Použít a můžete vesele hrát. 

VYBRANÉ MUSÍ BÝT ARMOREDWARFARE.EXE NE MY.COM SPOUŠTĚČ

 

Preverte si, či vám hra pôjde:

Na tejto stránke stačí zadať vašu zostavu a dozviete sa všetko čo potrebujete či vám hra pôjde alebo nie. 

Ako bonus si môžte prezrieť grafy s predpokladanými fps, v závislosti od úrovne nastavenia grafiky a rozlíšenia.

 

Stránka je plne funkčná pre mnoho iných hier, ale AW je zatial v štádiu EA, takže dáta berte s rezervou !!!!

 

Porovnanie Notebookových GPU a CPU

Odkaz na porovnanie výkonu grafických kariet smile.png

 

 

Moja zostava:

[Acer Aspire V3-571G]

procesor:i7-3632QM 2.2Ghz(boost 3.2Ghz) 

grafika: NVIDIA GeForce 730M 2GB 

RAM 8GB DDR3

WIN 8.1

 

 

_________________________________________________

História Postu:

1. Pridaný návod pre AMD od KolenoNaKashi

2. Pridaný odkaz na Game-Database od autora článku

3. Pridaná PC-zostava od autora článku

4. Pridaný link na sprievodcu GPU od Liquidfreak 

5. Upravený vzhľad Postu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...