Jump to content

RowJack74

Members
 • Content Count

  21
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by RowJack74

 1. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  ???????????? ?ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019? ????????????
 2. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Šťastně a veselé svátky vánoční
 3. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Čus, pravdu máš. Dneska jsem si připadal jak na hranici s tím hořením to asi zase trochu přeladili ... a obzvlášť kulomety mě zapalovali, tu zpropadenou Merkavu, snad každou střelou, to není možný tenhle tank expit
 4. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se vítězná bitva ani nazapočetla, chvilku před koncem megalag a pak jsem byl zpět v garáži a nic jsem nedostal ... Opravdu povedená aktualizace, asi mnogo vodky ... opět Jinak se mi zdá že si hra nějak často plete normální střely s raketama nebo co se to děje ... těch sežranejch zásahů je abnormálně mnoho nebo na to mam jen štěstí. A navíc se mi zbláznilo osvětlení hry některý mapy září jak šílený.
 5. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, mě se hra ani nespustí skončím u tý autorizace píše to že " servry nejsou připraveny" po chvilce se spustí AUTORIZACE a hra začne ověřovat a tím končím ... :( Tak jsem pohledal info od SS na ofiforu:) Server Issues - December 1 Hello everyone, we are currently experiencing server issues, which will result in several more hours of downtime. We expect to have a solution later today, but for now, the servers will stay disabled at least until 20:00 CET. We will keep you informed of the status in this thread. Once the server is up, we will discuss appropriate compensations. Status: The developers were called to the office and are working on a fix Fix ETA: 20:00 CET Volný googl překlad: Problémy se serverem - 1. prosince Ahoj všichni, v současné době dochází k problémům se serverem, což bude mít za následek několik hodin nečinnosti. Očekáváme, že budeme mít řešení později, ale zatím servery zůstanou aktivní alespoň do 20:00 SEČ. Budeme Vás informovat o stavu tohoto vlákna. Jakmile server nastane, budeme diskutovat o vhodných kompenzacích. Stav: Vývojáři byli povoláni do kanceláře a pracují na opravě Fix ETA: 20:00 CET
 6. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, odkdy jsou v GLOPS artyny ? Teď jsem hrál bitvu a na každý straně 6x arty .... doslova hnus. GLOPS jsem do teď využíval k expení, PVE mě nějak nebaví, ale s těma artynama je to konec, úplně mi naskočily vzpomínky z WoTka jak to prasily arty v každý bitvě. A když jsou úkoly GLOPS i PVP tak to bude tedy zábava něco splnit.
 7. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, jeden Armored Warfare Starter Pack Key Giveaway z Alienware. obsahuje: Type 59 Legend Tier 3 Premium Main Battle Tank 7 days of Premium Time AW26YD9UI2LE3DMFSIN
 8. RowJack74

  For Honor

  Vyřešeno, našel jsem v tom jejich UPLAY klientovy ve vlastnostech u dané hry, možnost ověřování souborů a asi po 20 min šrotování to zkontrolovalo a aktualizovalo hru a už to jde , začal jsem tu kampaň a je to docela zajímavý, ale hned v prvním souboji s "minibosem" jsem dostal naklepáno, trochu se peru s tím ovládáním myší toho postoje . No chce to trenink nebo mam možná moc citlivou myš ...
 9. RowJack74

  For Honor

  Ahoj, včera jsem nainstaloval, prošel výcvik, zkusil jsem treninkovou arenu a dnes už to vůbec nejde spustit , antivir ok win7 ok ten jejich test konektivity ok, tak netušim co s tim, nechce se mi to znova instalovat celý je to 58 GB, Máte někdo nápad nebo nevíte co s tím ? Tohle mi to píše: Error Code: 20006 ( Cannot create service ( StartService failed: 1058 ))
 10. RowJack74

  AW - Giveaway ZBD-86 Neon + 3 dny prémka

  Ahoj, registrace je vskutku trochu záludná, ale mise splněna a ZBD-86 Neon je v garáži Děkuji PS: K dispozici je stále 1803 klíčů.
 11. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, taky hlásím falešný připojování do hry 3x za sebou, po restartu tank v garáži jako by nic a potom se jednou povedlo.
 12. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Díky Losifku Tohle jsem našel. Community Moderator Just to confirm to you guys, this is a critical level issue that the devs are working to resolve asap now.I know it sucks, I've had it myself too, it really is unplayable.But a fix is on the way. Volný překlad: Jen abych vám potvrdil, je to otázka kritické úrovně, kterou se devs snaží nyní vyřešit.Vím, že jste naštvaní, já sám jsem to měl, je to opravdu nehratelné. Ale oprava je na cestě.
 13. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, opět to totálně podělali ... nehratelný, píšou něco na offiwebu, kdo to sledujete ?
 14. RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Také děkuji, kod fungoval ;)
×
×
 • Create New...