Přejít na obsah

Badysak

Members
 • Počet příspěvků

  130
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Badysak last won the day on Listopad 12

Badysak had the most liked content!

O uživateli Badysak

 • Hodnost
  Zkušený průzkumník

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

87 zobrazení profilu
 1. AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  Zaznamenali jste po aktualizaci ghoust střely žádné inert hit prostě střela zmizí v tanku?
 2. AW - pochlubte se výsledky

  Však píšu pokud to není dobrý hráč. Fialka si mě naklepe a pak upeče.
 3. Nedá se na steamu psát po novu recenze jen pokud jsi hru na steamu hrál?
 4. AW - pochlubte se výsledky

  Armaty si dávám na svačinku pokud to není dobrý hráč.
 5. AW - pochlubte se výsledky

  Včem? Já co si vzpomínám jsem měl nejvice 7 výher v kuse a takové pěkné serie nejsou zrovna často. I když z pohledu fialky to je nic moc to je fakt.
 6. AW - Epizoda 4 je tady!

  To jako ve skirmiši rozdělit četu, abys pokryl mapu kde je enemi? To vyjde nastejno sejmou vás po jednom a v grupě se zase nestihnete vrátit na cap. Já nemluvím o normálním fightu kdy si vybereš stranu a bohužel se nesetkáte tak jedeš na druhou stranu a pobijete se, ale o tom, že prostě vjedou na cap a za 30 sekund je konec.
 7. AW - Epizoda 4 je tady!

  Jo pokud nejsi v Merkavě nebo Challim to ti pak zbývá strašně moc času přejet mapu na decap když zjistíš, že všichni stojí na capu. No snad si to zapamutuji jezdi jenom ke capu.
 8. AW - pochlubte se výsledky

  pěkná serie to se jen tak nevidí
 9. AW - Epizoda 4 je tady!

  To bych čekal od slabších hráču nebo PVEčkařů, které nebaví PVP a chcou to nějak zfouknout né od top klanů nad tím se pozastavuji. Já jsem lama a mám za včerejšek 16 výher. Máš pravdu Terminále byla to sakra zábava i ty trojky jsem si mohl zajet po dlouhé době.
 10. AW - Epizoda 4 je tady!

  Co to je sakra za bandy kryplů furt se brečí, že nejsou hráči v PVP a pak klany jezdí na cap ve třech, čtyřech jakoby nebyli schopní za týden odjet 30 výher ***** drát.
 11. AW - Epizoda 4 je tady!

  To ano PVP i GO jdou, ale tech 170k XP v PVE bude porod. Ashi budou se počítat jen základní xp nebo s bunusy za ty jednorázové bonusy na technice?
 12. Jenomže otázka na konci je na těch 30 korun kam zmizela ta 1 koruna. Ona nikam nezmizela, protože jsou to dva nezávislé výpočty první je 3*10=30 - 5(pokladník vrací)=25 + 3(poslíček vrací) + ( 2 čornuté koruny)=30 původní cena pokoje druhý příklad je 3 * 9(po odečtení vrácené koruny na osobu)=27 + (2 čornuté koruny)=29 V obou příkladech je poslíček čorkař, ale nelze odpovědět na otázku kam zmizela 1 koruna z 30. Anebo jsem taky debil.
 13. AW - Polsko slaví Den nezávislosti!

  Předpokládám, že velkomanager je SS. Nemá náhodou jen vymýšlet obsah webu na co dosane befel? Ale je možné, že on si vymýšlí a marketing a vedení se mu přispůsobují. Já se v těch pravomocích vrátních moc nevyznám.
 14. AW - Polsko slaví Den nezávislosti!

  Osobně taky nechápu nepodporu klanového hraní ikdyž mě tahle část nezajímá považuji ji za druhé největší lákadlo online hry. Podle mě meli pustit ten LOW mod, ikdyž nebyl dokonale vyladěný WG taky experimentují za chodu.
 15. AW - Polsko slaví Den nezávislosti!

  To nikdo nikumu nebere, ale číst co post to kosočtverec, kosočtverec, kosočtverec je vážně otrava. Já pokud by mě hra takhle srala už dávno bych ji nehrál natož ji komentoval.
×