Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Pokračování slavného koutku je tu  :-D. Kritizujte, brečte a nadávejte na neschopnost vývojářů dle libosti (ale v rámci pravidel a slušného chování!).

 

Originální, v tuto chvíli uzavřená, Krčma k nalezení zde: https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?2673-Kr%C4%8Dma-quot-U-tank%C3%A1na-quot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prasárny tam byly o tom žádná, mlelo sem všude to samý furt dokola o tom potom byl to chaos nad chaos...

Ale pár lidí se nabízelo že to budou moderovat, škoda že jim nebyli dobrý. 

Takže se nabízí otázka co je k tomu vedlo doopravdy...

Každopádně pro hru samotnou je to špatný a je to špatná vizitka hlavně pro ně "vývojáře" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

-no Mycom potreboval nekho jako byl tektzby (poslusnou ovecku, ktera ma zakazano rict pravdu a jen psat nesmyslna vyjadreni/prohlaseni) a nikdo takovy se asi nenasel

-dale SS upozornoval, ze i kdyby do AW zavital novacek a uvidel tolik "brekotu" - ja bych to nazval opravnenou kritikou, mohlo by jej to prej odradit

- bohuzel snadnejsi cesta je zamknout/smazat forum, nez opravovat a resit chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že není problém překopírovat přeložené věci sem a pokud bude Ashadak schopný se domluvit s Květulkou tak si myslím, že se pro něj najdou i nějaké tituly a práva... ale to už je na něm, já tu jen očumuju :D

 

EDIT: možná bych si mohl změnit podpis  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS a jeho stádečko tupých oveček co se jde ****** na zapískání nezvládli situaci.

 

Místo toho, aby řešili situaci ve hře, tak zamkli vlákno, které si stejně každý pročte, takže uvidí co za šitku My.Com provozuje a Silentovi stupidní eventy pro potěr tomu taky moc nepřidávají.  

 

Osobně bych chtěl vidět toho blázna co by tam dělal dobrovolně moderátora. Skončil by jako ten uplakánek Tekzby, který si myslel jak je strašně důležitý a nakonec se ukázalo, že ho tam nikdo nechce, protože je naprosto neschopný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice nevím, o co přesně jde, ale čistě ze zvědavosti bych se chtěl zeptat. Ta stará (zamčená) Krčma byla na ofiko fóru? Takže ji zamkly my.com? Nebo moderátor toho fóra? To jest Silentstalker? 

Fakt je mi to vcelku jedno, ale jsem zvědav. Navíc, pokud to sem přitáhne víc lidí, tak jenom dobře pro toto fórum. 

 

Btw: vím, že spousta lidí spjatých s tímto fórem nemá se SS dobré zkušenosti (nebo s ním mají spor), ale jeho překlady byli vždy perfektní a rychlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice nevím, o co přesně jde, ale čistě ze zvědavosti bych se chtěl zeptat. Ta stará (zamčená) Krčma byla na ofiko fóru? Takže ji zamkly my.com? Nebo moderátor toho fóra? To jest Silentstalker? 

Fakt je mi to vcelku jedno, ale jsem zvědav. Navíc, pokud to sem přitáhne víc lidí, tak jenom dobře pro toto fórum. 

 

Btw: vím, že spousta lidí spjatých s tímto fórem nemá se SS dobré zkušenosti (nebo s ním mají spor), ale jeho překlady byli vždy perfektní a rychlé.

 

 

jeho preklady? pokiaľ sa nemýlim vydával články a novinky len v ANJ a na česko-slovenské fórum ako Čech sral, pretože sme mu dávali z hry feedback presne taký aký nechcel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jen pro ukazku, jak se SS a mycom chovaji - autor Amina

 

"Co se týče uzavření fóra, vznesl jsem v ENG části takový dotaz, proč bylo největší národní fórum uzavřeno z důvodu nedostatku moderátorů, když se v posledních x měsích spousta lidí nabízela, že to bude moderovat a proč stejný metr nebyl uplatněn i na další jazykové mutace? Že by to mohlo vypadat jako výpad proti naší komunitě...příspěvek do minuty zmizel a dostal jsem důrazné varování (You have just received a first warning for inciting unrest on the forum.)

Je to opravdu smutné, když našinci dělají pro nadnárodní společnosti, vždy se chovají k vlastním jako dobytek, platí to i ve WoT a platí to vlastně všude, odkaz Čurdy prostě žije..."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že není problém překopírovat přeložené věci sem a pokud bude Ashadak schopný se domluvit s Květulkou tak si myslím, že se pro něj najdou i nějaké tituly a práva... ale to už je na něm, já tu jen očumuju :D

 

EDIT: možná bych si mohl změnit podpis  :laugh:

Nemám problém vyjít klukům vstříc. Jak sem psala jinde, to místo tady je. Pokud bude Ashadak chtít, tak mu dáme funkci tady.  :-) Já se ničemu nebráním( jen v souvislosti s fórem).

Napadlo mě, že sem mohla napsat i Silentovi, aby ty lidi sem odkázal, ale to bych byla asi moc drzá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud do toho Ashadak půjde a můžeme to bez nějakého postihu udělat rád mu s tím překopírováním pomůžu.

Bo jak se řeší u Garrtha na fóru je otázka jestli obsah fóra není majetek my.com...

Pak je otázka jestli nestačí malá změna v kopírováném obsahu a můžou nám škrábat záda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen pro ukazku, jak se SS a mycom chovaji - autor Amina

 

"Co se týče uzavření fóra, vznesl jsem v ENG části takový dotaz, proč bylo největší národní fórum uzavřeno z důvodu nedostatku moderátorů, když se v posledních x měsích spousta lidí nabízela, že to bude moderovat a proč stejný metr nebyl uplatněn i na další jazykové mutace? Že by to mohlo vypadat jako výpad proti naší komunitě...příspěvek do minuty zmizel a dostal jsem důrazné varování (You have just received a first warning for inciting unrest on the forum.)

Je to opravdu smutné, když našinci dělají pro nadnárodní společnosti, vždy se chovají k vlastním jako dobytek, platí to i ve WoT a platí to vlastně všude, odkaz Čurdy prostě žije..."

 

 

...důrazné varování (You have just received a first warning for inciting unrest on the forum... 

 

Toto opravdu není důrazné varování jen pro upřesnění aby se z komára nedělal velbloud  :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Prosím Vás myslíte si, že my.error posbírá huntery těm, kteří neodjedou všech těch 120 bitev v glopsu v posledním eventu?

no uz je to k placi, ze ti patlalove neumi udelat ani jeden event bez chyb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... asi vám je nechají.

 

Thank you for patiently waiting for our response to this inquiry. All users who incorrectly received T-64AV Hunter vehicles can keep them.

If the user already got the vehicle and complete the mission – nothing will be given out as that’s the gift vehicle. Thank you for your understanding.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...