Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Návštěvník

ja uplne zapomnel, ze nejdriv musi event otestovat a pak az o nem podat zpravu - sam mi to kdysi ten eventovy kreativec psal

ale nejak zpomnel vypnout ty 4x ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AW dokáže překvapit stále novými a novými bugy.

Insane 4. Před koncem jsem zamrz. Nemohl se hnout, jen věž. Střílet jsem mohl, ale jen podle minimapy, neb jsem nic neviděl, mapa prázdná. K mému překvapení to chlapci dotáhli na výhru a to jsme měli v týmu artinu. Překvapení, že se mě hra kousla totálně při načítání garážě není. To, že Výsledková listina a replay je někde hluboko, kde slunce nesvítí, taky ne.

Když jsou hráči a ne atrapy, to se to hraje.

Následující hra, podle složení (3x AFV) bych nikdy netypoval, že to můžeme uhrát na viktorku.

 

 

 

ScreenShot0041.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Já s těma autama teda vůbec nestíhám, nejen tady jsem nějakým umem nepolíben :-D

No, mě se to taky blbě ovládá. Co chvíli do něčeho narazím, zakopnu o pampelišku a lítám v piruetách. :-D Tak to jezdím na dohled a na camo. Žádná velká střelba za jízdy a utáčení ode mne nehrozí. 

 

před 17 hodinami, Patricino napsal:

cela línia je moja obľúbená :D 

 

Tak když jsi na tuhle kategorii odborník, tak vys mě mohl zhodnotit můj výkon. 4. Insane je má oblíbená. Pvp to sice není, ale tohle mám dost naježděný a je to dost těžký. (na kvalitu nekoukat, jde o hru, a té boty s Terminátorem jsem si vědom)

http://www.ceknito.cz/video/487157

 

 

ScreenShot0050.thumb.jpg.0b59c1c51b5165e6acef83616911054d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to tím, že hraješ většinou PVE.

 

Nevyužiješ max. potenciál tohoto stroje. Proti botům je to najednu stranu těžké, ale proti opravdovému protvníkoví ještě těžší.

Zvlášť pokud nehraješ na hranici spotu a raketami ostřeluješ, co ti kdo nasvítí. Ty mám vůbec nejradši :-(

 

On dobrý spotér, to je půl vítězství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Iosifek napsal:

No, mě se to taky blbě ovládá. Co chvíli do něčeho narazím, zakopnu o pampelišku a lítám v piruetách. :-D Tak to jezdím na dohled a na camo. Žádná velká střelba za jízdy a utáčení ode mne nehrozí. 

 

 

Tak když jsi na tuhle kategorii odborník, tak vys mě mohl zhodnotit můj výkon. 4. Insane je má oblíbená. Pvp to sice není, ale tohle mám dost naježděný a je to dost těžký. (na kvalitu nekoukat, jde o hru, a té boty s Terminátorem jsem si vědom)

http://www.ceknito.cz/video/487157

 

 

ScreenShot0050.thumb.jpg.0b59c1c51b5165e6acef83616911054d.jpg

tak zrovna nie som ten kto by mal až takto hodnotiť bitku obzvlášť keď PvE nie je moja parketa ale myslím, že na insane je 48K výkon jak sa patrí... osobne ak kritizujem len bitky, ktorých som sa zúčastnil .... v PvP je to iné aj tam vieš hať skôr na hranu spotu a camp to robievam aj ja ale taktiež s tým vieš hrať na hranu kopca a spotovať enemy to však závisí aj od mapy + či máš četu alebo nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patricino napsal:

tak zrovna nie som ten kto by mal až takto hodnotiť bitku obzvlášť keď PvE nie je moja parketa ale myslím, že na insane je 48K výkon jak sa patrí... osobne ak kritizujem len bitky, ktorých som sa zúčastnil .... v PvP je to iné aj tam vieš hať skôr na hranu spotu a camp to robievam aj ja ale taktiež s tým vieš hrať na hranu kopca a spotovať enemy to však závisí aj od mapy + či máš četu alebo nie

Insane 4. je nejtěžší z PvE map, má s PvP společného víc, než se zdá. U obojího potřebuješ tu mapu znát a vědět jak se jezdí. Kam se postavit, odkud kam střílet. A co se kterou třídou vozidla hrát.  Pak nastupujou přednosti a nedostatky vozidla. Pak je jedno s čím to jedeš.

Hodně záleží na týmu se kterým hraješ.

48k dmg je slušnej výkon, ale nic, co by ve 4. nedokázali nastřílet i MBT celkem běžně. Nejvíc jsem nastřílel 63,5k dmg - porážka. Takže jen o dmg to není. I tady bych nastřílel víc, ale se Sphinxem mám nějaké povinnosti navíc, tak jsem je plnil. Odrovnat artyny,  aktivovat lasery,  odstřelit vznášedla.  Prostě to, co MBT neujezděj, jsou pomalý. Zase nemůžu capovat, nebo výjimečně. Na to je Sphings moc velkej papír. Ale můžu ty co capujou jistit, aby k nim nedojeli, nebo dojeli s pár hpček, na ránu. Spotovat tak nějak není moc potřeba. Modrý boti nasvítěj červený. :-)

Tahle hra je výjimečná v tom, že jsme odstříleli všechny boty, včetně bosů. Neskončila capem.  :-) To je jeden z novejch úkolů, pro mě už dávno splněnej.

A na videu je vidět, jaký ideální kolečko se Sphingsem jezdim a jak to hraju.  :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu si sa tiež moc nepredviedol Premiová 10 :laugh::laugh::laugh:

ScreenShot0005.thumb.jpg.e1a103ccde6507c606de8bc83cc1417a.jpg

 

 

Ja ti Čikino ten pokus o flame teda pustím, ale len preto, aby som dal Iosifkovi šancu zareagovať. Ak nedokážeš dať zmysluplný príspevok, tak to budeme ďalej filtrovať.

Robo

 

Upraveno uživatelem RoboZilina
Pokus o flame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Iosifek napsal:

Tvé přání je mi rozkazem :-D

 

ScreenShot0053.jpg

Ó díky :-D Jednou jsem s Mikkec33_SK hrál, ale je to už dost dávno, ty nicky si pro ty národní přípony občas zapamatuju. Jen bych zrovna k té bitvě podotknul, že je rozdíl být ve vítězném a poraženém týmu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

príde izraelská vetva a tak nehorázne vychválili Shermany  ;-)

Spojenci prečíslili nemcov v 2WW len množstvom a rýchlosťou výrovy. Vedeli ich vyrábať viac a rýchlejšie.

Nebodaj sa stane že T1 Sherman prestrelí T54/55 ?!! Myslím čelne. Nemecká 88 si ich dávala na raňajky ....To nevravím o Pantheroch a Tigroch.

To bude utrpenie si to preisť. Asi máme všetci dosť volných exp. na rýchlejší posun. Ale skúsim.....

Tie sovičky nemajú chybu , na čo sú vlastne ? Ja si dávam vlajku a nejakú peknú nálepku. Nieje tam aj zajačik z PLAYBOY....:angel_girl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Patricino napsal:

viem, že mi to Robo vycenzúruje ale skoro ma :banned:, keď som videl kto je Čikino :D :D skapal som 

No, ale na druhou stranu Mikec je velmi dobrý hráč. Jen by tak nemusel řešit ty staty. Já jako lama jsem rád když nastřílím víc dmg než má HP můj tank. A spíš mě štve, že hráči u hry neuvažujou a jezdí ty svoje yolo rushe. Myslím tím ru server 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

No, ale na druhou stranu Mikec je velmi dobrý hráč. Jen by tak nemusel řešit ty staty. Já jako lama jsem rád když nastřílím víc dmg než má HP můj tank. A spíš mě štve, že hráči u hry neuvažujou a jezdí ty svoje yolo rushe. Myslím tím ru server 

Jedna věc je úsměvná, jak na sebe bonznout svou identitu. :-D Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Staty jsou k ničemu. V PvE ti neřeknou, v čem to má kdo najetý. Na kterou obtížnost a Insane s bezpočtem proher na jednu výhru, ti je taky nezvedne. Ještě tak v PvP.

Co se týče dmg, tak máš pravdu. Hráčů, kteří si myslí, že když nastřílí co nejvíc dmg, tak budou za hvězdy. Tak s těma se potkávám furt. Převážně to jsou campers. Minimapu nečtou, co je potřeba nedělají. Jejich aktivita je jen to dmg.

A pokud se týká tohoTypa v tý hře. Tak ten se s spolu s XM1A3 nechali odstřelit v prvních 3-4min hry. Hned na první bázi. Ve třech jsme to pak už časově nedali. Tak to není o tom kolik nastřílel dmg, ale jak hráli. To kde jsem skončil já, to s tím nemá co dělat. Já totiž v Insane z končím z cca 50% na první příčce. Tak by mě dalo dost starostí, najít něco, kde tam nejsem. ;-) 

A to co s těma darovanejma 10 hrajou, komu to rozdali, o tom už tady debata byla. Já si aspoň Orla musel vyjezdit.

A pokud se týká GO, tak mě stačí být v první 1/2 vítězného týmu. Zpravidla je to tak, že čím horší je tým, tím mám lepší umístění ve výsledcích a naopak. Hodně na tom je to, že jezdím sólo, žádný čety.

 

PS: Vlastě je to od my.com pěkná bota. Rozdali je asi v rámci reklamy na ty tanky. A jaká je podpora prodeje těch tanků, když končej velice často na posledních místech, protože ti, co je mají s nima neumí hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyby ty tanky alespoň prodávali...

No, pokud to budou ty děla z panterů 62L, tak ty T-54/55 čelně dávat budou :-D

Docela se ale těším na zrychlení expení po přísunu nových vozidel do garáže.

před 11 hodinami, Stoner88 napsal:

príde izraelská vetva a tak nehorázne vychválili Shermany  ;-)

Spojenci prečíslili nemcov v 2WW len množstvom a rýchlosťou výrovy. Vedeli ich vyrábať viac a rýchlejšie.

Nebodaj sa stane že T1 Sherman prestrelí T54/55 ?!! Myslím čelne. Nemecká 88 si ich dávala na raňajky ....To nevravím o Pantheroch a Tigroch.

To bude utrpenie si to preisť. Asi máme všetci dosť volných exp. na rýchlejší posun. Ale skúsim.....

Tie sovičky nemajú chybu , na čo sú vlastne ? Ja si dávam vlajku a nejakú peknú nálepku. Nieje tam aj zajačik z PLAYBOY....:angel_girl:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...