Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/08/19 in all areas

 1. 6 points
  Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Jasně každý má svoje mouchy. Vždycky se najde někdo, kdo se někomu posmívá a nemusí to být jen PvPčkař(i když těch je nejvíc :D). Prostě jsi jen narazil na někoho, kdo je jiný. Bohužel jméno si člověk hůř zapamatuje než jméno klanu a ten je pak na tom bit. CZP je v pohodě klan, myslím, že od počátku věků to byl a je PvP klan. Pokud se chceš věnovat hlavně PvE, tak bych zvolil jinak. CSGW hraje všechno a i Losifkovi pardálové se věnují všemu možnému. CZ/SK hráčů není málo, jen jsou rozdrobeni do spousty menších klanů nebo hrají sami, pokud ale hledáš kvalitu zvol jeden ze zmíněných klanů a chybu neuděláš. Ale ať se rozhodneš jakkoliv na blbce můžeš narazit kdekoliv. Ideální neřešit hlouposti, statistiky a hrát pro radost, je to přeci jen hra a ta má především bavit.
 2. 5 points
 3. 4 points
  Četa amerických vojáků hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce našli ošklivě dobitou mrtvolu íráckého vojáka v příkopě u cesty. O kus dál v příkopu na opačné straně našli ošklivě dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí ještě naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost. "Šel jsem po této cestě ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál těžce ozbrojený írácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřičel: George W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a když jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul náklaďák.
 4. 2 points
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  Na operačním sále nemocnice je pod stolem slyšet mňoukání. "Mazej ven ty potvoro!" Křičí na kočku chirurg. Mňáááúúú... mňáááúúú... "No dobře! Tady máš kousek, ale už vypadni!"
 10. 1 point
 11. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Hezký...to jo, co na to říc ?!:Buď sám sebou, nebo pojď mezi dědky
 12. 1 point
 13. 1 point
×
×
 • Create New...