Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/22/18 in all areas

 1. 1 point
  Patricino

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  hodinu späť som to hral a dalo to max 8v8
 2. 1 point
  Iosifek

  AW - AWRU Novinky

  To jde o to, co od toho očekáváš. Já například platinovky už neotevírám. Nemám důvod. Toho co z nich může padnout mám dost, a nejsem to schopen vyčerpat. Tak i těch pár šprdliků v goldech se hodí. A stříbro se zlatem otvírám jen proto, že je šance ne vyšší bednu. Jde spíše o to, jaká dají kritéria na získání. Teď je to tak, že za hry je skoro nemožné platinovku získat.
 3. 1 point
  Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  No víc jsem hrál teprve včera, takže těžko soudit. Každopádně spokojenost...je to hratelné. I s četou ve třech se nečeká moc dlouho. To, že po pauze člověku chvilku trvá než to dostane do ruky je asi normální, takže bylo i celkem dost bitev s nulou, ale jinak mě to bavilo. Možná mě trošku vadí dominance vozidel jako je VBL, ale to už k těmto hrám patří, že lidé hrají jen to, co je OP...dostalo mě, že jsem ho nebyl schopen spottnout na 10 metrů, ale zatím se mi to stalo jen jednou. Co mě vadí, je nespolehlivé varování při zaměření. Několikrát se mi stalo, že jsem asi svítil, ale indikace se zobrazila až 2s po obdržení zásahu. U MBT vem to čert, ale u lehčích vozidel je to zásadní chyba. Nevím jestli je problém v mém internetu(12-16ms) nebo je problém mezi klientem a serverem. Nezobrazující se kamufláž na M1A1 neřeším. Moc jsem hru neřešil, spíš co s klanem. Po odchodu Horora jsem byl tak nějak nakloněný k tomu klan rozpustit...naštěstí mě kluci tak nějak přesvědčili, že to ještě stojí za snahu, takže uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.
 4. 1 point
  Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Ještě pro přehled, informace od vývojářů ze 17. dubna 2018 Nejpozději do konce roku má být v garáži k dispozici něco jako tank inspector
 5. 1 point
  Iosifek

  AW - AWRU Novinky

  Díky! A z těch "desaťročie" si nic nedělej. Ono se to plete víc lidem, nejsi sám. Je to způsobeno tím, že jednou se to počítá aritmeticky a podruhý prakticky. Takovej trochu zmatek. Ženský si taky nejdřív věk přidávaj, když jsou děti, a pak si ho ubíraj, když už jsou dospělý. Takže ji jednou polichotíš, když ji řekneš, že vypadá navíc než jí je a za pár let ji tím urazíš. Ještě horší je to s časovými osami. Historická nemá rok nula, astronomická ho má.
 6. 1 point
  Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Po delší pauze jsem se k AWčku vrátil a rozhodl klanu v rámci rodinných možností věnovat. Klan stále funguje a fungovat bude! Zájemci o vstup mě klidně kontaktujte.
 7. 1 point
×
×
 • Create New...