Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/15/18 in all areas

 1. 8 points
  RoboZilina

  AW - Krčma "U tankána"

  ... dnes PvP v onlinovkách vôbec nemusí byť. Celkom dobre fungujú aj coop hry proti AI. Ja hrám práve takéto hry a dobre si to užívam. Minulý rok hlavne Overwatch, Destiny 2, neskôr Monster Hunter World a chystám sa na Anthem. Všetko hry s miliónmi hráčov. Možno keby sa práve PvE venovali viac kreativity, tak by to pritiahlo viac hráčov. V MHW je napríklad zaujímavá možnosť začať Quest/Misiu sám a ak sa nedarí, tak vystreliť SOS svetlicu a vtedy sa to ostatným hráčom zobrazí ako dostupný Quest môžu sa pripojiť a farmiť spolu... samozrejme je dnes v hrách bežné, že si v priebehu bitvy hráč vymení náradie s ktorým bojuje ak zistím, že som si zobral niečo nevhodné... musí to byť jednoducho zábava. Hore spomínaný Overwatch nemá žiadny výskum v hre. Peniaze sú len na nákup skinov. Všetky postavy sú dostupné pre každého od začiatku. A ľudia to hrajú vo veľkom lebo je to zábavné. Tento nekonečný Grind, ktorý tak masívne rozvetvilo Wotko a okopírovalo AWečko je mimo dnešnú realitu. A hlavne teda to ako sa hodnotí víťazstvo a čo z neho získaš. Tie hry sú proste frustrujúce a hotovo. ... a oni na tomto princípe ešte navyše stavajú Eventy. WTF?
 2. 7 points
 3. 7 points
 4. 6 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Verze: 0.30.5823 z 21.11.2019 je tam
 5. 6 points
 6. 6 points
  Četa amerických vojáků hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce našli ošklivě dobitou mrtvolu íráckého vojáka v příkopě u cesty. O kus dál v příkopu na opačné straně našli ošklivě dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí ještě naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost. "Šel jsem po této cestě ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál těžce ozbrojený írácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřičel: George W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a když jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul náklaďák.
 7. 5 points
 8. 5 points
 9. 5 points
 10. 5 points
 11. 5 points
 12. 5 points
  Otec: řekni "táta" Dítě: "máma" Otec: Ne,neříkej "máma" Dítě: "máma" Otec: Do piče řekni "táta" Dítě: Do piče Otec: cože?? Dítě: "do piče" Máma: Zlato sem doma Dítě: Do piče Mamá: Coože ?? Kdo tě to naučil ?! Dítě: Táta.
 13. 4 points
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Object 287. Novinka v AW na podvozku T-64. Tipuji 5 tier. Spekuluje se, že se jedná o dárek k výročí této hry 18.10.
 14. 4 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  0.30.5734 z 27.9.2019 je tam
 15. 4 points
 16. 4 points
 17. 4 points
  "Maminko, jak jsem se narodila?" "Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, smotli brčko a zhulili se tak, že jsme při mrdání zapomněli na kondom."
 18. 4 points
 19. 4 points
 20. 3 points
 21. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Opraven soubor Dovednosti velitelů a Zkušenosti posádky nahradit soubor je tam
 22. 3 points
 23. 3 points
  Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák. Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, který se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat?" Muž na to, trochu překvapeně: "30.000 Kč měsíčně, proč?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 15.000 Kč a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!" Muž vezme peníze a odejde.Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: "Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo tohle líný hovado?" A jeden zaměstnanec mu s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu..."
 24. 3 points
 25. 3 points
 26. 3 points
 27. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Verze: 0.29.5541- je na svém místě Jedná se o verzi podle PTS serveru, tak je velice pravděpodobné, že bude ještě změna a opravy !!! Našel jsem i chybičky...tak uvidíme... Poznámka: úkoly v novém podání - jsou postaveny na libovolném režimu hry zničení (poškození) protihráče to je ve hrách řežimu PvP zničení (poškození) AI (bootů) je v režimu PvE a GloOps
 28. 3 points
 29. 3 points
 30. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Update dne: 15.5.2019 - 0.28.5448 je na svém místě. Zdravím.
 31. 3 points
 32. 3 points
 33. 3 points
 34. 3 points
 35. 3 points
 36. 3 points
  Pak že se na D1 nic nedělá...
 37. 3 points
 38. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Není zač. Tvé předsevzetí tě šlechtí. AW je podstatně složitější než WoT. Jen ještě k té prostřelitelnosti. Zaměřovací kříž ti ukáže sice bavu, zelenou, oranžovou, červenou, často to ale nesouhlasí s výsledkem. Hraje tam roli RNG rozptylu a další faktory. Na zelenou třeba neprobiješ, typicky XM1 A3 pod věž nebo z boku věž vzadu, hlavně T10 Challim a zelenými, a něco zase střílíš na oranžovou, třeba Typa, Merkrávu. Prvního na světla, druhého na levou stranu (čelně proti tobě) na hák - po druhé ráně často hoří. Leoše zase třeba na druhou stranu, vedle kolečka nad vanu, může tam dostat armorek. Záleží taky čím a po čem střílíš. Modrá munice, tam je to jednoduché, s tou můžeš střílet po všem. Červená, tak tam záleží na tanku, u většiny za moc nestojí, a ještě se s ní musíš naučit střílet. Určitě ne MBT čelně a napři Leoš T10, tam se to vyplatí, dává i přes 1000dm na ránu při nízkém reloadu. Zelená, tak těch tanků u kterých za něco stojí je málo, něco na nízkých tierech a pak T10 Challi a Wilk. U těch je to ale vražedná munice. Tedy pokud víš kam střílet a co. Pak dáš tank z plných Hp občas i na ránu. Posádku, armorek. Tak střílíš tanky na úplně jiné weakspoty, např T15 na vrch, hlavně na věž, kde ji bouchá munice. A když plníš úkoly, denní nebo i na Batle Patch, tak tam se dobré vyhledat radu. některé úkoly vypadají těžko splnitelné, ale jsou s technikou a znalostmi jednoduché. Např. zapalování tanků. A s tím RNG, střelíš Ramku do paroží a ustřelíš ji pásy. PS: Kulomeťáci se zelenejma jsou vražední i pro MBT čelně. A HE munice je většinou k ničemu, až tedy na vyjímky. Např. T15 čelně T15 AP nerozstřílí, pouze do pravého horního rohu nástavby po 1-5 dmg. S HE ji rozstřílí na věžovej kroužek v pohodě. Pak ještě Sheriden s tím uříznutým lodním dělem.
 39. 2 points
 40. 2 points
 41. 2 points
  jinak první byla 286 v roce 1994. Ve škole sem byl KING, ostatní měli C64 nebo Didaktiky
 42. 2 points
  Kancléřku Merkelovou znovu postihl třes... Podle mluvčího je už v pořádku. Stačilo jen vyměnit baterie a restartovat ....
 43. 2 points
 44. 2 points
  Když si myslíte, že jste všechno viděli...
 45. 2 points
  "Jedu na koni, najednou mi sviští kulky kolem hlavy." "A kdo po tobě střílel?" "Ale nikdo, otočilo se mi sedlo vzhůru nohama.
 46. 2 points
 47. 2 points
 48. 2 points
  "Jaký byl tvůj poslední sex?" "Ani se neptej. Jako finále běhu na sto metrů." Chudáčku, deset vteřin a konec?" "Ne. Osm afroameričanů a pistole."
 49. 2 points
 50. 2 points
  akymcz76

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Přátelé napište Pittovi pro který region
×
×
 • Create New...