Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 20. 9. 2019 at 16:25, Najlvin napsal:

Kdybyste se někdo chtěl zúčastnit soutěže o prémiové tanky, tak tady jsou informace: https://awecko.cz/velka-soutez-o-premiove-tanky/ ;-)

 

Chápu to tak, že je to soutěž pro CZ/SK hráče. To tu bylo naposled když ještě bylo CZ/SK oficiální fórum.

Je proto,  z mého pohledu, určitá povinnost CZ/SK hráčů, aby se zúčastnili a to bez ohledu na výsledek. Tak aby Najlvin mohl prezentovat účast.

Což znamená, že se budu snažit zúčastnit a motivovat lidi co znám, aby udělali to samé.

Najlvine díky.

 

A na vás ostatní apeluji, zúčastněte se, je to jen pro vás. nezúčasníte-li se, tak s nic nestane, jen asi nemůžete žádnou další soutěž očekávat. Je nás prostě "pět a půl".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud potřebujete vědět, jaká je rotace map v PvE.

Pokud je to spuštěné (to není pořád) a přečkáte reklamu, tak je tam tabulka s časy.

Ne všechny mapy jsou vhodné na plnění úkolu, zpravidla je to jen pár map, tak aspoň víte, kdy ta "vaše" mapa poběží, a zda je vůbec v aktuální rotaci.

https://www.twitch.tv/kasuobes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je váš názor na aktualizaci 0.30?

 

Já jsem znechucen. Připadám si, že se mě my.com vykálel na hlavu a pak si ještě se mnou s gustem řádně vytřel mezi půlkami.

Na splnění Ocenění Pokořená Moskva (viz scen) bylo třeba získat 4. bedny. Mě do dokončení chyběli 4 body z 300. Po aktualizaci to jde vše do kytek a tak mě zabránili to dokončit.

Mám ve skladu 102 balíčků s 10 experimentálními oživovacími sadami, tj. 1020 ks. Jedna ta 8. mě přišla na 500 000 kreditů. Tedy dohromady 510 000 000 kreditů. Po akualizaci jsou v podstatě  k ničemu.

Zmizeli mě z tanků a skladu stovky spořebáků. Jestli za ně byla nějaká náhrada, nebo ne, nejsem schopen zjisitit. Od my.com, ticho po pěšině.

Jestli chcete nově přidané tanky a nové vlastnosti u těch 5. valepšených (klávesa E), připravte se na expení desítek miliónů expů. 5,5M volných expů mě stačilo akorát na jednu 9.

 

Mohl bych pokračovat dál, je spousta věcí, které nechápu a kterým nerozumím. Nevím tam ta hra směřuje. Komu je vlastně určena. Přijde mě to, že to je jako když Pejsek s Kočičkou vařili dort.

 

Na RU fóru nadávají na to samé, co tu píšu. Taky tam psal někdo: "Měli jste jít na PTS." Taky se tam dočtete, od těch co na PTS byli, že chyby na které poukazovali, tak neodstranili, ale přidali k nim pár nových.

 

Prostě, nějak mě přechází chuť hrát tuhle hru.

 

Večer:

ScreenShot0369.thumb.jpg.bdb356f1fa1101bda868176dbc96c188.jpg

 

ScreenShot0371.thumb.jpg.44c257b627c9230a7edca4f2f0abfbe9.jpg

 

 

Po aktualizaci.

ScreenShot0370.thumb.jpg.984f0fffb2dae1def00a62c9ba2fee6c.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

Jaký je váš názor na aktualizaci 0.30?

 

Já jsem znechucen. Připadám si, že se mě my.com vykálel na hlavu a pak si ještě se mnou s gustem řádně vytřel mezi půlkami.

Na splnění Ocenění Pokořená Moskva (viz scen) bylo třeba získat 4. bedny. Mě do dokončení chyběli 4 body z 300. Po aktualizaci to jde vše do kytek a tak mě zabránili to dokončit.

Mám ve skladu 102 balíčků s 10 experimentálními oživovacími sadami, tj. 1020 ks. Jedna ta 8. mě přišla na 500 000 kreditů. Tedy dohromady 510 000 000 kreditů. Po akualizaci jsou v podstatě  k ničemu.

Zmizeli mě z tanků a skladu stovky spořebáků. Jestli za ně byla nějaká náhrada, nebo ne, nejsem schopen zjisitit. Od my.com, ticho po pěšině.

Jestli chcete nově přidané tanky a nové vlastnosti u těch 5. valepšených (klávesa E), připravte se na expení desítek miliónů expů. 5,5M volných expů mě stačilo akorát na jednu 9.

 

Mohl bych pokračovat dál, je spousta věcí, které nechápu a kterým nerozumím. Nevím tam ta hra směřuje. Komu je vlastně určena. Přijde mě to, že to je jako když Pejsek s Kočičkou vařili dort.

 

Na RU fóru nadávají na to samé, co tu píšu. Taky tam psal někdo: "Měli jste jít na PTS." Taky se tam dočtete, od těch co na PTS byli, že chyby na které poukazovali, tak neodstranili, ale přidali k nim pár nových.

 

Prostě, nějak mě přechází chuť hrát tuhle hru.

 

Večer:

ScreenShot0369.thumb.jpg.bdb356f1fa1101bda868176dbc96c188.jpg

 

ScreenShot0371.thumb.jpg.44c257b627c9230a7edca4f2f0abfbe9.jpg

 

 

Po aktualizaci.

ScreenShot0370.thumb.jpg.984f0fffb2dae1def00a62c9ba2fee6c.jpg

 

 

 

 

Ešte je tam viacej problemov,pretože neviem a nechápem čo som testoval po inštalačke 0.30 som asi testoval 0.40,alebo viac,pretože realita s PTS a to čo je skutočnosť je dosť mimo toho čo som testoval,štve ma to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nějaké době jsem zase zapnul AW...... Zmizení opravných sad jsem už vydejchal.... můžete mi, prosím někdo vysvětlit, jak je to s tím oživením v American Dream? Mám tu soupravu Druhá šance (na 8), kterou většinou použiju a při zabití mi běží kolečko asi 10 vteřin, Oživení za 40.000 peněz, ale ať mačkám Q či 8 tak nic.....nějak jsem to nepochopil....díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Lynx_cz napsal:

Po nějaké době jsem zase zapnul AW...... Zmizení opravných sad jsem už vydejchal.... můžete mi, prosím někdo vysvětlit, jak je to s tím oživením v American Dream? Mám tu soupravu Druhá šance (na 8), kterou většinou použiju a při zabití mi běží kolečko asi 10 vteřin, Oživení za 40.000 peněz, ale ať mačkám Q či 8 tak nic.....nějak jsem to nepochopil....díky...

8 ti pouze doplní Hp, neoživí tě, nedá ti munici.

Munice se ti 1x za hru doplní Q.

Oživení je přes kurzor (Ctrl) a odkliknout tu částku v kreditech. 2x za hru, podruhé za dvojnásobnou částku. Musíš být rychlý, je to tam jen pár vteřin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak stále hraji hru AW, stále stále mě asi ze všech her baví nejvíce. Mám ale velkou dávku kritičnosti k posledním změnám. Absolutně jsem nepobral změnu " Druhá šance " kdy mi to přidá jen HP, to je lepší to rovnou zrušit, když je v PVE možnost oživení i bez toho. Trochu nedomyšlené od vývojářů. No a k mému hrání. Pomalu ale jistě nakoukávám do PVP , kde musím říci překvapuje , že ze strany tvůrců hry je nulová angažovanost přitáhnout hráče právě do tohoto modu.Už tak člověk čeká poněkud déle a určitě by se mu lépe čekalo, kdyby měl trvale minimálně 5-ti násobky :-) Závěrem mi dovolte říci, že osmičkovej Abrams je šrooooot !!!!!! Nu snad se potkáme někdy ve hře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, waltare napsal:

Zdravím,

tak stále hraji hru AW, stále stále mě asi ze všech her baví nejvíce. Mám ale velkou dávku kritičnosti k posledním změnám. Absolutně jsem nepobral změnu " Druhá šance " kdy mi to přidá jen HP, to je lepší to rovnou zrušit, když je v PVE možnost oživení i bez toho. Trochu nedomyšlené od vývojářů. No a k mému hrání. Pomalu ale jistě nakoukávám do PVP , kde musím říci překvapuje , že ze strany tvůrců hry je nulová angažovanost přitáhnout hráče právě do tohoto modu.Už tak člověk čeká poněkud déle a určitě by se mu lépe čekalo, kdyby měl trvale minimálně 5-ti násobky :-) Závěrem mi dovolte říci, že osmičkovej Abrams je šrooooot !!!!!! Nu snad se potkáme někdy ve hře :-)

Waltare, PvP nestačí k atraktivitě jen přidat nějaké násobky. PvP potřebuje novou filozofii hraní. Lemming Train není zrovna to, co bych chtěl hrát.

Aktualizace 0.21 odstranila arty z PvP a nahradila je něčím jiným, campers. Prodloužila totiž max. vykreslovací vzdálnost (tj. vzdálenost na kterou vidíš spotnutý tank) na 810 m. To je mnohdy přes celou mapu. Spolu s příliš dlouhými dohledy tanků, které se vzájemně překrývají,  na nějakou taktiku zapomeň. Budeš přibitý na nějakém místě, kde jsi alespoň nějak krytý, a budeš se bát vystrčit nos. Takže co uděláš když jako nováček, nebo ten co nezná mapy a všech 249 pozic kam se postavit na dané mapě, vystrčíš nos a někdo nachystaný z druhé strany mapy tě na  810 m odstřelí? Půjdeš hrát PvE, nebo jinou hru.

Řešení?

a) zkrátit vykreslovací vzdálenost na cca 680 m

b) snížit tankům dohledy o cca 15% - 20%, aby se tolik nepřekrývali

c) v AW neexistuje nic, kde by byli uceleně vysvětleny herní mechniky, žádné návody, žádná vysvětlení, proč to či ono

 

A co se týká šrotu, tak to je v AW každej tank. Jak nějakej trochu vybočuje z řady a má trochu Lepší statistiky, tak přijde nef. To už musí sakra bej, a nikdo s tím tankem nehrát, případně hráči moc řvát, aby dostal buf. A i pak se dostane z kategorie nehratelnej  šrot, do kategorie, ještě hratelnej šrot.

Vyvažování tanků se děje jen dle statistik, ne dle reálné hratelnosti. A tak hrajeme se šrotem. Viz anabáze Challingera.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se podíval, co nám ekonomicky 0.30 přinesla.

8. před, nás oživila, doplnila munici a uzdravila posádku. To za 55k  credits.

Teď je to každé samostatně:

- oživení na T10 poprvé = 40k, podruhé = 80k ( v klanových extrémech je 1. oživení za 100k, 2. oživení za 500k)

- vylepšená opravná sada, lékárna a asi hasičák (???) - každé zvlášť = 55k

- plus nějakej ten spotřebák

Takže se v PvE při používání všeho dohromady, snadno dostanete do červených čísel. Pokud ovšem nemáte zapnutý prémiák + boost, a i pak jste občas rádi, že nejste v mínusu.

PvP a Go na tom zůstalo stejně, tedy základní sady jsou zdarma, tak něco asi vydělalo. Spousta lidí vozí opravné sady obě.

 

Pokud expíte a potřebujete credity, tak si to hlídejte.

 

Jak jsem to jen polistoval za včerejšek, tak za prohru ve Spec. Ops. bez násobků, s premiem a platinovým boostem + 20k cedits, za výhru max. +180k a v GO se 4x za první hru dne s pémiákem, platinovým boostem a injekcí + 1,8M.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, arnost905 napsal:

Mám prosím Vás jen jednoduchý dotaz. Kdy končí ten maraton úkolů na toho Stryker ADATS? Už jsem nějaký nesvůj jak mi to získání vozidel uniká...

Není stanoveno, ale nejspíše minimálně do prosince, kdy by měl přijít dalším batl patch.

https://aw.my.com/gb/news/general/development-new-contract-mission-campaign-stryker-adats

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak Vám teda píšu, že ten expící maraton, co nám z Maskvy nadělili už začíná být únavný :-D Jen už to není tak výdělečné jak dříve, a abych 140mm kanónem neprostřelil na 15-20m věž bredlyho, to mi hlava nebere. Popř. na trupu zastavila ránu ERA :-D Ta rána by toho bredlyho měla převrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak Vám teda píšu, že ten expící maraton, co nám z Maskvy nadělili už začíná být únavný :-D Jen už to není tak výdělečné jak dříve, a abych 140mm kanónem neprostřelil na 15-20m věž bredlyho, to mi hlava nebere. Popř. na trupu zastavila ránu ERA :-D Ta rána by toho bredlyho měla převrátit...

Je otázka, kterou si kladu u AW stále častěji:

Cui bono? Cui prodest? V čí prospěch? Komu to prospívá?

U toho expení snad ještě nějakou odpověď najdu. Bez premia, boostů, insignií a třeba i prémiových vozidel, o odexpíš těžko. Tedy prodej goldů.

Je tady ovšem spousta věcí, o kterých nemám představu, komu a čemu slouží. Např. ty 3. retrofity. A spouty dalších věci.

My.com je v myšlení úplně někde jinde než hráči.

 

Tak si můžeme akorát tak společně s nimi notovat jako v téhle staré písni.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy už jsi zmínil retrofity, tak třeba u spousty vozidel mi po aktualizacích zmizely i všechny spotřebáky. Začíná mi to připomínat honbu za goldovou municí ve WoT. Goldy teda míním v budoucnu koupit, protože si chci dokoupit alespoň 2 prémiové desítky na expení reputace, ale ty nechutné tisíce asi budu muset nějak bokem uškudlit, bo by to moja asi nerozdýchala :-D Nepříjemně mně překvapil fakt, že přidali do spousty vozidel do vývoje další expení s cenou modulu i 3 000 000 zeleného s celkovou nutností i přes 2 000 000 expů. Náklady v zeleném na vývoj tak celkem dramaticky vzrostly. Těžce medituju, jestli to zpětně doexpovat. Kdybych neměl prémka na 3 roky, tak doslova netuším, jak to zvládat.  Co ale považuju za dobrou věc, tak to, že ty nové "ech" retrofity bez klanu a čety nemáš naději získat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...