Přejít na obsah

Atonius

Members
 • Počet příspěvků

  44
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Atonius last won the day on Srpen 19

Atonius had the most liked content!

O uživateli Atonius

 • Hodnost
  Průzkumník

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  AWRU - Svojen
  AWEU - Atonius

Návštěvy profilu

161 zobrazení profilu
 1. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Opět se dají koupit bedničky, mimo jiné i ta se zlatem....
 2. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  OD 14:00 hodin - 17.8. (našeho času) DO 14:00 hodin - 24.8. (od pátku do pátku) jsou v prodeji se slevou 20% tři série prémiových vozidel.. (v sériích i jednotlivě, viz. spoiler)
 3. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Pro jistotu duplikuji příspěvek popisující probíhající akci sem, ať nezůstane nepovšimnut na minulé stránce... STRÁNKA AKCE ZDE (klikni)
 4. Atonius

  AW - AWRU Novinky

 5. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Rozklikněte si spoiler pro přečtení o druhém letním táboře plukovníka Voropaeva .)
 6. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Pro zobrazení v plné velikosti klikněte na obrázek PS: Zítra v 11:30 mám doučování z ruštiny :D jelikož se připravuji na státní zkoušky z ruštiny, takže to nebude hned, ale pokusím se to sem hodit během dne.
 7. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Řekl bych, že tohle je dost individuální rozhodnutí a každý se rozmýšlí podle svých potřeb a svých rozhodovacích procesů, si představ, že sem někdo napíše, že si koupil kolo a že bychom měli všichni mimo hraní investovat taky do sportu, protože je to zdravé Půjdeš a koupíš si kolo, nebo aspoň kolečkové brusle ?
 8. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  slevy na určité nákupy... ještě se dá koupit premiový účet na 14 dní za 1399 zlatých, ale to už se mi tam nevešlo :) Nabídka platí od 12:00 moskevského času dne 10.8.2018 do 12:00 moskevského času dne 17.8.2018 POZOR !! - V PŘÍPADĚ ŽE KOUPÍTE TANK, KTERÝ UŽ V GARÁŽI MÁTE, ŽÁDNÁ KOMPENZACE NEPROBĚHNE - POZOR !!
 9. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Tak další novinka
 10. Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Zdravím po delší odmlce, mám toho teď opravdu moc a do konce měsíce se to asi nezmění.. Nicméně aspoň něco málo - dnešní novinka na RU serveru. PS: Nepamatuji si jak jsou přesně přeložené dané vlastnosti posádky v češtině, kterou asi většina z Vás používá. Takže abych nikoho nepletl, nechal jsem je v ruštině
 11. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  No, já mluvím právě o tomhle, aktualizace 0.25 ještě ani nevyšla a ty už jsi ji odepsal. A to je právě ten Váš postoj, z mého hlediska si zbytečně kazíte dojem z hry, což je Vaše věc, ale kazíte ji i ostatním. Stejně jako s tou podporou, taky s ní mám špatnou zkušenost... no a co? Budu si pořád stěžovat a říkat jak mě odbyli? Psát pseudovtipné poznámky jak oni jsou špatní a já jen kroutím hlavou? Samozřejmě že ne, páč bych jim věnoval víc času než chci a taky nebudu sobě ani ostatním kazit náladu neustálým připomínáním negativní zkušenosti. Negace je negace a snižuje nejen náladu, ale i efektivitu konání. Řekl bych, že můj postoj je od toho tvého dost opačný, hru si užívám, odpočívám u ní a baví mě. Pokud tomu tak přestane být, odcházím. Proto se musím přiznat, že nechápu a nemusím negativisty, co kolem sebe šíří beznaděj a zmar, jako že kdyby si náhodou někdo nevšiml, že bedničky jsou uplně o ničem, tak na foru se to určitě dozví, prostě zmar a beznaděj, to se pak nedivte, že ta populace nějak neroste. Každá hra má své mouchy a záleží jen na nás jak moc nám vadí. Ze tří nejprofláklejších her podobné tématiky mi přijde AW jako nejlepší, proto ji hraju, až bude lepší, půjdu hrát lepší, ale do té doby si to rozhodně nebudu znechucovat. Tímhle tohle téma považuju ze své strany za vyčerpané a slibuju, že už Vám tu Vaši oblíbenou kratochvíli ve stěžování nebudu komentovat, přece Vám to nebudu znechucovat :)
 12. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Ok, je to Váš postoj, ale dle mého názoru si ve své skepsi libujete a není nic, čím by se Vám hra zavděčila. I kdyby bylo zítra sedm nových velitelů a dvě nové větvě tanků, tak podle toho co jsem tady zatím viděl, by jste reagovali tím, že by jste nadávali, jak je to zase nevyvážené, nesmyslné, patch je moc veliký, dlouho se to stahuje, nové tanky jsou imba, nebo úplně k ničemu a v prvním případě by jste nadávali, že Vaše oblíbené tanky už nejdou hrát, ve druhém případě, že ty nové nemá smysl vyjíždět Jste tady jak reklama na seriál LOST Ale v pohodě, každý má svůj pohled na svět a tak je to dobře. Jinak zatím jezdím s koupeným prémiákem ty spec. operace, abych naškudlil kredity a když se zadaří, snad bude i to maskování.. Hraju víc na RU serveru, to EU si nechávám jako třešničku na dortu :)
 13. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  právě probíhá online ten turnaj TURNAJ TEĎ
 14. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Jo, to bylo k tomuhle, dají to na vývoj, tak uvidíme. Ale jinak s podporou na RU serveru taky nemám dobrou zkušenost a to jsem ji to psal rusky :) Nechápu, proč nedají na podporu nějaké asertivní jedince..
 15. Atonius

  AW - Krčma "U tankána"

  Samozřejmě že ano, v případě bugu by to nebylo při přechodu na čtyřciferné číslo, ale náhodně. A už zase začínáte s neopodstatněným nadáváním a haněním hry, tohle není konstruktivní kritika.... Pokud by mě podobná věc štvala, napsal bych podpoře, zda by nebylo v dalším patchi možné umožnit při zápisu počtu odměn čtyř i pěticiferné číslo..., to by byla šance na změnu, ale chápu, že ulevovat si je jednodužší.
×