Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Maskování mně netrápí, ale prosím Vás v jaké kombinaci se nejlépe zapaluje?

Pro mě Viktor:

http://csb-hype.gamestone.pl/?kirsanov=A4A5B4C4D1D2D3D4E1E3F1F2G1G2G3

A T10 Challenger  nebo Wilk se zelenou municí.

Sabrina taky jde. A Sannu si kvůli tomu čubit nebudu.

 

PS: Počítatá se ti jak zapálení nádrží, tak motoru, tak munice.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Díky moc, já zatím testuju toho Sannu jako s dohledem a paliče, ale Heaty mi moc nezabírají. Viktora doexpím hned po Sabrině. Měl jsem v PvP nebo Glopsu zapálit 10 vozidel a nepovedlo se mi to ani jedenkrát. Nejprve jsem zkoušel Sabrinu.

Pokud máš shodit pásy, tak HEAT. Co největší ráži, ideálně XMo, dá se i s Armatou, z co největší blízkosti. Počítají se i kola. Nejlépe někde ve městě, s nebo za grupou spoluhráčů. 5 krát shodit pásy za hru jsem dal třetí hru.

Zapálit opravdu těma zelenejma a taky z blízka. Nejlépe Merkavu na přední kolečko trochu na koso, nemusí to být moc, jen je to na zelenou. Armatu třeba na vanu a ostatní nejlépe na motor nebo i kamkoli. Hlavně ne přes celou mapu, to nerfli. S HEAT to moc nejde i když to mají psané. To musíš opravdu na ten motor, nádrž, nebo tu Merkavu na to kolečko 2x do stejného místa a z blízka.. Zkus toho Wilka. Natrénuj si to v PvE a uvidíš. Zapaloval jsem v PvE každou cca 4 ranou. V PvP je to sice omezené, ale dá se. S Wilkem se to dá dát i z větší dálky, ale ne moc daleko.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohol by som poprosiť skúsenejších?? Nedalo by sa vytvoriť nové vlákno s pomocou pre tie úlohy napriklad ochrance, pevnost a podobne, plním tie úlohy a niekedy neviem čo mám tam urobiť, keby to bolo v jednom vlákne a my neskúsenejší by sme mohli nakuknúť, čo tam vlastne máme robiť. Vďaka   terminal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Terminal napsal:

Mohol by som poprosiť skúsenejších?? Nedalo by sa vytvoriť nové vlákno s pomocou pre tie úlohy napriklad ochrance, pevnost a podobne, plním tie úlohy a niekedy neviem čo mám tam urobiť, keby to bolo v jednom vlákne a my neskúsenejší by sme mohli nakuknúť, čo tam vlastne máme robiť. Vďaka   terminal 

Tak ho založ a polož otázky.

Vyobrazení medailí a odznaků s popisky máš v češtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl dát 120 odznaků za obranu základny. PvP/PvE.

Dal jsem to za jednu hru na Perseovi.

Capování dává cca jeden odznak za 3s. Tzv., že při decapu stačí do tanku střílet kulometem jednotlivé rány a naskakuje to. Pokud těch tanků je na capu víc, tak je střídat.

 

 

A jen tak mimochodem, měl jsem dát v PvP 5 killů. Moc se mě nevedlo. Nakonec jsem to dal s Mardrem, a všech 5 killů s 30Hp, které mě zůstali.

A to mě ještě 2 killy vyžrali. Např., naše MBT které bylo AFK od začátku hry, tak když jsem jel na 5 kill, že to MBT dorazím, tak se zničeho nic probral, vyrazil, a tank mě odstřelil.

 

 

ScreenShot0120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Iosifek napsal:

24.12.2018 udate aby staří hráči nedělali úkoly na T1-2, tak jim místo botů, přiřazují T4.

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?232492-Maintenance-December-24/page16

 

No mám pocit že ty boty dali na vyšší tiery, protože co ti hráči poslední týden předvádí nad tím zůstává rozum stát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Bitva o bojovníka :-)

V žádném případě.

Kolik ty Arnošte znáš aktivních CZ/SK klanů?

Jaká je jejich věková struktura? Technika? Ambice? Aktivita?

A taky kontakt na ně.

Něco vím, tak poradím. Komukoli.

 A to TS3 je tu pro všechny v komunitě. Tam mají přístup všichni. Práva dostanou. To přece víš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych ten svůj štěk uvedl na správnou míru, myslím si že pro výcvik je klan naprostá nutnost. Hraju sám roky a sám se to nikdy nenaučím. Když si v klanu, tak máš s kým hrát. A znovu děkuju Iosifkovi, že tu kdekomu radí, pítt dělá nepřetržitě překlad a jiným dalším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem taky moc děkuju pitovi za cz a pepovi za obětavost a rady! Chtěl jsem jen dodat, že CZP je striktně o PVP. Než jsem klikl nad odejit z  klanu, tak jsem vyslechl fakt nechtěně rozhovor na TS dvou klanových hráčů z nichž jeden, který má ve statistikách odehráno celkem 3500 bitev dohromady(PVE,PVP,GLOPS,SPECIAL) a v garáži všechny desítky, co jsou ve hře, všechny zajímavý premiáky a samozřejmě novou velitelku a novýho altaye, prohlásil, že PVE je režim pro dementy, že nechápe, jak to někdo může hrát a už vůbec ne, jak tam někdo může nahrát 8000 bitev a tak dál))). Takže vybrat klan není dle mě vůbec jednoduchý!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...