Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/13/20 in all areas

 1. 4 points
  Je to jak epidemie a právě proto se já, starej milovník týhle ságy podívám, až to opadne... ale tohle je super :) Dneska, jsem v hospodě vyslechl asi nejlepší popis seriálového zaklínače. Mladík popisuje svému kamarádovi: "Ty vole, ten Zaklínač je hustej jak svině. Prostě jak tam všechny masí, jo. A pak, ty vole, tam čarodějky, vona nejdřív taková zmutovaná pipina a pak najednou taková ku.da. A tam normálně zlatej drak, ty vole. A von to byl ten týpek, ale to von nevěděl. A na konci tam vyleze zmutovanej zmr. a kousne ho. A ten jinej týpek ho tam pak veze na tý pí.ovině. Ty vole a pak tam v lese potká tu blonďatou typku. A ta je jeho vosud. Jako hustý kámo." Zaklínač v kostce v podání lidových vrstev. :-D :-D
 2. 2 points
 3. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Myslíš Modré hvězdy? Uvědomit si, že se dávají za nejvíc base-expe ve hře. A do toho se počítá vše, nejen killy a dmg, ale i spotovaná dmg, asistovaná dmg (detrack), sekundárky a pod. Každé trochu jinak, ale např. za spotovanou a asistovanou dmg dostaneš tolik co za nastřílenou. Tedy se rvát dopředu (rašovat), nasvěcovat, detrackovat (střílet tanky přes přední kolečko) a starat se o sekundárky a capovat/decapovat. Hochy, kteří kempují a snejpí (viz minimapa), ty prostě mám rád, jako tihle, protože z toho je pak takováhle asistence, a samo že velká šance na Blue Stars:
 4. 2 points
  huskyB12_CZ

  AW - Krčma "U tankána"

  Platinový boost dohromady s injekcí reputace a hrát, hrát, hrát ... Při 4. násobkách budeš dělat po dobrý bitvě statisíce za bitvu ... Někteří velitelé nosí více reputace ... Pro nedočkavé vexl zkušenosti na reputaci, ovšem to není levná záležitost ... XMko vydrží hodně i bez hardkillu, ovšem nebavíme se o odolnosti vůči MGM ... Můžeš zkusit retrofit pro rakety, je tam 50% na odklonění rakety, vozím to na Leošovi a více méně to funguje ...
 5. 2 points
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Předně musí vozidlo tuhle možnost = zvláštní schopnost mít. Pak klikneš v garáži na ikonu a vybereš si z možností: (ve hře je pak vypouštíš/nabíráš klávesou E /oživení, 8. nebo repare kruh ti je případně doplní/)
 9. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  XM1A3 žádný zázrak, ale i tak se dá
 10. 1 point
  Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Nejhorší na světě je srážka s blbcem. Na Arabovi 3. je třeba uklidit Fedora, tedy najet před něho a doprovodit ho na patřičné místo, odkud se pak nehne, zůstane tam do konce hry. Že ho budu uklízet i s idiotem, který tomu bude všemožně bránit, to jsem netušil. Pak už je to hra jednoho tanku, po tom co se všichni nechali vystřílet. Jednak je tam vidět co Challi vydrží, když se s ním umíte postavit čelně, a taky je tam vidět, jak důležité je vybrat si z více nepřátel, toho nejnebezpečnějšího a orientovat se v mapě a na eliminaci cílů postupně. Tedy, jistě, je to prohra, ale kvůli času, ne kvůli množství bootů. Vozím na Challim jen zelenou munici, tak dalšího Chaliho čelně nedostanu, pokud mu nevidím dno řidičova průzoru. Jednodušší je mu ustřelit pásy a pak ho odstřílet přes kolečko se shazováním pásů.
 11. 1 point
×
×
 • Create New...