Přejít na obsah

Atonius

Members
 • Počet příspěvků

  33
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Atonius last won the day on Květen 20

Atonius had the most liked content!

O uživateli Atonius

 • Hodnost
  Průzkumník

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  AWRU - Svojen
  AWEU - Atonius

Návštěvy profilu

114 zobrazení profilu
 1. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  No, já mluvím právě o tomhle, aktualizace 0.25 ještě ani nevyšla a ty už jsi ji odepsal. A to je právě ten Váš postoj, z mého hlediska si zbytečně kazíte dojem z hry, což je Vaše věc, ale kazíte ji i ostatním. Stejně jako s tou podporou, taky s ní mám špatnou zkušenost... no a co? Budu si pořád stěžovat a říkat jak mě odbyli? Psát pseudovtipné poznámky jak oni jsou špatní a já jen kroutím hlavou? Samozřejmě že ne, páč bych jim věnoval víc času než chci a taky nebudu sobě ani ostatním kazit náladu neustálým připomínáním negativní zkušenosti. Negace je negace a snižuje nejen náladu, ale i efektivitu konání. Řekl bych, že můj postoj je od toho tvého dost opačný, hru si užívám, odpočívám u ní a baví mě. Pokud tomu tak přestane být, odcházím. Proto se musím přiznat, že nechápu a nemusím negativisty, co kolem sebe šíří beznaděj a zmar, jako že kdyby si náhodou někdo nevšiml, že bedničky jsou uplně o ničem, tak na foru se to určitě dozví, prostě zmar a beznaděj, to se pak nedivte, že ta populace nějak neroste. Každá hra má své mouchy a záleží jen na nás jak moc nám vadí. Ze tří nejprofláklejších her podobné tématiky mi přijde AW jako nejlepší, proto ji hraju, až bude lepší, půjdu hrát lepší, ale do té doby si to rozhodně nebudu znechucovat. Tímhle tohle téma považuju ze své strany za vyčerpané a slibuju, že už Vám tu Vaši oblíbenou kratochvíli ve stěžování nebudu komentovat, přece Vám to nebudu znechucovat :)
 2. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Ok, je to Váš postoj, ale dle mého názoru si ve své skepsi libujete a není nic, čím by se Vám hra zavděčila. I kdyby bylo zítra sedm nových velitelů a dvě nové větvě tanků, tak podle toho co jsem tady zatím viděl, by jste reagovali tím, že by jste nadávali, jak je to zase nevyvážené, nesmyslné, patch je moc veliký, dlouho se to stahuje, nové tanky jsou imba, nebo úplně k ničemu a v prvním případě by jste nadávali, že Vaše oblíbené tanky už nejdou hrát, ve druhém případě, že ty nové nemá smysl vyjíždět Jste tady jak reklama na seriál LOST Ale v pohodě, každý má svůj pohled na svět a tak je to dobře. Jinak zatím jezdím s koupeným prémiákem ty spec. operace, abych naškudlil kredity a když se zadaří, snad bude i to maskování.. Hraju víc na RU serveru, to EU si nechávám jako třešničku na dortu :)
 3. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  právě probíhá online ten turnaj TURNAJ TEĎ
 4. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Jo, to bylo k tomuhle, dají to na vývoj, tak uvidíme. Ale jinak s podporou na RU serveru taky nemám dobrou zkušenost a to jsem ji to psal rusky :) Nechápu, proč nedají na podporu nějaké asertivní jedince..
 5. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Samozřejmě že ano, v případě bugu by to nebylo při přechodu na čtyřciferné číslo, ale náhodně. A už zase začínáte s neopodstatněným nadáváním a haněním hry, tohle není konstruktivní kritika.... Pokud by mě podobná věc štvala, napsal bych podpoře, zda by nebylo v dalším patchi možné umožnit při zápisu počtu odměn čtyř i pěticiferné číslo..., to by byla šance na změnu, ale chápu, že ulevovat si je jednodužší.
 6. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Pravděpodobně to nezobrazuje čtyřciferné číslo, takže do 999 hvězd to ukazuje normálně a po nabytí 1000 hvězdy to ukazuje každou desátou. Takže to není bug v započítávání hvězd, ale patrně jde o chtěnou úpravu zápisu, aby nebylo přečíslováno.
 7. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Na ruském servru je momentálně akce na vrátivší se hráče. Na svůj mail, na který máte zaregistrovaný účet jste dostali mail od AW, že můžete pomoci vrátit hráče do hry a dostanete za to odměny, stejně jako vrátivší se hráči (prostě hráči co nějakou dobu nehráli). Klikněte dolů na žluté tlačítko a otevře se vám stránka s hráči, které máte ve hře v přátelích a už nějakou dobu nehráli. Poklikáte na pozvánky, které se jim odešlou na jejich maily spojené s účtem v AW a pokud zareagují, bude se rozdávat. V první řadě jsou odměna pro Vás: Za každého vrátivšího se hráče platinová bedna, za pět vrátivších se hráčů 3 dny prémia a za 10 vrátivších hráčů je dostanete tank: T-64AB Hunter Ve druhé řadě jsou odměny pro toho, co se vrátí: 3 dny prémia a 3 000 000 kreditů za návrat, 1000 goldů za 10 bitev a tank T-64AB Hunter za 25 vítězství
 8. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Chápu že ten tvůj dotaz šel dotyčným/dotyčnému přímo na komoru :D
 9. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Dobrý příspěvek, docela jsem čuměl, ok, jelikož jsem zvyklý na RU server, patrně mi při přemýšlení o EU servru chybí emotivní vložka, kterou mi v následujících měsících vloží EU management, jak tak od všech čtu :) Na druhou stranu to můžu lehce posoudit z pohledu nováčka a určitě to nepůsobí dobře na někoho kdo by chtěl hrát EU server. Teď je ovšem otázka, do jaké míry neprotivit hru nováčkům a do jaké míry upřímně sdělovat své dojmy..
 10. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Ou.. Ty sliby myslím na RU serveru, místní organizační tým je podle mě dost v pohodě a pokud můžu porovnat jiné hry, tak na RU serveru mám takový ten příjemný pocit, že i když dám do hry nějaké peníze, dostanu za ně dost na to, abych byl spokojen. A nemyslím jen tanky, boostery a podobně, ale i aktivitu realizačního týmu atd. Na EU serveru moc dlouho nejsem, mám odehraných do 100 bitev, ale vycházím z toho, že na RU serveru se vše testuje a na EU server pak převádí. Jsem hodně zvědavý na ten štáb a zda bude ta možnost se přidat na jakoukoliv stranu konfliktu (poněvadž nehodlám podporovat vedení světa v rukou subjektů, které vznikly pouze za účelem zisku - korporací, ale chci hrát za Magnuse ), myslím, že už tohle přidá do hry takovou tu motivaci a věřím jim, že KLAN kontent mají už propracovaný a že jej do hry vloží tento rok jak slíbili, včetně toho prohlížení pancíře), myslím že klan kontent bude velká změna. No a předpokládám, že EU server to přebere, ať už je místní tým jakýkoliv. Co se mi na hře nelíbí je programovaný způsob vidění světa, který se nám podprahově snaží vkládat do hlav.
 11. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu. Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní. DOPLNĚNÍ Nemůžeš mít v každé desáté bedně nový tank nebo velitele, to je naprosto absurdní. Vývojáři mají jistě koncepci a propočty co a jak často si mohou dovolit dát hráčům, aby i nadále byly odměny zajímavé. Máš všeho moc a místo toho, aby jsi si to užíval a spokojeně si vrněl blahem, tak jen nedáváš, že nemáš víc. Nejsem si jistý, zda je problém v bednách.. Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)
 12. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  CHlapi přestaňte lhát, to jste jako otevřeli bednu a tam nebylo NIC? 4 premia jsou nic? Jestli to třeba nebude tím, že jste rozmazlení až hanba, hráč kacerdva dostal premium na deset let a přesto se Vám ta loterie nezdá??? Jedna rada - nekupujte ji. A pokud ji koupíte, pamatujte, že je to loterie, tedy HAZARD, nelze predikovat, propočítávat ani očekávat výdělek, je to prostě HAZARD. A pokud hazardujete, nedivte se, že třeba nic nemáte :D
 13. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Do 14:00 hodin moskevského času (do 16:00 u nás, jestli se nepletu) do 31. května 2018 lze zakoupit unikátní komplety obsahující zlato, prémiový čas a kredity. Komplety lze v obchodě na stránkách hry i přímo ve hře. Doplněn kurz rublu ať to máte pohromadě :) Pokud najdete v mých příspěvcích chybu, což se samozřejmě může stát, pište mi to prosím do pošty, ať se tady nespamuje, díky.
 14. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Přímo ve hře i na stránkách hry se dají koupit prémiová vozidla ICE SERIE. Na stránkách hry je možnost je koupit za goldy i za peníze.
 15. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Právě v těchto dnech finišuje turnaj týmů z RU serveru a EU serveru. Dnes se odehráli dva boje, kdy v každém bojoval jeden tým z RU serveru proti týmu z EU serveru. Každý boj se skládá s několika zápasů. Tady máte dvouhodinové video, kde můžete všechny zápasy shlédnout. Od 00:13:03 Plague Team (RU) PROTI WNC (EU) Od 01:15:48 Family Orlandinos (RU) PROTI YAQZA (EU) AWL International ZDE
×