Přejít na obsah

Badysak

Members
 • Počet příspěvků

  194
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2
 • TS3 Server

  Never Logged On

Badysak last won the day on Listopad 12 2017

Badysak had the most liked content!

O uživateli Badysak

 • Hodnost
  Profesionál

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

236 zobrazení profilu
 1. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  Asi padla otázka kdy přesně bude vyhodnocení což? To pondělí byl špatný odhad vzhledem k následujíci větě o kontrole. Něco dalšího co se dá považovat za neuvážené tlachání?
 2. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  A co řekl neuváženého? English forum jde mimo mně.
 3. Badysak

  AW - Zrušení resetu účtu

  Vezměte prosím na vědomí, že možnost Reset účtu bude umožněna jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. Aktualizace je naplánována na leden 2018, přesné datum bude oznámeno jeden den dopředu jako součást jeho oznámení o údržbě. Po spuštění výše uvedené aktualizace již nebude možné obnovit váš postup na účtu. Což chápu, že bude jeden den na použití resetu.
 4. Badysak

  AW - Zrušení resetu účtu

  Premiové tanky zůstaly v garáži všechny, jestly vrátili goldy za hardened tanky netuším neměl jsem. Za camo jsem dostal goldy. Já do toho pujdu minimálně kvůly velitelům rozhodím xp na jiné.
 5. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  dík
 6. Badysak

  AW - Průvodce: nový velitelský systém

  O critu se v angličtine nepíše pouze o větší přesnosti jelikož tam není žadný jiný popisek tak to muže být - menší zaměřovací kruh nebo RNG rozptylu v rámci kruhu ti dá větší šanci na střed. Jo maj to nedokonale popsané. Rashid má přece specialní perky na rakety ten se nehodí na kanonové TD nebo se pletu? Na kanonové TD vypadá zajímavě Joshua Seagrow
 7. Badysak

  AW - Průvodce: nový velitelský systém

  Sannu mám na Tdčkach a ty jsou přesné dost takže jdu přes stromečky na dohled, pak dolů zesílení kol a pasů, hodí se na utěk či rychlý kamikaze flank. Vedle startovního políčka je pak dmg do modulů osádky.
 8. Badysak

  AW - Tank týdne: Leopard 2AV Čína

  Věž je tvrdá, podvozek je méně než papír. Hull down je fajn, ale doporučuji spíše aktivní hru s přískokem kanon je rychlopalka značky ideal. Rozhodně lepší na pracha než MBT 70.
 9. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  To máš to samé EU by přispívalo 3 krát tolik na provoz co lidí z ruské strany.
 10. Badysak

  AW - Rok 2018 v AW -----bude LoW

  Firma není demokracie, kde si furt někdo něco vymýšlí, musí mít tah na bránu a né se drolit. A tohle záleží na Kapitánovy pokud si nedokáže zjednat pořádek tak to jde do insolvence. Takže nadávat na demokracii je ujeté soudruzi. V demokracii se má dažit dobře vetšině a né pár lidem nahoře, nebo se potkáme ve fronťe na banány.
 11. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  V Rusku je možné učtovat turistům vyšší ceny oprozi místním u nás to je zakázáno? Fakt si myslíte, že sloučí server pod RU a tím přijdou o eurače, protože Mail.ru je v Rusku?
 12. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  Který pablb se hrabal v nastavení botů v PVE co má rakety střílí jen a pouze rakety a to zásadne na kanon 25 krát za jedinnou hru jsem měl KO zbraň to si dělají ***** né. 3 terminátoři a dva pl01 24 raket najednou to je fakt zábava stát a čekat až se opraví zbraň, abych zase začal opravovat. Jo a ta caribska krize se nepočítá do eventu lol pouze regulerní PVE mise.
 13. Badysak

  AW - Krčma "U tankána"

  To máš pěknou smůlu já si na hoření nemůžu stěžovat, ale uvažuji o retrofitu na 50 procentní boost HP motoru ten mi kolikrát oddělají i čelně nechápu.
 14. Badysak

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  Protože v 0.22 byla přidána 10 procentní šance na bednu vyšší hodnoty. já ze 130 bronzových získal 35 zlatých a z 70 zlatych 35 platinových.
×