Přejít na obsah

Všechny aktivity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Ta poslední mise je OP taktika blokovat kamikdze bota taky nepomůže, dojde čas. Chápu, někdo to hraje poprvé ale vlítnout mezi dvě artyny na začátku je taky sebevražda. Ärty by měli šanci. Chce to četu.
 3. On the 21st of March, the server will not be available for an extended period of time in order to implement Update 0.28.5322 View the full article
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  A i kdybys netlačil na pilu, tak jsou dva scénáře. Končíte, protože ten sbevražednej bot se nechal odstřelit (doslova se s ním musíš prát, abys ho blokoval). Nebo ti dojde munice a pak čas (to z těch 4 her jako nejlepší výsledek potkalo nás v četě). 3. kapitola není na random. To soudruzi zase nějak nezvládli. Zkoušel jsem arty. Na začátku je k ničemu, ale na ty 4 konečný bose by měla platit. první hru s 10. jsem dostal na slepo 2 a třetího načal, pak došel čas. Pak jsem si vzal 9. a co myslíš? Ruskej debil mě celou hru blokoval, tak jsem nemohl vyjet ani ze začátku. Dal jsem ho s replayem na suport, tak si snad dá chvíli pauzu. Ono tam není pro arty snadné najít místo, odkud na ty bose střílet.
 5. Dnes
 6. arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem v chaosu názvů PvE misí nenašel žádnou stabilitu, někdy mise odpovídá avizovanému názvu a pokaždé je jiná mise na stejný avizovaný název.
 7. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  první dvě mise v Spec. Operace v pohodě. Tier 10. Asi i dobrý tým. Třetí jsme neuhráli. Jel jsem jí poprvé, moc jsem tlačil na pilu.
 8. Have you ever wanted to blow up a My.com employee in-game? Now’s your chance! Hunt us down for awesome prizes! View the full article
 9. arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Našel jsem v diskuzi hry jejich překlad a doplňuju to. Pak to zveřejním. Zatím mně napadlo, že jen prohodili rekruta a veterána. Ale to až pak budu vědět. Tak nee, rekrut i veteran mají vlastní prohození.
 10. Manželka: "Dáš mě výplatu"?? Manžel: "Nedám,bolí mě hlava"
 11. petrs51

  AW - Krčma "U tankána"

  Je to strašný , nic nefunguje jak má. Mapy naskakují jiné než je napsáno a tak vyberu tank nejvhodnější na mapu v PVE a naskočí úplně jiná. Za 2 minuty jsem sám ve hře, protože hráči nedosahují ani 20% úrovně UI hráčů. S nevhodným tankem na mapu nejde hra zvrátit. Ještě nikdy jsem neprohrál tolik her v PVE. Specialní operace jsem hrál 4x a ani jednou jsem se nedostal přes druhou misi v závěru je to sám proti deseti a je konec buď časem nebo smrtí.
 12. akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  jsem tu po týdnu, fakt je to tak hrozný
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pro mě, aktualizace 0.28 pacienta AW uložila do rakve. Zbejvá přiklopit víko, zatlouct a pochovat. Technicky z toho mám pro mikrolagy stroboskop. Při FPS 60-70 a ping 56ms. Když chci zatočit vlevo, tak tank se nejdřív točí vpravo. Čím dál tím papírovější MBT a silnější kuloměťáci, rakeťáci. Hnus fialovej velebnosti. Ani se mě to nechce vypočítávat. Od hry čekám zábavu a ne zbastlenec party hoštaplerů, při hraní kterýho musím mít zatnutý zuby, páč jsem pernamentně nas..nej. Tak teď asi budu mít hodně volnýho času.
 14. MegaVydra

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm asi tam bylo už moc kritiky :D Včera jsem byl ve hře a nikoho známého jsem neviděl online asi už to nikdo nehraje :/
 15. Skvělý sovětský hybrid je zpátky v prémiovém obchodě. Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 16. Yesterday
 17. peterramis

  AW - Krčma "U tankána"

  a kopnuť dve slivovice a medzi tým si zhorel a ešte ožratý
 18. Terminal

  AW - Upozornění

  ako a kde sa môžem prihlásiť???
 19. petrs51

  AW - Krčma "U tankána"

  Je v tom šílený bordel. C13-TUA je největší krám ve hře. Než tam naláduje 2 rakety tak si stihnu uvařit kafe.
 20. Zjistěte vše o nejnovější verzi World of Tanks! Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 21. Zapojte se do nové herní akce a získejte každý týden více než 1 100 nafty! Čtěte více View the full article
 22. Learn more about the bonuses and offers we’ve prepared for you! View the full article
 23. arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak po 12:30 mi to umožnilo spustit hru, začal jsem expit nová vozidla a při třetím vozidle konéééc hry Mají v tom pořádek. A aby toho od nich nebylo málo, mají chybu ve stromu, tak si projeďte Modifikace všech prémiáků, co máte, a dole si odklikejte statisíce volných expů A ocitáme se na jiných PvE mapách než čekáme...
 1. Load more activity
×
×
 • Vytvořit...