Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/18/19 in all areas

 1. 7 points
 2. 6 points
 3. 6 points
 4. 5 points
 5. 5 points
  "Cítím brnění po celém těle,může to být mrtvice?" "Jo,to je první možnost." "A druhá je?" "Že jsi rytíř vole."
 6. 5 points
 7. 5 points
 8. 5 points
 9. 4 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Verze: 0.29.5633 ze 7.8.2019 je tam
 10. 4 points
  Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla: 1)Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to taky děláme. Nesnaž se to změnit… 2)Nauč se pracovat s toaletním prkýnkem. Jsi už velká holka, to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. Já ho potřebuju nahoře, a ty dole. Já si taky nestěžuju na to, že ho necháváš dole. 3)Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je. 4)Nakupování NENÍ sport. A nikdy to tak brát nebudu! 5)Pláč je vydírání. 6)Můžeš mě požádat o cokoli. Musíme si však ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! 7)Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. 8)Přijď za mnou s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To dělám. Na sympatie máš kamarádky. 9)Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi. 10)Všecko, co jsem řekl před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na „null“ a „void“ za 7 dní. 11)Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej. 12)Jestli se dá něco, co jsem řekl, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsem měl na mysli ten druhý. 13)Můžeš nás o něco požádat nebo nám říct, jak to chceš udělat. Nikoliv obojí. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama 14)Kdykoli je to možné, řekni to, co máš na mysli, během reklamy. Díky. 15)Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. 16)VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva, nikoliv barva. Dýňová to samé. Netušíme, co je lila. 17)Když něco svědí, tak to podrbu. To dělám. 18)Když se zeptám, co se děje, a ty odpovíš „nic“, budu se chovat, jako že je všechno v pořádku. Samozřejmě vím, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. 19)Jestliže položíš otázku, na kterou nechceš dostat odpověď, očekávej odpověď, kterou nebudeš chtít slyšet. 20)Pokud někam máme jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu. 21)Neptej se mě, na co myslím, pokud se nechceš bavit o sexu, o sportu nebo o autech a motorkách. 22)Máš dost oblečení. 23)Bot máš taky dostatek. 23)Jsem ve formě. Forma je i kulatá. 24)Díky, že sis to přečetla Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi, že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako kempink
 11. 4 points
 12. 4 points
 13. 4 points
 14. 3 points
 15. 3 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To já vím a činí to na mě dojem, že jim ta beta vyhovuje. Tak tahle hra bude věčná beta. Prostřídáno s neodladěnou alfou vždy po aktualizaci.
 16. 3 points
 17. 3 points
 18. 3 points
 19. 3 points
 20. 3 points
 21. 3 points
  Máme štěstí, že součástí NATO jsou i kadeti belgické armády.
 22. 3 points
  Rychlostní koridor v ĆR... Rychlostní koridor v ČR.mp4
 23. 3 points
 24. 2 points
 25. 2 points
  Víte proč je ostravákovi po obědě špatně? Bo loňské špagety...
 26. 2 points
 27. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aneb: Jaká forma, takový odlitek.
 28. 2 points
 29. 2 points
 30. 2 points
 31. 2 points
 32. 2 points
 33. 2 points
 34. 2 points
 35. 2 points
 36. 2 points
 37. 2 points
 38. 2 points
 39. 2 points
  Záhada odstraněného nápisu vyřešena....
 40. 2 points
 41. 2 points
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Hra plná překvapení (zůstal viset)
 42. 2 points
  Bohatá Američanka si dala do novin inzerát, že kdo s ní vydrží 15 čísel za sebou, tomu dá 400 tisíc dolarů. Tři Američané a jeden Kanaďan odpadli po pátém čísle. Francouz vydržel sedm. O inzerátu se doslechl Honza z České republiky, tak se přihlásil a vycestoval za ní. Jdou na věc, Honza na ni skočí jako býk a milují se ostošest. Američanka si po každém čísle dělá na stěnu čárku, aby se nezapomněla. Při devátém začíná mít obavy, že to Honza zvládne, tak začne dělat čárku jen za každé druhé číslo. Mladý Čech si toho všimne a rozhořčeně vykřikne: „Tak to ne zlato. Žádný podvody, jedeme od začátku!“😂😂😂
 43. 2 points
  jinak první byla 286 v roce 1994. Ve škole sem byl KING, ostatní měli C64 nebo Didaktiky
 44. 2 points
  waisik

  This War of Mine zdarma

  https://www.epicgames.com/store/en-US/product/this-war-of-mine/home
 45. 2 points
  waisik

  Moonligter zdarma

  https://www.epicgames.com/store/en-US/product/moonlighter/home
 46. 2 points
 47. 2 points
  peterramis

  AW - Krčma "U tankána"

  Môžem Ti oponovať,som špecialista na letecke kanóny ,guľomety atd.,nie ražov ,ale vodiacimi kruzkami je rozdiel medzi kanonom a guľometom.Takže keď je strela vybavená krúžkami,je to kanon,keď ma telo bez ,je to guľomet.To sú základne otázky pre každého zbrojara a ja som bol dobrý zbrojar,síce u letectva ale to je jedno.Mám k tebe úctu,ale losifek je ako brat.
 48. 2 points
  Martin.CZ

  AW - Krčma "U tankána"

  Pánové no tak. Je nás tu pár a budeme se tu čertit.
 49. 2 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Ahoj všem, Na základě podnětu od Pepči jsem opravil Bedny, oprava je na svém místě. Pepo díky
 50. 2 points
  Turisti stoja pod Michalskou bránou v Bratislave, keď zrazu priletí rogalo a celou silou narazí do veže. Rogalista sa mŕtvy zosype na zem. O chvíľu sa opakuje presne to isté s druhým rogalistom. Ďalší mŕtvy. Turistom to už nedá, tak sa opýtajú žobráka pod bránou, čo to má preboha znamenať. Žobrák len pokrčí plecami:- Chudobná krajina, chudobní teroristi.
×
×
 • Create New...