Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/15/21 in all areas

 1. Na letišti v Británii přistane český vládní speciál. Jako první vyjede na vozíku prezident Miloš Zeman, v závěsu za ním Vráťa Mynář s gorilou Pagy z pražské Zoo. Právník Kamary křičí: "Co tohle má znamenat?" Zeman: "Jedeme se vám omluvit vy Kundy a vezeme si tlumočníka!"
  2 points
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tobě se nelíbí, že jsi první? Neb nic jiného tam nevidím.
  1 point
 3. Tak počkej, jak to dopadne s Realistickejma bitvama. Měli by se vrátit. Kdy a v jaký formě se neví, ale byla to sranda. Mě to bavilo a nejsem sám. Je to možnost jak v AW resuscitovat PvP. https://aw.my.games/en/news/general/realistic-battle-mode-here
  1 point
 4. 1 point
 5. PROBÍHÁ INSTALACE JARA... █████████████░░░░░░░░░░░░░ průběh instalace 44% Instalace neúspěšná! Chyba 404: Roční období se nenašlo. Roční období, které hledáte, mohlo být smazané, přejmenované a nebo je dočasně nedostupné. Zkuste to prosím později...
  1 point
 6. Víc DMG jsem za bitvu ještě nedal
  1 point
 7. Nemecky turista bludi Varsavou, az nakoniec zastavi okoloiduceho domorodca a pyta sa: "Prosim Vas, kde je historicke centrum?" Poliak sa na neho skaredo zamraci a odvrkne: "To sa spytaj svojho deda, ty blbe!"
  1 point
 8. Mezinárodní olympijský výbor rozhodl o vyřazení všech běžeckých disciplín z olympijských her. Běžecké disciplíny byly shledány jako krajně rasistické. Vždy někdo vystřelí a černoši prchaj.
  1 point
×
×
 • Create New...