Přejít na obsah

Problem se zvukem


Recommended Posts

zdravim.v posledni době se mě stava zajimava věc.Mam repraky Logitech.2+subwofer s ovladanim hlasitosti na kablu.v te koncovce je zdirka na klasickej 3,5 mm jack.kdyz v te zdirce mam vrazeny sluchatka,vše funguje.vytahnu sluchatka,repraky jedou normalne.a po nejake dobe se uplne ztisi zvuk.kdyz to zesilim uplne na max,slysim jen uplne potichoucku.vrazim zpatky sluchatka,funguji.druhej den zapnu pc,pustim muziku pres repro a repraky funguji.treba tri hodiny.pak se stane to samy.skousel sem vsecko,reinstal ovladacu desky,reinstal ovladacu zvukovky-je to integrovany realtek-nic  nepomaha. nestalo se nekomu neco podobnyho ?

Je to spis reprakama nebo zvukovkou ? Repraky jsou jeste v zaruce a mam jednu externi zvukovku,Ale nejsu takovej odbornik,abych ju tam napachal sam,pac vim ze se nejak v biosu musi zakazat ta integrovana.a bios je pro me spanelska vesnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobnou věc- nefunguje mi mikro, šoupnu kabely do zdířek, kliknu, že jo, je to mikro+ hluchadla, v testu mi bliknou zdířky předního panelu, že se pokouší to načíst a dole na roletě vyskočí hláška " toto zařízení není podporováno " . Nevíte někdo, co to může být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to strkáš přímo do zvukovky nebo do jinejch?? pokud do jinejch, vyzkoušel bych zdířky přímo na desce(zvukovce).

Zkoušel jsem i zadní zdířky, to samý. I při mých téměř nulových IT znalostech bych si myslel, že jsou buď v kopru hluchadla nebo ovladače. Zdířky jsou v pohodě, odzkoušeno s jinými sluchátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem i zadní zdířky, to samý. I při mých téměř nulových IT znalostech bych si myslel, že jsou buď v kopru hluchadla nebo ovladače. Zdířky jsou v pohodě, odzkoušeno s jinými sluchátky.

No to je jednoduchy. jestli pouzivas sluchatka+mic se dvema jackama (jako ze jo), a strkas to do dvou zdirek k tomu urcenych (jako ze jo), tak je to jasny ne? Mas sluchatka i mic uplne zvlast, tedy jestli nefunguje jen mic, tak je vadnej. Zkus ho na jinym pc pro jistotu. (a obracene) Jeste muzes mit mic vstup vypnutej v ovladani hlasitosti - na to se podivej, zalozka "zaznam".

 

Oprava, zalozka "prehravani" nejspis, ja uz dlouho mic nepouzivam tak si nejsem jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.v posledni době se mě stava zajimava věc.Mam repraky Logitech.2+subwofer s ovladanim hlasitosti na kablu.v te koncovce je zdirka na klasickej 3,5 mm jack.kdyz v te zdirce mam vrazeny sluchatka,vše funguje.vytahnu sluchatka,repraky jedou normalne.a po nejake dobe se uplne ztisi zvuk.kdyz to zesilim uplne na max,slysim jen uplne potichoucku.vrazim zpatky sluchatka,funguji.druhej den zapnu pc,pustim muziku pres repro a repraky funguji.treba tri hodiny.pak se stane to samy.skousel sem vsecko,reinstal ovladacu desky,reinstal ovladacu zvukovky-je to integrovany realtek-nic  nepomaha. nestalo se nekomu neco podobnyho ?

Je to spis reprakama nebo zvukovkou ? Repraky jsou jeste v zaruce a mam jednu externi zvukovku,Ale nejsu takovej odbornik,abych ju tam napachal sam,pac vim ze se nejak v biosu musi zakazat ta integrovana.a bios je pro me spanelska vesnice

 

Tak když dáš zvukovku do slotu, tak by se měla integrovaná zvukovka vypnout sama. A zkoušel si ty repráky třeba na tv nebo jinej přehrávač? Může to být i technická chyba z výroby , při přehřívání koncových io může dojít k zeslabení vstupu aby nedošlo k vyhoření. Pak by bylo nejlepší je zreklamovat nebo opravit v záruce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...