Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/10/19 in all areas

 1. 4 points
 2. 3 points
 3. 3 points
 4. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady nejde o mě, ale o jak o vidí drotar a další, kteří u toho netráví tolik času. Píše: Batlle patch a dení/týdenní mise na Moskevskou bednu jsou provázané. Úkoly Batle patch jsou tři: (Pokud pominu ty qvesty na Ofelii.) - splňte 1x misi (resetuje se po 24h) = 125 conů, za týden = 875 coinů - splňte misi 20x (reset jednou týdně) = 1500 coinů - nahrajte 1500 coinů (reset týdně) = 2500 cojnů Celkem za týden 4875 coinů, tj. za 12 týdnů (90 dní) 59250 coinů. Na Zubra a pak na Moskevskou bednu jsou 4. úkoly: 1) směšně snadný, stačí odehrát 1. hru na splnění - reset 24h 2) otravný, zpravidla odehraj 8 - 10 her a získej odznak (Modrá hvězda, 15 killů, a tak) - reset 24h 3) náročný až těžký úkol PvE - reset týdně 4) totéž pro PvP Čas splnění těch úkolů záleží na kvalitě hráče. Např. 2 úkol, 10. Modrejch hvězd dám za cca 12-14 her = cca 2h - 2.5h. Tedy jen časová otrava. Někdo to nedá ani za 50 her, a někdo ani to ne a potřebuje na to četu 5 lidí. 3. tak s těmi nemám problém, mám je většinou hotové na randomu dřív než 2., někdo je ovšem nezvládne vůbec. 4. tak ty mě dávaj zabrat, ale daj se Dál máme na coiny víkendové staré Spec. Ops. a bedýnky s 500 coiny. To je 1h s T8 a 1h s T10 = tedy 2h hraní v ideálním případě výher. A to jsem nezmínil Spec. Ops a každý třetí den násobky a bedny + klanový Extrémy + úkoly na Hádese + hodnocené bitvy. Jakož i plnění misí ve Spec. Ops. a denní násobky na normální expení. Takže je třeba denně dost hodin aktivního hraní. Na což někdo nemá čas a někdo chuť.
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jedna z možností:
 8. 2 points
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  ZuberG testoval na PTS novou mapu a Griffina. Mapa vypadá skutečně dobře. Ke konci videa je vidět oživení za herní měnu.
 9. 2 points
  peterramis

  AW - Krčma "U tankána"

  Na PTS nik nik netestuje ako vždy...
 10. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Grade, první písmeno v nicku mám velké i, ne malé L. Hra se od 0.18 mnohokrát změnila. Se změnami se měnili i hráči. S každou aktualizací je vše překopané. Dřív neměla hra náplň, tak se pořádali ty turnaje. Aktivní klany jsou dnes asi 4. Dva PvE, jeden občas i PvP, a jeden PvP. A náplň? Pokud chceš splnit všechny odměnové úkoly připadající na jeden den nebo týden, tak bys u toho musel sedět mnoho hodin denně a zpravidla nejen sám ale asoň s dalšími 4. hráči.. A ty úkoly se tlučou. Velká část jich je individuálních, kde hra v četě je kontraproduktivní, nebo je vůbec zakázaná. Část je zase pro četu top hráčů, takže většina na splnění nedosáhne ani v četě. Pokud ji tedy dokážeš dát dohromady. Nevím kam my.com tu hru směřuje, uniká mě smysl. Jak herních mechanik, tak klanové náplně, tak i marketingu. Jedno mě je ale jasné, v my.com se nejspíš plácají po ramenou, jak ta hra perfektně šlape. Oba Batle Pachy jim vydělali peníze. Nám první Batl Patch rozložil klan a ten druhej to nejspíš dorazí. PS: A co se týká tohohle fóra, tak ho pár lidí čte, ale nepíší. Spíše mě přijde, že lidem stačí komunikace uvnitř klanu. Meziklanová a komunikace komunitní je minimální. Sólo hráči o tu komunikaci ani nestojí.
 11. 1 point
 12. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  To máš svatou pravdu, ty doby kdy byl dostupný pouze jeden event jsou nenávratně pryč, páč hra tak málo vydělávala. A jak se říká vše je o penězích, inteligenci a zkušenosti hráčů. Bohužel to také celou hru kazí. Třeba zkušenost s úkolem 10 x 5. kilů v jedné bitvě. Prostě vyjede hráč dá pět kilů, na zbytek hry se vykašle, a jde to plnit s jinou technikou. Má splněno i při prohře. A takových úkolů i hráčů je dost. Po zkušenostech osobně kašlu na na úkoly, kde není jasně stanovená odměna...(tady nehoním se za bednou, když z vypadne hov... ., nebo pronájem na 30 dní.) Prostě pořád mám co dělat a po půlroční pauze co dohánět. Teprve včera jsem koupil slavnou Armatu a než ji vyexpím to potrvá...a raděj budu hrát a expit Armatu, než se honit za nějakou nejasnou odměnou. Ale abych se vrátil k tématu: Je to jednoduché, pokud chceme tu hru hrát musíme se smířit s tím jak je postavená a co nám vývojáři nadiktují.
 13. 1 point
  Iosifek

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  Postrádám u toho smysl. Na Obj. 490 je třeba 142,5k coinů. Tak 100k je málo. A vůbec to neřeší úkoly na Ofélii. (já jsem zatím vyjezdil a získal cca 246 000 coinů) A nevím jak rusům, ale nám se při resetu staty nevynulovali. To co nám tu chybí, tak jsou staty v PvP a GO + denní hodina a typ hry, kdy je potkal. Pokud jsou stejný jako v PvE, tak nazdar hodiny. Takový účet hráče u nedává smysl. Jedině na prodej nebo jako záložní. U boota bych to očekával. O cheatech nemám iluze, ani o IQ některých, zejména ruských hráčů. Ale tohle je moc i na inteligenci houpacího koně.
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  peterramis

  AW - Krčma "U tankána"

  Dnes som dal dve hry na PTS,mne osobne sa to javí ako krok dopredu graficky je to lepšie aj fyzika sa zlepšila...za mňa dávam
 19. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

 20. 1 point
 21. 1 point
×
×
 • Create New...