Přejít na obsah

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10.1.2018 in all areas

 1. 6 points
  Soudce k vězni: "A jaký máte hlavní důvod ke své žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu ?" "Chci se oženit." "Hm, to máte dost divné představy o svobodě !"
 2. 6 points
 3. 6 points
  - "Jéé to je romantika – svíčky, olej…" - "Nedělej ze sebe debila a zavři tu kapotu."
 4. 6 points
 5. 5 points
  Česká pošta mi právě doručila volební lístky na druhé kolo. Budu volit Schwarzenberga.
 6. 5 points
 7. 5 points
  MegaVydra

  AW - Namer APC

  Tohle vozidlo není zatím ve hře ale doufám že bude. Mně se velice libí, Merkavu považuju za nejhezčí tank současnosti a tohle je postavené na stejném základu takže nejlépe chráněné APC součastnosti. Mínus bude asi jeho obratnost tu má taky stejnou s Merkavou... Co na ni říkáte? Namer (Tygřice, viděl jsem psáno i Nemera, budu muset ověřit která transkripce je správně) je těžký obrněný transportér, vyvíjený na základě Izraelských zkušeností z nasazení starších těžkých OT, hlavně typu Achzarit. Program měl několikrát na mále, zejména díky vysoké ceně, ale přežil a zkušenosti z léta 2006 jeho význam ještě posílily. Namera je těžký obrněný transportér, určený k zajištění a usnadnění blízké součinnosti pěchoty a tanků v prostředí, kde lze očekávat vysokou hustotu protitankových zbraní, zejména založených na kumulativním principu. Jeho pancéřování má být srovnatelné úrovně s posledními verzemi tanků Merkava a stejně tak i mobilita. Vzhledem k izraelské doktríně, která není příliš nakloněna bojovým vozidlům pěchoty a dává přednost klasickým obrněným transportérům, je výzbroj vozidla relativně lehká, což ale vyvažuje větší přepravní kapacita. OT Namer je postaven na základě upraveného trupu tanku Merkava Mk.I a je v mnoha ohledech podobný vyprošťovacímu tanku Namer. Oproti Merkavám je korba Nameru zvýšená, což si mimo jiné vyžádalo změnu tvaru předního pancíře, Záď trupu byla překonstruována a dveře pro výsadek oproti tanku Merkava rozšířeny. Vnitřní uspořádání prostoru pro výsadek je samozřejmě zcela odlišné od Merkavy, i když jeden společný bod zůstal - umístění pracoviště řidiče. Pancéřování Nameru je samozřejmě tajné, ale zřejmě se bude blížit ochraně posledních verzí Merkavy. Díky tomu že OT nemusí nést věž, je možné že bude i lepší než ochrana trupu u tanků. Výzbroj Nameru je na prototypech lehká, obvykle jeden kulomet M2HB ráže 12,7 mm a jeden kulomet FN MAG na samostatných dálkově ovládaných lafetách. Základ lafety pro M2HB by měl umožňovat případnou lafetaci těžší zbraně až do 30mm kanónu Mk.44 Bushmaster II, ale nepodařilo se mi zatím najít jednoznačné potvrzení. Transportér se poprvé zapojil do bojových operací v rámci pozemní části operace "Lité olovo" v řadách brigády Golani TTD: Osádka: velitel, řidič, střelec + 8 Délka: 7,45 m Šířka: 3,7 m Výška: 1,9 m Bojová hmotnost: 55 t Max. rychlost: 50 - 60 km/h Motor: AVDS-1790-6A, dvanáctiválec Výkon: 900 ks (671 kW) Max. stoupání: 60° Max. boční náklon: 30° Brodivost bez přípravy: 1,38 m Max. šířka příkopu: 3 m Max. svislá překážka: 45 cm Cena za jednotku: 750 000 USD http://www.israeli-weapons.com/weapons/vehicles/armored_personnel_carriers/namera/Namera.htm http://www.areamilitar.net/DIRECTORIO/TER.aspx?nn=118 Zajímavosti lze najít i na diskusních fórech www.tank-net.org
 8. 5 points
 9. 4 points
 10. 4 points
  „Hele, asi bychom neměli naše výrobky testovat na zvířatech.“ „Ale co, každá kosmetická firma to dělá.“ „Ale my vyrábíme kladiva, ty vole.“
 11. 4 points
 12. 3 points
  Chuck Norris pochopil svou ženu.
 13. 3 points
  MegaVydra

  AW - Zrušení resetu účtu

  Zrušení resetu účtu. Velitelé! Dříve v roce 2017 spolu s hlavními změnami ve hře, známými jako "Balance 2.0", které byly vydány s aktualizací 0.19, jsme zavedli možnost jednorázového resetu účtu s cílem obnovit postup na vašem účtu, aby byl přechod na nový systém co nejpřehlednější. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?161925-Disabling-the-Account-Reset Reset účtu se skládal z: Kompletní vymazání vašeho postupu Vrácení reputace Vrácení kreditu Stejně jako několik dalších prvků. Jeho úplný rozsah je popsán v samostatném článku. https://aw.my.com/us/news/general/balance-20-compensation Vezměte prosím na vědomí, že možnost Resetu účtu bude zrušena jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. Aktualizace je naplánována na leden 2018, přesné datum bude oznámeno jeden den dopředu jako součást jeho oznámení o údržbě. " Takže se asi chystá něco velkého" Po spuštění výše uvedené aktualizace již nebude možné obnovit váš postup na účtu. Pro nováčky. Pokud kliknete na reset účtu, znamená to že přijdete o veškerý postup hrou kterého jste dosáhli. Budete začínat od nuly ale bude mít na kontě již dříve vyzkoumané zkušenosti a kredity. Tzn. že si můžete naklikat co chcete a jaký strom chcete od znova. Což je zajímavá volba zvlášť pokud chcete jet něco jiného vzhledem k tomu kam se hra posunula. Touto volbou se Vám kompletně zresetuje veškerý postup hrou. Všechny tanky a vybavení se automaticky prodají. Dostanete za všechno, co jste kdy nakoupili. Své peníze zpět, zkušenosti i zlaťáky, kamufláže a nálepky... úplně všechno bude převedeno na peníze a volné zkušenosti, kromě spotřebního materiálu a tokenů, ty vám budou přesunuty do inventáře. Pořádně si ale tuto volbu rozmyslete, případně vypočítejte, potom už není cesty zpět! Uvidíme se na bojišti!
 14. 3 points
 15. 3 points
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Pánové není zač. Další kód!! Pokud na EU serveru aktivujete tento kód -JINGLESJAN2018- po aktivaci získáte LAV-150 90 Merc (nebo 925 zlatých), 3 zlaté přepravky a 3 dny prémiového účtu. Kód je pro vice hráčů. Nevím jak dlouho bude funkční.
 16. 3 points
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud na EU serveru aktivujete tento kód -DEZGAMEZJAN2018- po aktivaci získáte T92 ACAV (nebo 650 zlatých), 3 zlaté přepravky a 3 dny prémiového účtu. Kód je pro vice hráčů. Nevím jak dlouho bude funkční.
 17. 3 points
 18. 3 points
 19. 3 points
 20. 2 points
  Přijde Feri do kavárny: Baristka: Jaké si dáte kafe? Feri: Já černý. Baristka: My víme Dominiku, ale jakou si dáte kávu?
 21. 2 points
 22. 2 points
  Lukaso_von_Teschen

  AW - Krčma "U tankána"

  Asi nějaký blbec.V tom jejich ansáblu o ně není nouze
 23. 2 points
  Iosifek

  AW - Zrušení resetu účtu

  Nemájí zácpu? To by nás čekala pohroma, až to povolí. :( Mám teď čerstvou zkušenost. Víkend jsem strávil okolo septiku, Nejdřív vyvézt pak prorazit ucpané potrubí (25m). "Mámo, co děláš radši. Pereš nebo zašíváš?" "Peru". "Já jsem si to hned myslel. Nestihl jsem doběhnout, tak jsem to z těch trenek vystřihl."
 24. 2 points
  RoboZilina

  AW - Zrušení resetu účtu

  Všetci sme resetovali a radi by sme to urobili zas. (okrem Čikino)
 25. 2 points
  MegaVydra

  AW - Zrušení resetu účtu

  Takže aktualizace já to špatně pochopil omlouvám se všem za špatnou informaci. Vezměte prosím na vědomí, že možnost Resetu účtu bude zrušena jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. čili ta možnost tam podle všeho byla do teď i když měla být dávno ukončena a teď tedy bude poslední možnost pro ty co to do teď neudělali ...
 26. 2 points
  akymcz76

  AW - Zrušení resetu účtu

  Ty vo*e proč někdo nedá nějaké smysluplné vyjádření. To je banda ******
 27. 2 points
  Ocelová Křídla je jediný metál, o kterém jsem věděl za co ho mám. (mám jich 84) Nechá se to snadno poznat. U těch ostatních jsem to nevěděl bez překladu. Za ten překlad díky vám oběma.
 28. 2 points
 29. 2 points
  akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Zkus hrát s něčím co ti více jde. Já to třeba jezdím s LT. Ono těch AFK hráčů bylo moc.
 30. 2 points
 31. 2 points
  "Dvaja chlapi sa zhovárajú v krčme: - Predstav si, moja žena bola na operácii tváre a daroval som jej kožu zo zadku. - To muselo bolieť. - To hej, ale keď vidím, ako ju svokra bozkáva na líce..."
 32. 2 points
  Čikino

  AW - RU server, pokec, info.

  Druhý tančík v garáži a furt máme dokonca 66 dní paráda a pripomínam že nič som nekupoval
 33. 2 points
  Iosifek

  AW - Epiizoda 5 - příběhová kampaň

  Není tam chyba? Alespoň podle fóra to je 50 hráčů. Google to sice takhle překládá a já jsem na něj odkázanej, ale asi je to těch 50. Mimochodem, zkouším to na těch 50, na těch 5 nemám. :)
 34. 2 points
  arnost905

  AW - RU server, pokec, info.

  Toto je hlavně jazyko-tvorba
 35. 2 points
 36. 2 points
 37. 2 points
  "Syn sa pýta otca: - Oci, prečo je mŕtve more mŕtve? - Nemôžeš mi dať lepšiu otázku? - Tak dobre. Kedy zomrelo?"
 38. 2 points
  renin

  AW - Rok 2018 v AW -----bude LoW

  Tak to by mohl vypnout snad jen id..t a nebo možná SS. To je totiž to samý. :)
 39. 2 points
 40. 2 points
  Nevypnou to a bude to jako teď.Jenom protěžování glops a pve.Pokud se do toho mevloží mail.ru tak nebude žádná změha a zhovadilý silent a jeho banda genderově pestrých spolupracovníků si na eu budou dělat co chcou.
 41. 2 points
  Badysak

  AW - Tank týdne: Leopard 2AV Čína

  Věž je tvrdá, podvozek je méně než papír. Hull down je fajn, ale doporučuji spíše aktivní hru s přískokem kanon je rychlopalka značky ideal. Rozhodně lepší na pracha než MBT 70.
 42. 2 points
 43. 1 point
  Čikino

  AW - Zrušení resetu účtu

  OK presvečili ste ma
 44. 1 point
  Uděluje se všem v týmu, pokud vyhrál bez úmrtí.
 45. 1 point
  Spidak001

  AW - Seznam hráčů na RU serveru

  CZ_KUNDA
 46. 1 point
  RoboZilina

  Upgrade PC

  Teoreticky by mali fungovať akékoľvek moduly, ktoré tam pasujú. Rozdiel bude akurát v tom akou rýchlosťou budú fungovať a v akom režime. Ak ich dáš do správnych slotov, tak pôjdu tieto dva čo kúpiš ako dual channel a tie pôvodné tri pôjdu ako doteraz. Akurát pôjdu všetky na rýchlosti najpomalšieho kusu. Pamäťový modul sám o sebe nemá nič spoločné s tým či pôjde v režime single/dual/triple channel. To je myslím úloha Memory controller-a. Ale ja nie som žiadny IT guru. To je tak čo sa na mňa za tie roky nalepilo...
 47. 1 point
  akymcz76

  AW - Průvodce: nový velitelský systém

  Kdybys potřeboval pomoc s aplikací jazyka do hry, rád pomůžu.
 48. 1 point
 49. 1 point
  Aaron Goldstein

  Pivní dýchánky v Praze

  To jsi mi připomněl jak chlapi sedí na lavičce, popíjejí lahváče a kouří... Najednou se otevře okno... - Františku, domu! - Proč? Je mi zima? - Ne! Máš hlad!
 50. 1 point
  Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Změna přidělování náhodných bodů "очков", při plnění úkolů Operation”Black Eagle” na RU serveru. Upozornění! Jedná se o náhodné body a ne o body za splnění úkolu v misi. Od dnešního dne se podmínky pro získání náhodných bodů v operaci "Black Eagle"mění. Dříve každý hráč bez ohledu na výsledek bitvy dostal náhodný počet bodů od 0 do 100. Nyní tyto body dostanou hráči PVP nebo GLOPS, kteří budou v Top 10 získané reputace za bitvu. V případě PVE dostanete body pokud budete v Top 3 získané reputace za bitvu. Je to jedno z opatření proti AFK hráčům.
×