Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/21/19 in all areas

 1. 7 points
  zdroj: https://www.facebook.com/groups/mluvimplynulesarkasticky/permalink/884009791950569/
 2. 6 points
  Víte, jaká byla poslední slova krátkozrakého v lese? "Vy trháte maliny v kožichu..?!"
 3. 6 points
 4. 6 points
 5. 6 points
 6. 5 points
 7. 5 points
 8. 4 points
 9. 4 points
 10. 4 points
 11. 4 points
 12. 4 points
 13. 4 points
  "Maminko, jak jsem se narodila?" "Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, smotli brčko a zhulili se tak, že jsme při mrdání zapomněli na kondom."
 14. 4 points
 15. 4 points
 16. 3 points
  - "Tak starej Mareček nám umřel. Proboha proč?“ - "Umřel, protože měl špatnou karmu.“ - "A vy jste nějakej léčitel, esoterik?“ - "Ne, revizák plynových zařízení.“
 17. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Update dne: 15.5.2019 - 0.28.5448 je na svém místě. Zdravím.
 18. 3 points
 19. 3 points
  Po léta se nám tvrdilo, že žárovky vyzařují světlo. Poslední výzkumy však ukázaly, že je tomu jinak. Žárovky nevyzařují světlo, ale zato pohlcují tmu. Proto se jim má správně říkat pohlcovače tmy. Teorie pohlcovačů tmy dokazuje, že tma je těžší a rychlejší než světlo. Základem teorie pohlcovačů tmy je tedy tvrzení, že žárovky pohlcují tmu. Vezměme si pohlcovač tmy ve vašem pokoji. Jistě potvrdíte, že v jeho blízkosti je méně tmy než kdekoli jinde. Čím větší pohlcovač, tím více tmy dokáže pohltit. Pohlcovače na parkovišti mají mnohem větší kapacitu než pohlcovač ve vašem pokoji. Stejně jako všechny věci má pohlcovač tmy omezenou životnost. Jakmile se tmou naplní, nemá kam další tmu pohlcovat. To se projeví tmavou skvrnou, která je v plném pohlcovači jasně viditelná. Tma, kterou pohlcovače pohltí, jde pak dráty do energetických závodů, které ji likvidují, obvykle za pomocí fosilních paliv. Primitivním pohlcovačem tmy je i svíčka. Nová svíčka má knot bílý. Po prvním použití zjistíte, že knot v důsledku pohlcené tmy zčernal. Dáte-li do blízkosti fungující svíčky tužku, zčerná také. Je to proto, že kolem ní proudila tma do svíčky. Nevýhodou těchto primitivních pohlcovačů tmy je jejich omezený dosah. Existují i přenosné pohlcovače tmy. V nich má žárovka příliš malý objem a musí se do její blízkosti proto instalovat odkladiště tmy, lidově zvané baterie. Jakmile se odkladiště naplní, musí se vyprázdnit nebo vyměnit; potom může pohlcovač opět fungovat. Tma má hmotnost. Ta se projevuje třením při přechodu tmy do pohlcovače a toto tření pohlcovač zahřívá. Proto není radno dotýkat se pohlcovače v činnosti. Ještě větší problémy jsou u svíčky: hmota tmy do ní musí proniknout pevným knotem místo průhledného skla. Tím se uvolňuje ještě více tepla a není proto vhodné ani sahat na fungující svíčku. Zahřívání pracujícího pohlcovače je pochopitelné. Stlačujete-li plyn, zahřívá se – a stejně se zahřívá i tma stlačovaná do drátů žárovky. Tma je těžší než světlo. Plavete-li těsně pod hladinou, vidíte kolem dostatek světla. Ponořujete-li se hlouběji a hlouběji, všimnete si, že je kolem stále větší tma. Ve velké hloubce je tma úplná. To je proto, že těžší tma klesá ke dnu a lehčí světlo zůstává nahoře. Angličané to pochopili už dávno, a proto používají pro pojmy světlo a lehký totéž slovo. Zbývá ještě dokázat, že tma je rychlejší než světlo. Postavíte-li se v osvětlené místnosti před zavřenou skříň a otevřete pomalu dveře, uvidíte světlo pomalu pronikat dovnitř. Tma je však tak rychlá, že ji nikdy neuvidíte prchat ze skříně ven. Až tedy příště uvidíte žárovku, nezapomeňte, že to není světelný zdroj, ale pohlcovač tmy.
 20. 3 points
 21. 3 points
 22. 3 points
 23. 3 points
 24. 3 points
 25. 3 points
 26. 3 points
  Paní učitelka se 2. třídě ptá Alenky, co dělala o prázdninách. "Hrála sem si na písku." "Dobře, když napíšeš na tabuli "písek" bez chyby, tak dostaneš koláč." Alenka se snažila a napsala "PÍSEK" a už si pochutnávala na sladkém koláči. "A co jsi dělal ty Honzíku?" "No já sem si hrál na písku s Alenkou." "Dobře ,když napíšeš bez chyby "hrál", tak ti dám taky koláč." Honzík se snažil a napsal "HRÁL." A už měl taky koláč. "A copak jsi dělal ty, Dežo?" "Já jsem si chtěl hrát s Alenkou a Honzíkem, ale po mně házeli kameny." "To je ,ale škaredé, ale z toho si nic nic nedělej. Když napíšeš na tabuli bez chyby ,,bezprecedentní rasová diskriminace romské minority", tak taky dostaneš koláč.
 27. 3 points
 28. 3 points
 29. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Update 0.28.5396 na svém místě Zdravím všechny vytrvalce...ahoj.
 30. 3 points
 31. 3 points
 32. 3 points
 33. 2 points
 34. 2 points
 35. 2 points
 36. 2 points
  huskyB12_CZ

  AW - pochlubte se výsledky

  Dobrotivé nebe, jasně že mám zapnutý injekce, ale půl mega expů ? :))) A ten Sanna ? :)))
 37. 2 points
 38. 2 points
 39. 2 points
  Přijde v Praze dáma do banky a nechá se uvést k úředníkovi ohledně půjčky. Prý cestuje obchodně do Ameriky a potřebuje si na 2 týdny půjčit 1000 korun. Úředník na to, že banka potřebuje nějakou záruku, dáma že mu tedy nechá klíčky od nového BMW. Auto stálo zaparkované u chodníku, měla od něj doklady, vše bylo v pořádku. Banka tedy souhlasí, že vezme auto jako záruku půjčky. Prezident banky a všichni úředníci se potom od srdce zasmáli, která ženská poskytne bavorák za 2,5 milionu korun jako záruku na půjčku 1000 korun. Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval v garážích banky. Po dvou týdnech se dáma opět objeví, zaplatí 1000 korun a k tomu 17,41 korun jako úrok. A úředník na to: "Slečno, jsme velmi rádi, že jsme s Vámi uzavřeli obchod a že všechno tak hladce proběhlo, ale i tak nám to vrtá hlavou. Když máte na bavoráka, tak si snad nepotřebujete půjčit 1000 korun?" "To ne, ale kde bych v Praze zaparkovala na 14 dní za sedmnáct korun...?!"
 40. 2 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Ahoj, provedl jsem kontrolu počtů řádků v souborech, po posledním update a nenašel změnu. Pokud někde ve hře, se něco zobrazuje špatně dejte prosím vědět. Dík.
 41. 2 points
 42. 2 points
 43. 2 points
 44. 2 points
 45. 2 points
 46. 2 points
 47. 2 points
 48. 2 points
 49. 1 point
  Víte jak se loví jeleni? To si vezmete: - příručku jak na jelena - zbraň Postup: Vylezete na posed a čekáte na jelena, až se mrcha ukáže, tak přečtete příručku jak na jelena, ta vám ovšem perfektně poradí a už jen "PRáSK"! A víte jak na krokodýla? Potřebné věci: - rybářská stolička - matematicko fyzikální tabulky - traverza - jablko - jehla s nití - čtyři esa (karty) - zbraň - příručku jak na jeleny Postup: Najdete si řeku kde víte že jsou krokodýly, abyste nevypadali blbě tak se posadíte na rybářskou stoličku. jenže krokodýli moc ven v horku nelezou tak si začnete na ukrácení dlouhé chvíle číst matematicko fyzikální tabulky, ale to je tak strašně nudný čtení že hned usnete. No ale chrápete jak dřevorubec, tak se krokodýl vyleze podívat co to je za kravál,. protože to je mrcha zvědavá. Ale! Všimne si že vam z ruky vypadly matematicko fyzikální tabulky, tak si je ze zájmu začne číst, ale to je tak strašně nudný čtení že usne. No ale, kdo dřív usne, ten se i dřív probudí, a jak vidíte krokodýla tak se leknete a dáte se na útěk. Jenže když člověk běží tak i funí a to vzbudí i krokodýla, a jak má čtyři nohy a vy jen dvě tak vás dohání. Aby jste ale byli rychlejší tak zahodíte traverzu, protože lehčí je i rychlejší že, no ale krokodýl má pořád čtyři nohy tak vás stále dohání. V tom vytáhnete jablko a hodíte ho na zem, a každej přece ví že jablko nikdy nepadá daleko od stromu, tak na ten strom vylezete. jenže krokodýl má drápy tak leze hned za váma. Jak vás dohání, tak na niti spusíte Jehlu a píchnete ho do oka. krokodýl zařve: "OKO!" vy ho přebijete čtyřma esama. krokodýl se zmůže v úžasu jen na větu: "To jsem z toho jelen." tak a vy si přečtete příručku jak na jeleny, zacílíte a prásk! prosím omluvte gramatické chyby
 50. 1 point
  Nepřijde-li hora k Mohamedovi, kokain nebyl kvalitní.
×
×
 • Create New...