Přejít na obsah

For Honor


oresprut

Recommended Posts

Hrál jsem closed a open betu a nebylo to špatný - hrál jsem to na klávesnici + myši a dalo se to hrát, ale kdybych to měl kupovat nebo hrát déle, tak bych určitě koupil gamepad. 

Vlastně je to jen o tom se naučit co která postava dělá a jejich comba, pak je to celkem jednoduchý. Právě proto nevím jestli by mě to bavilo víc jak měsíc. 

Navíc "dost" lidí si stěžuje, že je to pay to win, ale tak nějak o tom pochybuju, když v 1v1 to vybavení nefunguje a i tak na něj musíš tu "postavu" vylevlovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdarma si můžete stáhnout startovní edici hry For Honor, v níž jsou k dispozici všechny mapy i herní režimy. Liší se ovšem dostupností hrdinů: zpřístupněno jich je pouze šest, z toho jen tři plně. Zbytek je třeba odemknout hraním. Ke stažení a hraní hry je potřeba klient Uplay a akce končí v neděli 17. června  (hra vám zůstane). Další informace na bonusweb.idnes: https://bonusweb.idnes.cz/for-honor-zdarma-028-/Novinky.aspx?c=A180612_000103_bw-novinky_oz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Romario napsal:

Zdarma si můžete stáhnout startovní edici hry For Honor, v níž jsou k dispozici všechny mapy i herní režimy. Liší se ovšem dostupností hrdinů: zpřístupněno jich je pouze šest, z toho jen tři plně. Zbytek je třeba odemknout hraním. Ke stažení a hraní hry je potřeba klient Uplay a akce končí v neděli 17. června  (hra vám zůstane). Další informace na bonusweb.idnes: https://bonusweb.idnes.cz/for-honor-zdarma-028-/Novinky.aspx?c=A180612_000103_bw-novinky_oz .

Jednak se takovéto akce dávají do patřičné rubriky dle klienta a druhak už to tady máme... Viz: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Romario napsal:

Uvažuji, že tu začnu psát o ESCAPE FROM TARKOV: Doufám, že toto téma tu není.

Tady nešlo o téma ale o akci... Na akce a slevy tu máme právě zvlášť sekci aby to bylo přehledné a aby ti, co je nezajímá ta omáčka okolo mohli sledovat jenom akce a slevy...

 

Ohledně EFT: Pokud ti vystačí jeden topic, tak si ho založ.... Pokud chceš celou sekci (a slibuješ, že se postaráš o dostatek obsahu) tak mi napiš a já ti jí vytvořím... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Tady nešlo o téma ale o akci... Na akce a slevy tu máme právě zvlášť sekci aby to bylo přehledné a aby ti, co je nezajímá ta omáčka okolo mohli sledovat jenom akce a slevy...

 

Ohledně EFT: Pokud ti vystačí jeden topic, tak si ho založ.... Pokud chceš celou sekci (a slibuješ, že se postaráš o dostatek obsahu) tak mi napiš a já ti jí vytvořím... ;-)

Dík za info. Ohledně EFT se zatím bude jednat o jeden topic. Momentálně to dávám dohromady a je s tím hodně práce. Čekám na souhlas některých autorů návodů a překladů. Jinak teď přes léto je to dost nabitý a mám spoustu jiných aktivit. Počítám pokud bude zájem, tak v srpnu. :Smile_honoring:  Jinak For Honor startovní edice z Uplay, nainstalovaná a odzkoušená.  Zatím se plácám s ovládáním hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som už vo For Honor prešiel začiatočníckym výcvikom a dokončil som prvú časť príbehu ale asi je niekde chyba alebo je to to kvôli tomu, že je to len starter verzia, že keď si dám spustiť bojový výcvik, tak mi hra padne a rovnaké je to aj aj pri príbehovej kampani kde mi to robí pri časti 2.3, takže sa ďalej nedostanem. multiplayer som ešte neskúšal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, petrix1 napsal:

tak ja som už vo For Honor prešiel začiatočníckym výcvikom a dokončil som prvú časť príbehu ale asi je niekde chyba alebo je to to kvôli tomu, že je to len starter verzia, že keď si dám spustiť bojový výcvik, tak mi hra padne a rovnaké je to aj aj pri príbehovej kampani kde mi to robí pri časti 2.3, takže sa ďalej nedostanem. multiplayer som ešte neskúšal

Já se zatím plácám ve výcviku. Jak psali má to být otevřené. Vyzkoušej jiného hrdinu.  Na ofi. stránkách jasně píšou, že jsou k dispozici ve startovní verzi všechny mapy i herní režimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri príbehovej kampani sa veľmi vyberať nedá, na začiatku každého z príbehov (sú tri, za rytierov, Vikingov a ázijská, každá má viac častí) si môžeš zvoliť hrdinu ale v priebehu príbehu môžeš hrať aj za iného podľa príbehu :-) ale podľa mňa je to tou starter verziu, predsa len to nieje plná hra takže museli niečo niekde useknúť :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofi. stránkách jasně píšou, že jsou k dispozici ve startovní verzi všechny mapy i herní režimy. Jediné omezení je v dostupností hrdinů: zpřístupněno jich je pouze šest, z toho jen tři plně. Já momentálně odjíždím, ale příští týden se tomu budu věnovat. Pokud někam pokročíš, tak to napiš. Držím palce a díky za info.:Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, včera jsem nainstaloval, prošel výcvik, zkusil jsem treninkovou arenu a dnes už to vůbec nejde spustit :-(, antivir ok win7 ok ten jejich test konektivity ok, tak netušim co s tim, nechce se mi to znova instalovat celý je to 58 GB, Máte někdo nápad nebo nevíte co s tím ?

Tohle mi to píše: Error Code: 20006 ( Cannot create service ( StartService failed: 1058 ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Row_T72 napsal:

Ahoj, včera jsem nainstaloval, prošel výcvik, zkusil jsem treninkovou arenu a dnes už to vůbec nejde spustit :-(, antivir ok win7 ok ten jejich test konektivity ok, tak netušim co s tim, nechce se mi to znova instalovat celý je to 58 GB, Máte někdo nápad nebo nevíte co s tím ?

Tohle mi to píše: Error Code: 20006 ( Cannot create service ( StartService failed: 1058 ))

 Napiš na podporu UPLAY. Jinak dnes končila akce na For Honor startovní edici, tak je možná nějaká chyba při ukončení této akce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno, našel jsem v tom jejich UPLAY klientovy ve vlastnostech u dané hry, možnost ověřování souborů a asi po 20 min šrotování to zkontrolovalo a aktualizovalo hru a už to jde :-D, začal jsem tu kampaň a je to docela zajímavý, ale hned v prvním souboji s "minibosem" jsem dostal naklepáno, trochu se peru s tím ovládáním myší toho postoje :-P. No chce to trenink nebo mam možná moc citlivou myš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Romario said:

Já si zatím zvykám na to ovládání. Trošku složité. Koukal jsem na pár  streamů a dost používají na pc  gamepad. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? :unknown:

Xboxovy gamepad ide na windows bez problemov. Ak by ti taká informací pomohla... je ich plný bazos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, RoboZilina napsal:

Xboxovy gamepad ide na windows bez problemov. Ak by ti taká informací pomohla... je ich plný bazos.

Ahoj. Myslel jsem to hlavně, jak se gamepadem hraje For Honor. Je to rubačka a na nějakém fóru jsem četl, že ovládání s ním je lehčí než s klávesnicí. a myší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...