Jump to content

Moorwind

Members
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

About Moorwind

 • Rank
  Veterán

Profile Information

 1. bigpete tohle znám taky takhle si ráno komplet nageluju hubu vytáhnu macha a už po prvním zářezu citím že je něco špatně a nebere jak má říkám si hernajs dneska už i ty břity kulové vydrží tak začnu nadávat a hledat náhradní sadu, načež se z ložice ozve zlato dneska se nehol já včera používala tvůj strojek na nohy a náhradní už nemáš tak ti je dneska koupím.........
 2. Moorwind

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Tak už ho mám taky stačilo vypnout T-92 a objekta 261 či jak se ta arty jmenuje miluju BL10 :)
 3. Moorwind

  nerfCZ

  A pokud vítězí návod nad realitou tak by ani ten spit vlastně nebyl podvod. Protože by to byla moje stavebnice můj návod a postavím si letadlo tak jak se mi líbí a doložím ho návodem, čili mi není jasné kde se tady objevilo podvodné jednání pouze se striktně držím pravidel.
 4. Moorwind

  nerfCZ

  Poslední OT :) jen ne v každém jiném odvětví jsou nastavena pravidla tak že by ti to tak jednoduše umožňovala, a propos potom by na tom tedy ten který by toho wildcata postavil a opravil podle reality tak je na tom vlastně hůř než ten který to vědomně nechá vlastně špatně a oba přiloží stejný návod což už podle mne chyba je. Mha super toto :) Nehádám se je mi to už po těch letech fuk.
 5. Moorwind

  nerfCZ

  Už to nerfovi nebudu dále OTčkovat :), zen model jsem vybral schválně abych ti ukázal co jde a nejde udělat na bodované soutěži. Tak jak jsi to napsal to totiž odpovídá tomu, že pokud postavím třeba Spitfira a nějakým způsobem na něj navrtám motor z FW 190 a budu k tomu mít odpovídajícně upravený návod je rozhodčí v kelu protože se musí držet dokumentace? ale už dost OT. Krasobruslení rád nemám a tenhle systém "bodování" taky ne :)
 6. Moorwind

  nerfCZ

  A šak já se nehádám :) sem nevytočitelnej :) mám své názory a pokud je někdo považuje za chybné jeho názor nic víc nic míň a ani na mých názorech to nic nemění.
 7. Moorwind

  nerfCZ

  Mno ale stále jsi mi neodpověděl na toho wildcata :)
 8. Moorwind

  nerfCZ

  A hodím ti sem perličku :) http://svet-aut.cz/letadlo-letadlo-f4f3-wildcat-hobby-boss-p-10590.html?osCsid=0003ff80f26c79cc75f991cbb8abac1a Tenhle model jsem už kdysi na soutěži taky potkal, ale protože jsi rozhodčí mě schválně zajímá tvůj názor, tenhle model má totiž naryto křídlo jako skládací a tak byl i postaven kdeždo v reálu má toto letadlo křídla pevná. jak bys bodoval čistě hypoteticky?? dle toho co tvrdí stavebnice a návod nebo realita ??? :)
 9. Moorwind

  nerfCZ

  Pozor nechci aby to vyznělo že všichni rozhodčí sou paka!! To v žádném případě.
 10. Moorwind

  nerfCZ

  Zdenku nezlob se na mne, ale opět budu nesouhlasit protože tohle: Bohužel v tomto oboru je to takové "krasobruslení", nedá se to objektivně změřit a občas dochází k nedorozuměním. Občas i k podvodům. Občas přemotivovaný modelář nepochopí, že vyhrál lepší model a hledá chyby všude, jen ne u sebe. je klasické motto všech rozhodčích u seniorů je mi to celkem fuk, ale jak tohle chcete vysvětlovat dětem , když prohrajou s očividně mnohem lepším modelem? Ano můžou podat protest, ale za dobu co modely stavím sem soutěží objel dost a dost ale nikde jsem nezažil že by ten protest byl k něčemu dobrý.
 11. Moorwind

  nerfCZ

  Přesně tak prostě líbí nelíbí nazdar. Nepočítám kolikrát sem měl ero domrvené od jejich prohlížení a bodování, nejhúř dopadl můj stříbrný Albatros D.V u kterého jsem měl vysloveně napsáno brát pouze za kraje horního křídla, pozor na výplety, po soutěži vypadal jako by proletěl hurikánem se slovy sorry ale neboj to si spravíš nebo postav na soutěž něco pevnějšího WTF???. Ale to by mně tak ani nesralo s tím bych se i nějak smířil nejhorší varianta která se u nás bohužel na soutěžích zavedla u bodovaček je naprosto nesoudný přístup rozhodčích, kolikrát se rozhoduje podle toho z jakého klubu a čí
 12. Moorwind

  nerfCZ

  A šak říkám zdeňku na 1:72 to ještě lze, ale a 1:35 už je to skoro nepoužitelné zdůvodu že to není nějak echt plastické. a jo pavlíkovy tanky znám z brouzdání po modelforu. Po soutěžích jsem taky jezdíval, ale už mne to naprosto neláká, nebudu rozvádět na velkých soutěžích to tak snad není ( ale co zvládnou rozhodčí a těch menších soutěžích z toho mi bylo do breku. )
 13. Moorwind

  nerfCZ

  Přesně tak pane Kanar a pěkně od zhora dolů ať to má formu .) http://www.youtube.com/watch?v=skSfNnb07DM
 14. Moorwind

  nerfCZ

  Zdeňku v tomto bodu s tebou opravdu budu zásadně nesouhlasit. lepty od edy ať natupuješ čímkoliv maj k realitě a k tomu aby vypadaly sakra dobře opravdu hodně daleko otřesně ploché nevěrohodné a čas který bys tomu musel věnovat aby to opravdu vypadalo dobře je naprosto neúměrný a už to zvládněš rychleji i s tím miliputem. Je to naprosto stejnorodý kus na tom se nic rozbít nedá! mluvím z vlastní zkušenosti. http://www.eduard.com/store/cs/tag/Zimmerit/Zimmerit-JgdPz-IV-A-0-1-35.html?force_sid=08ca76286e385d56dbe31d416187f309 z tohohle prostě slušnej zimm neuděláš na 1:72 možná ale na čemkoliv
 15. Moorwind

  nerfCZ

  I když mne musíte brát s nadhledem jak stáru začínám být rozmazlenej a odmítám stavět cokoliv co nemá v kolonce výrobce vyraženo DRAGON :)
×
×
 • Create New...