Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

INFO Z RU ( překlad google)

 

Proč se globální server objevuje?
Tato změna je určena k tomu, aby byla hra ještě více rozmanitá a zajímavá pro uživatele z celého světa. Před vámi čekáte na různé události: jedinečné pro jednotlivé terény (jak to bylo předtím) a klouby, které zvětší hru.

 

Jak se budou věci dělat s FPS a pingem?
FPS závisí na nastavení hry a vašem hardwaru, takže vzhled globálního serveru jej neovlivní. O pingu: jak jsme říkali v prvních zprávách, globální server bude mít rozsáhlou síťovou infrastrukturu. Boj se uskuteční v základních zařízeních v Amsterdamu. Další služby požadované pro správné fungování se nacházejí v Moskvě a San Francisku. Ping se může mírně změnit, ale interní testy ukázaly, že současná infrastruktura vám umožní pohodlně hrát po celém světě.

Budou hráči z Ukrajiny moci vstoupit do hry bez použití VPN?
Ano.

Potřebuji účet přečerpat?
Ne

Budou existovat resetovací / obnovené účty?
To nebude.

Moje účty na serverech RU a EU jsou registrovány jednou poštou. Jak bude vstup do hry probíhat?
Vstup bude přes samostatné integrované obvody, jako nyní.

Bude centrum hry změněno?
Herní centra budou rozdělena, jako nyní.

Pokud jsou účty se stejnými přezdívkami na serverech RU a EU spojeny se stejnou poštou, co se s nimi stane na globálním serveru?
Můžete použít oba účty, zatímco přezdívka jednoho z nich bude obnovena - s možností změny při příštím přihlášení. Resetování názvu hry se provádí podle pravidla popsaného v oznámení.

Na serverech EU a NA hráči často vytvářejí divizní aliance. Jedna aliance může mít jednotku se stejným názvem na obou serverech. Co se stane s těmito spojenectvími? Je-li hráč v obojích, na jaké alianci se dostane do hry?
Každý účet zůstane ve své alianci. V případě shody se některá aliance vrátí k výchozímu názvu. Totéž se stane s přezdívkami. Pravidla pro resetování názvů aliancí a názvů her jsou popsána v oznámení.

Řekni mi, jak se změní ekonomika na globálním serveru?
Vzhled globálního serveru neovlivní ekonomiku hry. Pokud mluvíme o cenách v rámci hry, nebudou se měnit, informace o tom byly zveřejněny v oznámení.

Co se stane s výhradním vybavením a vybavením, které nejsou k dispozici na všech územích?
Exkluzivní hardware je přítomen pouze na čínském serveru, tato událost to neovlivní. Zařízení zůstane u jejich majitelů.

Bude hra dostupná na globálním serveru v četě?
Ano, budou k dispozici všechny funkce.

Mám několik velitelů naplněných na úroveň 15. Co se stane s jejich zkušenostmi nad úrovní 10?
Nic se nestane. Veškeré zkušenosti budou pokračovat, velitelé budou čerpáni na úroveň, na kterou jsou nyní.

Ve verzi RU nejsou žádné bonusy pro denní vstup do hry. Co se stane s nimi na My.Com ve světle těchto změn?
Pro hráče My.Com se nic nezmění. Pro region RU se takové akce konaly jako součást herních akcí, jako je Steel Cup a výcvikový tábor plukovníka Vorovlajeva.
Uvažujeme o možnosti vstupu do stejného systému jako My.Com a pro oblast RU. V případě změn - o tom to řekne zvlášť.

 

Systém hodnocení bude k dispozici všem hráčům?
Ne Bude k dispozici pouze hráčům regionu ŽP, protože systém hodnocení je určen právě pro toto území.

 

Budou se měnit stránky a fóra EU a území NK?
Jak je uvedeno v oznámení, žádné takové změny nejsou plánovány.

 

Jak tato změna ovlivňuje účty Steam?
Akce bude mít vliv na hráči Steam, stejně jako na území RU, EU a NA. Informace o konfliktních přezdívkách a aliancích byly zveřejněny v oznámení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pítt64 napsal:

INFO Z RU ( překlad google)

 

Proč se globální server objevuje?
Tato změna je určena k tomu, aby byla hra ještě více rozmanitá a zajímavá pro uživatele z celého světa. Před vámi čekáte na různé události: jedinečné pro jednotlivé terény (jak to bylo předtím) a klouby, které zvětší hru.

 

Jak se budou věci dělat s FPS a pingem?
FPS závisí na nastavení hry a vašem hardwaru, takže vzhled globálního serveru jej neovlivní. O pingu: jak jsme říkali v prvních zprávách, globální server bude mít rozsáhlou síťovou infrastrukturu. Boj se uskuteční v základních zařízeních v Amsterdamu. Další služby požadované pro správné fungování se nacházejí v Moskvě a San Francisku. Ping se může mírně změnit, ale interní testy ukázaly, že současná infrastruktura vám umožní pohodlně hrát po celém světě.

Budou hráči z Ukrajiny moci vstoupit do hry bez použití VPN?
Ano.

Potřebuji účet přečerpat?
Ne

Budou existovat resetovací / obnovené účty?
To nebude.

Moje účty na serverech RU a EU jsou registrovány jednou poštou. Jak bude vstup do hry probíhat?
Vstup bude přes samostatné integrované obvody, jako nyní.

Bude centrum hry změněno?
Herní centra budou rozdělena, jako nyní.

Pokud jsou účty se stejnými přezdívkami na serverech RU a EU spojeny se stejnou poštou, co se s nimi stane na globálním serveru?
Můžete použít oba účty, zatímco přezdívka jednoho z nich bude obnovena - s možností změny při příštím přihlášení. Resetování názvu hry se provádí podle pravidla popsaného v oznámení.

Na serverech EU a NA hráči často vytvářejí divizní aliance. Jedna aliance může mít jednotku se stejným názvem na obou serverech. Co se stane s těmito spojenectvími? Je-li hráč v obojích, na jaké alianci se dostane do hry?
Každý účet zůstane ve své alianci. V případě shody se některá aliance vrátí k výchozímu názvu. Totéž se stane s přezdívkami. Pravidla pro resetování názvů aliancí a názvů her jsou popsána v oznámení.

Řekni mi, jak se změní ekonomika na globálním serveru?
Vzhled globálního serveru neovlivní ekonomiku hry. Pokud mluvíme o cenách v rámci hry, nebudou se měnit, informace o tom byly zveřejněny v oznámení.

Co se stane s výhradním vybavením a vybavením, které nejsou k dispozici na všech územích?
Exkluzivní hardware je přítomen pouze na čínském serveru, tato událost to neovlivní. Zařízení zůstane u jejich majitelů.

Bude hra dostupná na globálním serveru v četě?
Ano, budou k dispozici všechny funkce.

Mám několik velitelů naplněných na úroveň 15. Co se stane s jejich zkušenostmi nad úrovní 10?
Nic se nestane. Veškeré zkušenosti budou pokračovat, velitelé budou čerpáni na úroveň, na kterou jsou nyní.

Ve verzi RU nejsou žádné bonusy pro denní vstup do hry. Co se stane s nimi na My.Com ve světle těchto změn?
Pro hráče My.Com se nic nezmění. Pro region RU se takové akce konaly jako součást herních akcí, jako je Steel Cup a výcvikový tábor plukovníka Vorovlajeva.
Uvažujeme o možnosti vstupu do stejného systému jako My.Com a pro oblast RU. V případě změn - o tom to řekne zvlášť.

 

Systém hodnocení bude k dispozici všem hráčům?
Ne Bude k dispozici pouze hráčům regionu ŽP, protože systém hodnocení je určen právě pro toto území.

 

Budou se měnit stránky a fóra EU a území NK?
Jak je uvedeno v oznámení, žádné takové změny nejsou plánovány.

 

Jak tato změna ovlivňuje účty Steam?
Akce bude mít vliv na hráči Steam, stejně jako na území RU, EU a NA. Informace o konfliktních přezdívkách a aliancích byly zveřejněny v oznámení.

Díky Pítte.

Jen doplním, že jsou k tomu celkem tři oznámení my.com, které se liší:

https://aw.my.com/gb/news/general/announcing-global-server-launch - základní

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230863-Announcing-the-Global-Server-Launch - na fóru rozšířené o další informace hlavně sloučení účtů EU/NA

https://aw.my.com/gb/news/general/global-server-frequently-asked-questions - to co je tu přeložené

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, petrix1 napsal:

Sannu idem rovnako ale Freju mám trocha inak :-) 

ScreenShot0142.jpg

 

Tak to nevím, k čemu bych Freju v téhle konfiguraci upotřebil.

V základu otáčení věže které je ještě 2x zlepšeno - nejvýraznější rys velitele

2x zaměřování - budiž, ale i na tuhle hodnotu je retrofit

podmíněné nabíjení pokud jsem sám - to není nic pro MBT v četě

2x podmíněné nabíjení pokud stojím na vlastní základně - kolikrát to upotřebím?

3x eliminace výkonu při poškození posádky - na to mě stačí lékárnička

2x opravy - na to jsou jiní velitelé nebo retrofit, případně opravářská sada

poškození moulů a posádky - o zanedbatelnou hodnotu v rámci RNG

 

Já ji mám stavěnou jen na ty artyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Já mám Freju just na tu artynu taky

ScreenShot0000.thumb.jpg.0e96906f8618b8f53a30471f4e205168.jpg

Něco podobného jsem na ni měl původně taky, pak jsem to resetoval.

Další otáčení věže je zbytečné, v základu už má hodně, a podmínění nabíjení na vlastní bázi taky (každé to nabíjení je jiné, i když jsou ikony stejné).

Oproti mému:

Nabíjení u artyny když jsi sám, žádní spojenci do 50m jde lehko splnit.

Zlepšení vlastností posádky = rychlejší zaměřování (energeťák, na něm to je vidět)

A jízda v terénu s +50Hp se taky u arty využije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Primárně používám z artyn jen cent155, tam je jen velitel a řidič, má ta podpora posádky pak smysl?

Ono tam není už co jiného lepšího vybrat. A i drobek je aspoň něco. Kolikrát stojíš v PvE na vlastní bázi?  K čemu ti je u koláku odolnost pásů? Buď tohle, nebo nic. A není jen Cent155. U toho energeťák nedělá nic, podle specifikací. Věž není otočná, není tedy uvedena, neotáčí se trup, není uvedeno. A máš pravdu, zaměřování bez střelce není ovlivněno.

U PZH dělá dost. Na otáčení trupu, věže a zaměřování.

 

PS: Já vlastně jezdím artynu jen občas ve Spec Ops na kap. 2. A to ještě jen na T10. Ale hodilo se to na odježdění té 20 her na T8.

 

 

ScreenShot0367.jpg

ScreenShot0368.jpg

ScreenShot0369.jpg

ScreenShot0370.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná hloupý dotaz, bohužel jsem nějaký čas vývoj této hry nesledoval, ale dosazuje hra do PvP bitev boty (myslím tanky řízené počítačem)? Dal jsem si jednu bitvu na čtvrtém tieru, složilo to bitvu asi 8 na 8. Ale chování těch hráčů bylo podivné. V jednu chvíli jsem měl i pocit, že dva z mých spojenců ani nehrají a jen stojí, kam dojeli... Pak se zase oživili a dojeli na nepřátelskou základnu. A i když bylo jasné, že nepřítel ucapuje naši základnu dříve, nikdo se z přeživších ani neobtěžoval pokusit to tam dojet a resetnout. V tu chvíli jsem měl pocit, že jediný hráč jsem v bitvě byl jen já sám, chování ostatních mi přišlo až moc strojové :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Najlvin napsal:

Možná hloupý dotaz, bohužel jsem nějaký čas vývoj této hry nesledoval, ale dosazuje hra do PvP bitev boty (myslím tanky řízené počítačem)? Dal jsem si jednu bitvu na čtvrtém tieru, složilo to bitvu asi 8 na 8. Ale chování těch hráčů bylo podivné. V jednu chvíli jsem měl i pocit, že dva z mých spojenců ani nehrají a jen stojí, kam dojeli... Pak se zase oživili a dojeli na nepřátelskou základnu. A i když bylo jasné, že nepřítel ucapuje naši základnu dříve, nikdo se z přeživších ani neobtěžoval pokusit to tam dojet a resetnout. V tu chvíli jsem měl pocit, že jediný hráč jsem v bitvě byl jen já sám, chování ostatních mi přišlo až moc strojové :-/

 áno do teiru 4 sa pridávajú boti aby si zahrali aj tí, ktorí nemajú vyšší tier. ak je bitka 8 vs 8 tak v každom tíme je jeden "živý" hráč a zvyšok sú boti. kto je bot zistíš jednoducho tak, že naňho v hre klikneš prvým tlačidlom myši ako keby si ho chcel reportovať a ak sa ti neukáže ponuka akcíí tak je to bot :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Najlvin napsal:

Možná hloupý dotaz, bohužel jsem nějaký čas vývoj této hry nesledoval, ale dosazuje hra do PvP bitev boty (myslím tanky řízené počítačem)? Dal jsem si jednu bitvu na čtvrtém tieru, složilo to bitvu asi 8 na 8. Ale chování těch hráčů bylo podivné. V jednu chvíli jsem měl i pocit, že dva z mých spojenců ani nehrají a jen stojí, kam dojeli... Pak se zase oživili a dojeli na nepřátelskou základnu. A i když bylo jasné, že nepřítel ucapuje naši základnu dříve, nikdo se z přeživších ani neobtěžoval pokusit to tam dojet a resetnout. V tu chvíli jsem měl pocit, že jediný hráč jsem v bitvě byl jen já sám, chování ostatních mi přišlo až moc strojové :-/

Jo, to jsi měl správný pocit.

8 x 8 tj. na každé straně 1-2 hráči na každé straně doplnění boty.

Zpravidla je to na tieru 2, méně na T3. Ale je to asi možné i na T4.

Ostatně buď rád, chodíme na T2-3 dělat úkoly. Např. vyhrát, naspotovat 6 tanků a něco nastřílet. I když si připadám jak idiot, hnát se prostředkem mapy a nechat boty po sobě střílet, jen abych je spotl dřív než oni sebe navzájem. Kde jinde to dělat? Ve skrimiších 3 x 3, 5 x5? To je totiž většina PvP a GLOPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, petrix1 napsal:

 áno do teiru 4 sa pridávajú boti aby si zahrali aj tí, ktorí nemajú vyšší tier. ak je bitka 8 vs 8 tak v každom tíme je jeden "živý" hráč a zvyšok sú boti. kto je bot zistíš jednoducho tak, že naňho v hre klikneš prvým tlačidlom myši ako keby si ho chcel reportovať a ak sa ti neukáže ponuka akcíí tak je to bot :-) 

Aha, díky za info. Mně se to zdálo divný. Tak teď alespoň vím, na čem jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktika hráčů v těchto hrách je najít si živého hráče a snažit se ho dostat v době, kdy je zaujatý boty, kteří ho spotnou.

Nebo počkat, až si takový živý hráč při soupeření z boty ubere tolik HP, že pak už na něj můžeš bez rizika nastoupit.

Boty si pak dostřílíš sám.

 

Pozor, boti jdou silně po obsazení základny. Tu musí shodit živý hráč. I tady si jde počkat a ustřílet ho.

 

Všimnul jsem si, že se v tom někteří hráči vyžívají a honí staty.

 

Naštěstí to na RU není nutné. Jen v některých misí, kontraktech jsem tam zabrousil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

 

Tak to nevím, k čemu bych Freju v téhle konfiguraci upotřebil.

V základu otáčení věže které je ještě 2x zlepšeno - nejvýraznější rys velitele

2x zaměřování - budiž, ale i na tuhle hodnotu je retrofit

podmíněné nabíjení pokud jsem sám - to není nic pro MBT v četě

2x podmíněné nabíjení pokud stojím na vlastní základně - kolikrát to upotřebím?

3x eliminace výkonu při poškození posádky - na to mě stačí lékárnička

2x opravy - na to jsou jiní velitelé nebo retrofit, případně opravářská sada

poškození moulů a posádky - o zanedbatelnou hodnotu v rámci RNG

 

Já ji mám stavěnou jen na ty artyny.

jazdím väčšinou MBT, tam je samozrejme dôležitá pohyblivosť takže preto otáčanie veže :-)

zameriavanie nezvyknem dávať pokiaľ je v základe, resp. s perkom posádky pod 2 sekundy, no nič lepšie nieje v smere, ktorým som chcel ísť :-)

ja som dosť často v MBT sám takže mne sa to nabíjanie aj hodí :-)

podmienené nabíjanie na vlastnej základni - platí to isté čo aj v prípade zameriavania - bola to jediná možnosť v smere postupu :-)

eliminácia výkonu posádky - platí to isté ako v predošlých dvoch bodoch. nevozím veľkú lekárničku mám len tú malú a tá dokáže vyliečiť len jedného člena, takže určitá výhoda tu je  :-)

opravy - samozrejme že si vozím opravárenskú sadu no tiež len tú základnú na jedno použitie a mám aj retrofit na opravy no čím kratší čas na opravy, tým lepšie (teda aspoň pre mňa) :-) 

poškodenie modulov a posádky aj keď o zanedbateľnú hodnotu dokáže toho komu to poškodím vytočiť a ak bude mať neustále zranenú posádku alebo vyradený nejaký modul tak nebude dvakrát nadšený, poznám to z vlastnej skúsenosti keď sa mi stále niečo opravuje :-D 

čo sa týka retrofitov tak tie dávam na pohyblivosť, nabíjanie, dohľad a opravy, samozrejme záleží od vozidla čo najviac potrebuje, nebudem predsa dávať na chalanger dohľad keď potrebujem aby sa lepšie hýbal a rýchlejšie nabíjal :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono se to poslední dobou zhoršuje.

 

Základní věci, jako kapovat, když enemy zůstal poslední stroj, i když to časově nemůžou stihnout.

Hra kde jsem nastřílel 4,5k a nasvítil to sámé. jsem zabit a koukám jak naše tři vyndá jejich poslední.

STŘÍLENÍ DO VLASTNÍCH BEZ POTRESTÁNÍ.

BREČEL BYCH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, akymcz76 napsal:

Ale ono se to poslední dobou zhoršuje.

 

Základní věci, jako kapovat, když enemy zůstal poslední stroj, i když to časově nemůžou stihnout.

Hra kde jsem nastřílel 4,5k a nasvítil to sámé. jsem zabit a koukám jak naše tři vyndá jejich poslední.

STŘÍLENÍ DO VLASTNÍCH BEZ POTRESTÁNÍ.

BREČEL BYCH.

No pokud jde o mě...pokud mi nějaké ucho vjede do cílové plochy nebo se postaví přede mě, tak ji prostě bez pardonu koupí...většinou mu to dojde...

A ať se to líbí nebo ne, hrát se má i hlavou a ne "hrrrr na ně"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...