Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/07/19 in all areas

 1. 3 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu, já ho směruji do CSGW. Tam mu bude asi, dle toho jak jsem s ním mluvil, nejlíp. Pokud má nějaké ambice a bude aktivní, tak tam si to může splnit. My, GP4F máme jediné ambice. Hrát na pohodu, pro zábavu a nestresovat se. Což se s některými kvesty nesnese. Tak je neděláme. Věk v tom taky hraje roli. S vrstevníky si spíš porozumíš.
 2. 2 points
  Četa amerických vojáků hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce našli ošklivě dobitou mrtvolu íráckého vojáka v příkopě u cesty. O kus dál v příkopu na opačné straně našli ošklivě dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí ještě naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost. "Šel jsem po této cestě ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál těžce ozbrojený írácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřičel: George W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a když jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul náklaďák.
 3. 2 points
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Hezký...to jo, co na to říc ?!:Buď sám sebou, nebo pojď mezi dědky
 4. 2 points
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  No ano, jsme vesměs dědci
 5. 1 point
  bluedevilcz

  AW - Krčma "U tankána"

  Kluciiii fakt ste hodní, ale můj názor je jinej (nechci psát, že se oba pletete)))...jen to uvedu na pravou míru...))) Tak k mýmu vstupu do CZP, už nevím s kým jsem ve hře mluvil, ale jen jsem se ptal kolik je vás v klanu, místo odpovědi na mě byl vznesen dotaz, jestli a kolik mám desítek, odpověděl jsem že 10 a že už to hraju dlouho, jen s pauzou a opět jsem vznesl dotaz, kolik je členů v klanu. Odpověď zněla podívej se sám a byla mi poslána pozvánka...tak jsem koukl. Po vstupu na TS jsem se doslech, že mám zpřístupnit jako všichni v klanu svoje staty a bylo mi doporučeno, asi po shlédnutí statů, abych začal víc hrát PVP. Dál už se se mnou nikdo nebavil, tak jsem si hrál svoje a nasával v TS atmosféru, až do předmětného rozhovoru dvou hráčů CZP klanu. Když jsem slyšel to fakt hustý odsouzení PVE modu a hráčů, tak jsem koukl na staty dotyčných, respektive stačily mi jen staty jednoho....nebudu se opakovat, je to popsáno výše. Něco odehráno už mám nejen v AW, pro představu, třeba ve wot něco kolem 37000 bitev, takže mě bylo jasné, kde že pramení ta síla a sebejistota onoho dotyčného hráče, který má odehráno celkem 3500 bitev v AW a v garáži všechny TOP tanky včetně altaye. Mno já mám odehráno něco kolem 7-8000 bitev a typl bych, že jsem tak v polovině, možná těsně za. Většinu 10 už mám, ale pořád mi v garáži nějaký chyběj a cesta k nim je trnitá, hlavně co se týká kreditů. Doteď to bylo tak, že když jsem si chtěl koupit novej tank, musel jsem prodat starej, abych na něj měl. Teď jsem ve fázi, kdy doplňuju garáž již prodanejma tankama kvůli úkolům, jedu pomalu na 10, který nemám + čekám, že přibude za chvíli nějakej další obchodník a tudíž další tanky, na který budu muset vydělat. Takže pokud do hry nechci vrážet reálný prachy, nic jinýho, než hrát převážně PVE mi nezbývá!!! Nejsem vůbec proti PVP a hraju ho rád, asi o tom to i v poslední fázi bude, ale ještě to chvíli s politikou mycomu potrvá. Všichni to přece znáte, vyčleníš si příklad 3 hoďky na PVP. Když dobře a statistika win/lost bude 50%, jak zkušenosti, tak kredity se moc hejbat nebudou.(není to škoda?) Když budeš mít peška, tak dokonce proděláš a budeš si spílat, že si ty 3 hoďky moh dělat něco jinýho a navíc budeš ********, že si to vůbec hrál. A nakonec se už taky řadím ke starejm pardům, gamesama ostřílenejm a úplně mi stačí stupidita některých hráčů, v současnosti především ruských, v PVE k tomu, abych souhlasil se svou ženou a řekl si, že mi to nestojí zato, rozčilovat se, nadávat a vůbec to řešit!!!))) A k tomuhle mi stačí jen selskej rozum a nějaký flame game mě nezjímá, vždycky to bylo, je a bude jen o lidech!)
 6. 1 point
 7. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Diskuze hráčů PvP kontra PvE nemají řešení a jsou staré jak on line hry. Pokud je klan orientován především na PvP, a to jsou všechny staré klany, byla to jejich obrana proti nic nedělání my.com s klanovým obsahem, tak je problém. Despekt který někteří, a zopakuji, jen někteří hráči PvP mají vůči PvE, tak ten je tady pořád. A to i když spousta starých hráčů odešla. problém je, že pokud chceš klan orientovat komplexně, na PvE i PvP, tak tihle hráči to neunesou a budou v tom klanu dělat rozbroje. O tomhle se prostě diskutovat nedá, to je prostě flame war. Ještě na českém ofiko fóru, než ho Silent zavřel, jsem o tomhle vedl spousty "pří". Takže hráč, by si měl vybrat klan podle své orientace na PvP, nebo PvE. Co je k diskuzi, tak to je důvod, proč hráči kteří přijdou z WoT, zůstnou v PvE, když ve WoT hráli pouze PvP, tedy by s ním neměli mít problém. Mají. protože vlezou do hry a do minuty je někdo odstřelí, než se stačí rozkoukat. Zkusí to jednou, podruhé, někdy i potřetí, se stejným výsledkem a zůstanou u PvE. My. com pak napíše, že hráči EU nemají o PvP zájem. Přitom to podělali sami. Jako příklad, 810m vykreslovací vzdálenost, prodloužená o 100m od 0.21, slouží jen campers. Nikomu jinému. Tak asi tak.
 8. 1 point
  arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Abych ten svůj štěk uvedl na správnou míru, myslím si že pro výcvik je klan naprostá nutnost. Hraju sám roky a sám se to nikdy nenaučím. Když si v klanu, tak máš s kým hrát. A znovu děkuju Iosifkovi, že tu kdekomu radí, pítt dělá nepřetržitě překlad a jiným dalším.
×
×
 • Create New...